• Jaro
    5.7k
    Taj Štefulj je teški smećar, nigdje lik neće ić samo da živi na dinamovoj sisi.Keyser Soze

    Jbg,nije potpisao ugovor sam sa sobom...
  • Nino Bule
    11.6k
    Tom stefulju treba pocet zvizdat na utakmicama, dakle ne trazi se ni da smanji placu ni nista, valjda je i za njega bolje da igra nesto umjesto bude na tribinama
  • Mlađi referent
    10.7k
    E svašta :rofl:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Štefulj živi dream job, ne igra, kapa lova od Dinama, a on može gledat tekme iz prvog reda. Jebo ga onaj koji ga je doveo u Dinamo.
  • xavier
    11.1k
    Njegovo pravo, nije si sam dao ugovor.

    Iako moram priznati da mi je neshvatljivo da igrač bira biti 9. lijevi bek Dinama (karikiram, ali nije daleko od istine), a ne vrlo vješto starter u Istri. Plaća mu je ionako kakva je, nije da će dobivati manje ako ode tamo.
  • Eduardo
    17.6k
    Tom stefulju treba pocet zvizdat na utakmicamaNino Bule

    Sretno s tim jer teško da ćeš gledati utakmicu u kojoj on igra u dresu Dinama :smile:
  • xavier
    11.1k
    na utakmicamaNino Bule

    Gdje? :chin:
  • Captain America
    14k
    Ne sumnjam da bi se platila odšteta od 1.5 milijuna da smo stvarno zagrijani za Bakrara. Ovako smo probali uzet low risk-high reward pojačanje koje bi vjv vratili nazad. Imamo iskustva s Torinom i "kupnjom" Gojaka.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Štefulj spasio Dinama, rezerva Istre Bakrar ne dolazi, izbjegli smo metak.

    Moj heroj dana je Daniel Štefulj! Dajte čovjeku mjesto sportskog direktora.
  • Armagedon13
    958
    Nije džaba Lukša bio tamo
  • Keyser Soze
    8.2k
    Nije džaba Lukša bio tamoArmagedon13

    Di, ko, šta?
  • Mlađi referent
    10.7k
    Nadam se da je sad jasnije zašto nismo poslali igrače na Istrine pripreme prije nego je transfer završen
  • Nino Bule
    11.6k
    Di, ko, šta?Keyser Soze

    Lukša jakobusic ovaj vikend u puli na razgovoru sa njihovim SD, vjerovatno nema nikakve veze s ovim ali eto kolega spomenuo
  • Laugreano
    1.3k
    navodno u vezi Petrusenka.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ah gdje su ta lijepa vremena kad se igrače dopeljalo u bunkeru ili pod prijetnjom.deda

    Treba Stefulja u gepeku odfurat u Istru, barem neka pozitivna strana Mamiceve vladavine je jaci pritisak na igrace :lol:

    Salu na stranu, radovao sam se Bakraru jer je velik potencijal. Mozda bi ispao flop, tko zna... Siguran sam da ce biti puno praceniji ove sezone u Istri. Zanimljivo da se Bakraru nije bio problem vratiti u Istru kad je cuo za situaciju, mozda je upitnih ambicija.

    Ovime se slagalice ponovno slazu. Frigana jednostavno moramo dovesti i bilo bi odlicno kada bi to bilo prije pocetka sezone. Sumnjam da se zelimo dovest u situaciju da su nam u kadru 2 glavna napadaca kojima istjece ugovor krajem sezone. 3. opcije u spici su nam za sada blago receno zalosne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.