• Klenx
    4.3k
    Nadam se da preuzimaju njegovu plaću tokom posudbe
  • Armagedon13
    958
    Izgleda da je Bakrar riješen,raspisali se Istrijani
  • Maximo
    298
    Ma nezz...prevelika je nepoznanica, ne vidim kako bi on mogao bit pojačanje i za HNL je li-la, za europu da ne pričam...
  • Droljo
    5.5k
    Ak bude grizao i palio travu iza sebe od mene +.
    Nekakvo znanje ima i tehniku. Možda bude baš ono top iznenađenje. Nemreš znati.
  • Droljo
    5.5k

    Tu u 15 sekundi kreće gol hajduku. Strašno! Štopanje glavom, izbacivanje stopera (dva) i šus u rašlje. Brutal gol
  • LovroZG
    1.3k
    Ne znam kolko je ovo ozbiljno, al ak dolazi na posudbu ili jeftino, to je legitiman moneyball. Njegova nesreća prošle sezone je bila to da je Erceg bio u formi života, al i on se iskazo kad je igro. Nije bio baš zakucan za klupu ko rezerva za nekog levata.
  • Neki tip
    19.6k
    Meni je hraćkanje po dolasku Bakrara potpuno promašeno, ako je doista riječ o posudbi s pravom (a ne obvezom) otkupa.

    Ne valja kad to isto dogovorimo za svog igrača (Tolić u Slovan), ne valja ni sad kad dovodimo.

    Ovo prije može biti problem Istri nego nama. Ali ako se s njima postigao dogovor, meni se za nas čini kao ok deal.

    Jel nam napadač najpotrebniji? Nije. No to ne znači da neće postati ubrzo i da ovo nije potez unaprijed.

    Ne mora se rješavati redom prioriteta, nego redom prilika, ako je procijenjeno da je Bakrar prilika.

    Je li instant pojačanje, nije, ali nije ni plaćen kao takav.

    Da ne duljim, nemam baš ništa protiv dovođenja po cijeni i modelu kakav je navodno u pitanju, a jel igrački to to, saznat ćemo, valjda Bišćan zna nešto malo više od mene tko mu i zašto treba.
  • xavier
    11.2k


    Puno previše racionalnosti za ovu temu :joke:
  • marcio amoroso
    33.1k

    Imamo sedam napadača pod ugovorom i dovodimo osmog. Ja stvarno ne vidim šta je tu racionalno.

    Može biti posudba, kupnja ili poklon, apsolutno je nebitno jer je jednostavno nepotrebno.
  • Nino Bule
    11.7k
    Pa vjerovatno su otpisani juric, kulenovic, emreli, mozda i drmica probaju transferirat
  • Zagi
    5.6k
    Realno brzo ostajemo na Petku?, Barišiću i Bakraru.
    Ako Bišćan vidi potencijal u njemu , bolje da ga odmah kupimo nego za godinu dana.
    A i za razliku od svih ostalih, daje napadanje dubine.
  • Orc123
    5.5k

    Za Drmica bi bilo realno da se raskine ugovor i da potpise za nekog drugog...on se uopce ne uklapa u Biscanovu viziju...
  • Neki tip
    19.6k


    Imamo i "20" veznjaka pod ugovorom. Pitanje je što s njima namjeravaš.

    Kulenović je otpisan, Emreli je u Turskoj na posudbi bio loš, Jurić nikad nije ni trebao završit u Dinamu, Drmić je u zadnjoj godini ugovora i ima koljena kakva ima, Petković isto zdravstveno ne blista (pa barem tu se o tome pisalo), Topića vide kao neko krilo (ja ne vidim to što Bišćan vidi u njemu, ne vidim uopće potencijal za Dinamo, vidjet ćemo).

    Imamo mi kojekakvih viškova u kadru, brojka od 7 napadača ne znači ništa sama po sebi. Možda Emreli može biti 3. napadač, kvalitetom, Kulenović mi je puno lošiji igrač od Bakrara i s onim šetkanjem po terenu ne želim ga ni blizu Dinama, a ne kao 3. opciju.

    Osobno, mislim da će Bakrar u Dinamu biti vrlo, vrlo ugodno iznenađenje.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Osim toga se rješavamo igrača koji nisu dovoljno kvalitetni za Dinamo, a dovodimo Bakrara koji je eto sigurno dovoljno kvalitetan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.