• Captain America
    14k
    Čini mi se da je to tu bilo (ako nije, onda je snet u pitanju), al jedan zonaš je lani u 3. kolu nakon 15 minuta njegovog debija rekao da bi Bakrar mogao bit zanimljiv Dinamu. Očekujem da se kolega javi ako Bakrar potpiše da mi složi brojeve za Eurojackpot.
  • Šteco
    530
    Ali nismo interes za njim pokazali u tom trenutku nego kad je postao to što je sad.xavier

    Znači treba čekati da se "dokaže" pa platiti x puta više? I namjerno je "dokaže" po navodnike stavljeno, jer ni spomenuti Frigan nije pokazao dovoljno da se barata ciframa kojima barata Miško.

    Ako je neko procijenio da je vrijedno ulaganja, ajmo probati. Sprdali su se mnogi, uključujući mene (u društvu, nakon što je zabio prvi gol u dresu Dinama, u svoju mrežu), kada je dolazio upravo taj Petković, kojemu treba biti zamjena, pa eto kako je ispalo s njim. Ne kažem da će tako sada biti, samo malo vjere u ljude koji odlučuju.
  • Vučko53
    172
    Predviđam 10+ golova za Bakrara iducu sezonu :)
  • db-izbjeglica
    12.9k
    bakrar zna i to se vidi iz par njegovih kontakata s loptom.
    ako se stvarno radi na njegovom dolasku...ne može biti loše.
    probati...ako prođe, super, ako ne...barem nije skup, a u HNL-u će sigurno nešto i zabiti.
  • Crusades1986
    9.8k
    Moramo se i brojčano pojačati, ne samo isključivo kvalitativno. Pred kraj sezone nismo mogli popuniti zapisnik sa seniorskim igračima nego su nam silom prilika juniori krpali brojku.

    Dovođenje napadača na posudbu za poziciju trećeg napadača koji može, ali i ne mora značajno napredovati u jačem klubu je prihvatljivi rizik posla mislim. Minimalan rizik, a solidan potencijal za budućnost.
  • Nino Bule
    11.5k
    bakrar zna i to se vidi iz par njegovih kontakata s loptomdb-izbjeglica

    Ovo, ko ga je gledao "eye test" mu je morao proci, kao sto ko je gledao menala vidi da to nije igrac za gorice. Pitanje je koji je model transfera ako je posudba od 300k eura plus pravo otkupa 1.2m, nema se tu sta previse mislit to je sasvim korektan posao.
  • xavier
    11.1k
    Znači treba čekati da se "dokaže" pa platiti x puta više? I namjerno je "dokaže" po navodnike stavljeno, jer ni spomenuti Frigan nije pokazao dovoljno da se barata ciframa kojima barata Miško.

    Ako je neko procijenio da je vrijedno ulaganja, ajmo probati. Sprdali su se mnogi, uključujući mene (u društvu, nakon što je zabio prvi gol u dresu Dinama, u svoju mrežu), kada je dolazio upravo taj Petković, kojemu treba biti zamjena, pa eto kako je ispalo s njim. Ne kažem da će tako sada biti, samo malo vjere u ljude koji odlučuju.
    Šteco

    Nije li to više manje što sam ja napisao...ako u klubu misle da mu je potencijal puno viši od ovog sad, a oni su plaćeni da to vide, onda nek ga dovedu, dapače. Samo želim reći da je tako ako vide nešto više u njemu jer na ovoj razini nam nije potreban. Napokon, pisao sam odavno da nam za kupnje "Frigana", "Vipotnika" ili "Kačavende" ni ne trebaju skauti jer svi ih vidimo svaki dan...
  • Neki tip
    19.4k
    jedan zonaš je lani u 3. kolu nakon 15 minuta njegovog debija rekao da bi Bakrar mogao bit zanimljiv DinamuCaptain America

    Baš tako formuliranog stava se ne sjećam, ali bio sam siguran da je kolega @marcio amoroso dosta rano hvalio Bakrara pa sam pročačkao i stvarno:

    Šutala smo spominjali jučer da je bio jako loš, ali Perić je također igrao baš užasno. Njega je Bakrar izluđivao.

    Općenito mi je Bakrar u top 5 napadača lige.
    marcio amoroso
    (prije 2 mjeseca)

    "Bakrar odličan napadač." (prije 2 mjeseca)

    "Ovaj Bakrar dobar igrač." (prije 10 mjeseci, ne mogu citirati kao gore, jer je tema zatvorena)

    Realno Bakrar bolji igrač pa kom pravo kom krivo.marcio amoroso
    (u odnosu na našeg Barišića koji je tamo tad bio na posudbi; prije 10 mjeseci napisano)

    Uglavnom, vidim da Marcio sad nije baš nešto zagrižen za dovođenje, zbog brojnosti napadača koje već imamo pod ugovorom, uključujući 2 bolja od Bakrara, tako da ne vjerujem da je on taj na kojeg misliš, ali očito je da Bakrar jest i na Zoni nekima zapeo za oko već svojim pojavljivanjem i prvim tekmama u HNL-u.

    Bumo vid'li jel to dovoljno nama.

    Međutim, i puno skuplje smo plaćali promašaje, a rijetko za manje (osim iz vlastite škole) dovodili kvalitetu tako da od mene ostaje palac gore.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Napisati ću koga imamo u rosteru od ozbiljnih igrača pa prosudite sami na kojim pozicijama su potrebni igrači. Pošto najčešće igramo u formaciji 4-2-3-1 za očekivati je da nam trebaju po 2 beka, 4-5 stopera, 6-7 veznih igrača, 4 krila i 3 napadača.

    Vratari: Livaković, Nevistić, Zagorac
    Bekovi: Moha, Ristovski, Bočkaj
    Stoperi: Šutalo, Šutalo, Bernauer, Perić, Perković
    Vezni: Mišić, Bulat, Ljubičić, Baturina, Krdžalić?
    Krila: Ivanušec, Menalo, Špikić, Marin?
    Napadači: Petko, Drmić, Emreli, Barišić?
    Mladi: Gurlica, Lukanić, Vrbančić, Topić

    Po meni nam je pod mus lijevi bek, stoper ako ode Šutalo, minimalno jedan vezni i desno krilo.
    Ako će doći napadač onda će naprijed očigledno doći do najviše rotacija.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Mi možemo imati svoje želje i željice, zato i postoji forum,ali prije svega bi trebali "navijati" da Šimić ostvari Bišćanu njegove prioritete i ideje, ako je to Bakrar neg bude Bakrar ili netko drugi.

    Tako cemo dobiti bolju sliku o Biscanu kao treneru a imati ce sve preduvjete da ostvari svoje i naše ciljeve.

    Osobno ne vidim Kulenovica,Marina,Menala kao rotacijske igrače o Juricu da ne pričam, u Topicu isto ne vidim ono sto Biscan zasad vidi al on je trener i covjek kojih ih gleda svaki dan.

    Tolica sam vidio kao igraca koji bi rjesavao dosadne bunkere doma poslije europskih tekmi,kad je motivacija Petku na nižoj razini, ali tu je vjerojatno presudila igraceva zelja za vecom minutažom.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Zapeo je meni i odličan je igrač i uzeo bi ga bez problema za treću opciju, ali kada te opcije ne bi imali. Čak i za drugu bi ga uzeo, ali mi ga nema logike uzimati dok imamo brdo drugih problema u momčadi. Pogledaj gore analizu kadra i vjerujem da ćeš se koliko toliko složiti sa njom.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Možda ozbiljno pucamo na 352
  • Neki tip
    19.4k
    ali mi ga nema logike uzimati dok imamo brdo drugih problema u momčadi.marcio amoroso

    Na to sam već u prvom postu na ovu temu unaprijed odgovorio na neki način:

    Jel nam napadač najpotrebniji? Nije. No to ne znači da neće postati ubrzo i da ovo nije potez unaprijed.

    Ne mora se rješavati redom prioriteta, nego redom prilika, ako je procijenjeno da je Bakrar prilika.
    Neki tip

    Hoću reći da to što još nije riješen lijevi bek ili desno krilo (a slažem se da je to bitnije) nije stvarno neki argument za nedovođenje Bakrara. To da on nije dobar npr. ili da imamo 3 bolja bi bio, ali zaista ne znam zbog čega bi se trebalo baš nužno prvo dovesti lijevog beka pa desno krilo pa zadnjeg veznog pa eeeventualno napadača.

    Mislim, nemam pojma, možda je Drmić izrazio želju da ipak ide, možda smatraju da se s Petkovićem neće dogovoriti i da ga puštaju za 4 milijuna, možda nitko od preostalih u Bišćanovoj viziji ne može biti 3. napadač, možda namjerava igrati u 3 5 2. Stvarno ne znam. Znam da mi je Bakrar dovoljno dobar da ga se dovodi za ove pare koje se spominju i da mi je Bišćan trener kojem vjerujem.

    Edit: I ne, ne znači to da zbog toga što vjerujem Bišćanu nemam kritičko mišljenje o nekom potezu ili da impliciram da ti ne vjeruješ Bišćanu pa time ubijam bilo kakvu raspravu. Želim reći da sam siguran da vidi u Bakraru ono što i mi znamo - da jest dobar igrač, a da mu je posao da ga iskoristi bolje nego što smatra da može iskoristiti ove koje si pobrojao gore.
  • Orc123
    5.1k
    Nije jos gotov transfer bakrara ali ide prema tome....
  • Bosna86
    11.6k
    Daj djeci igračke da se igraju, da odrasli mogu u miru razgovarati :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.