• keppi
    131
    Da, vjerojatno ćemo teško izvući te novce koje smo dali. Pero se činio idealnim za 3-5-2 sustav koji smo tada igrali, ali kako god...sada je tu pa zašto ne iskoristiti njegove dobre strane.
    A, imamo li novca za još jednog ili bolje rečeno boljeg lijevog beka od ove trojice (i koliko bi taj koštao) koji to nominalno nisu, ali odrađuju ovu poziciju ?
  • keppi
    131
    Rekao bi da Pero sve voli papati. Ha, ne čeka taj samo blagdane.
  • Orc123
    5.7k

    Imas dvije moguvćcnosti...uzeti nekog free i dati mu ozbiljniju placu u rangu najplacenijih u klubu, ili uzeti nekog beka za 2-3 mil eura a ima ih kolko oš....Nije na nama da ocjenjujemo vec na ljudima koji se bave sa tim u klubu, ali vadit se na to da se ne moze nac bolji bek za 2-3 mil eura od onog sta imamo je deplasirano i nema uporista u nicem jer kao 1. Beka ni nemamo. Uvijek postoji mogucnost da se opet pogrijesi ali pravilnim i detaljnim skautingom se to svede na minimum. Simic definitivno zna skautirati igrace i vidimo da to dobro radi, sad jos mora poraditi na zavrsnici.
    Bockaj i tako nije doveden kao bek nego kao Wing Back.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Ponovno ti treba objasniti da za poziciju beka ne mozes tek tako spiskati 2-3M € i reci to je to imamo beka. Dobar dio bekova ima problema sa obranom i onda dovesti nekog i dati mi ogromnu placu ili spiskat 2-3 M na njega a on bude samo solidan i ne donosi dimenziju vise je debilno
  • keppi
    131
    Ja sam samo htio reći da ta pozicija nije toliko alarmantna i da se može solidno pokriti iz našeg kadra, iako se slažem da niti jednom od nabrojanih to nije naj mjesto. Bilo lijepo imati nekog još boljeg, ali treba biti i realan u našim okvirima.
  • Šteco
    531
    Slijedom svega navedenoga zadnjih 7-8 g tu poziciju su ti pokrivali igraci koji danas svi zajedno vrijede preko 100 mil eura i to debelo preko 100 i jasna stvar zasto onda ta pozicija nije bila kriticna i zasto su je pokrivali drugaciji tipovi igraca.Orc123

    Ok, tu poziciju su znači odlično pokrivali dva klinca iz naše škole kroz svoje prve seniorske nastupe nakon kojih su vrlo brzo i prodani, uz veznog igrača iz naše škole i stopera koji su tu poziciju "krpali". Mislim da se iz svega ovoga lako da mnogo toga zaključiti.
  • Orc123
    5.7k

    Pojacanje mozes nas i free i za 1mil eura i za 10 i za 3....sve je u skautingu. Znaci po tebi dinamo si ne moze priustit beka boljeg od Ljube i Bockaja? Kakava ogromna placa? Zasto ne bi novi bek bio u rangu najplacenijih? Ako ti je jedino ta pozicija kriticna odna ces si peiustiti ds ti bek bude u rangu najplacenijih igraca!
  • Orc123
    5.7k

    Napisi mi koji to klinac iz nase skole moze to pokriti trenutno?
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Pojacanje mozes nas i free i za 1mil eura i za 10 i za 3....sve je u skautingu.Orc123

    Mozes na Football Manageru
  • Orc123
    5.7k
    Ustvari ne zelim se vise raspravljati sa ljudima koji svoje teze ne mogu potkrijepiti argumentima i cinjenicama. Nek nam beka igra Ljubo i nek se mrcvari tamo, a mi ko klub nemamo za biber i jednostavno smo po vasiđ upisima toliko jadni da ne mozemo pokeiti jedinu poziciju koja nije pokeivena u klubu! Ovo je moj zadnji upis o tome....zivi i zdravi bili.
  • Šteco
    531
    Napisi mi koji to klinac iz nase skole moze to pokriti trenutno?Orc123

    Odgovori mi prije na pitanja koje sam postavio:
    - Koliko lijevih bekova je zadovoljilo po vašem mišljenju u zadnjih 15 godina? (baš lijevih bekova)
    - Koji igrač je u zadnjih 5 godina došao pojačati poziciju lijevog beka i pokazao se kao pojačanje?
  • BBB Mataa998
    1.3k

    I sam znas da ovo nije istina sto pises. Evo tebe kroz pola sata opet
  • Orc123
    5.7k

    I samo da tebi jos odgovorim. Ti jedino znas argumentirano raspravljati bacanjem posprdnih komentara jer druge argumente nemas tako da primi se ti FM meni ne treba, prerasao sam to.
    Rekao sam da necu pisat vise i raspravljat s takvima ko ti o tome, a da ces mi ti zabrsnit da pisem neces sigurno.
  • Jaro
    5.9k
    kako ozbiljno shvatiti osobu koja veli da je prerasla FM?
  • keppi
    131
    Meni je Leovac bio čist ok lijevi bek, kasnije je imao "nesreću" da je na tom mjestu
    počeo igrati Gvardiol, a nakon toga je već bio i u određenim godinama. Sjećam ga se još iz Rijeke... rijetko se Sudani pokraj njega naigrao. Prije toga na pamet mi pada Sosa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions