• og1986
    2.9k


    Znaš o toj tekmi ko moja baba vidim...
  • Jurki
    8.7k
    Da nebu svađe ajmo se mi rijesiti Petkovica i Drmica jer ocito ni jedan ne valja.

    U spici nam nek igraju Kulen i Emreli.
  • morales
    128
    da kad je uso drmić zaigrali smo ko city
  • og1986
    2.9k


    Bravo. Vidiš kako si pametan. Zato i vrijedi te novce... :clap:
  • xavier
    11.1k


    Daj shvati da su Drmić i Petković sasvim različiti tipovi igrača i ako Drmića procjenjuješ po tome koliko je na terenu sličan Petku, da, onda je stvarno jako loš. No ako gledaš učinak, onda je zapravo dosta dobar.

    Što je trebao? Zabijati golove dok je sjedio na klupi?
  • Ludovic IX
    5.5k
    ali treba i objasniti da povećanje plaće petku za 400k nije ništa u odnosu ako ga izgubimo iduću godinu besplatno npr a umjesto njega igra kule za tih 400k i da 10% koliko nam petko da
  • OsamŠest
    2.6k
    Zadržat i Livakovića i Petkovića!
  • Nino Bule
    11.5k

    Tesko da bi se cekalo da ga se izgubi besplatno, ako nece potpisat vagale bi se ponude i pokusalo prodat
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ali prodati ga za 5 milja umjesto zaraditi 10 njegovom golovima i općenitim utjecajem na igru. Zbog 400k???
  • Jurki
    8.7k
    Prodati Kuleta i njegovu placu prebaciti na Petkov racun.
  • LovroZG
    1.3k
    Livi stvarno zaslužuje taj novi ugovor. S obzirom na godine to bi mu moglo bit zadnje povećanje plaće i garancija da će još par sezona bit kod nas.

    Petković s druge strane je li-la. Sad se dio vas naravno hvata na formu i dobre partije, a zaboravlja se da mu je poslije koronapauze i ozljede trebalo par mjeseci da dođe u kakvu-takvu formu, a i većinu prošle sezone je bio daleko od svog vrhunca. Toliko daleko da je pol foruma razglabalo dal ga se treba prodat. A znamo i da nije kroz karijeru uvijek bio najuzorniji profesionalac. Za njega bi možda najbolje bilo dogovorit bonuse za golove i asistencije u Europi u omjeru 3:1 pa možda riješimo dvije muhe jednim udarcem.
  • xyz
    840
    Moje je mišljenje da se iznos plaće treba podijeliti na fiksni i varijabilni dio koji bi se odnosio na rezultate u Europi i osvojeno prvenstvo i kup te pojedinačni učinak igrača (broj odigranih utakmica, minuta, golova i sl.).

    Ja nisam da Dinamo u ovom trenutku daje fiksne ugovore od milijun + eura jer su financije kluba isključivo vezane za rezultate u Europi i izlazne transfere. Jednom kad se, ako Bog da, znatnije poveća financiranje od marketinga, sponzora, tv prava, onda bi se već moglo dati takve ugovore.
  • Captain America
    13.9k
    Mi ova produženja moramo gledat i u kontekstu potencijalnog 2. pota u Ligi prvaka. Pruža nam se povijesna šansa za napravit rezultat, a svaki bod nosi milijun eura. O novom formatu 2024. ne treba trošit riječi i kolko će eura to tek donijeti. Mislim da se svakako isplati "riskirati" s 400 tisuća eura većim plaćama za kapitalce u punom smislu riječi.
  • BBB Sibenik
    4k
    Mi ova produženja moramo gledat i u kontekstu potencijalnog 2. pota u Ligi prvaka. Pruža nam se povijesna šansa za napravit rezultat, a svaki bod nosi milijun eura. O novom formatu 2024. ne treba trošit riječi i kolko će eura to tek donijeti. Mislim da se svakako isplati "riskirati" s 400 tisuća eura većim plaćama za kapitalce u punom smislu riječi.Captain America

    Valjda su svjesni koliko je bitno slozit ovo lito ekipu i isprsit se malo, radi tog formata novog koji dolazi i jako nam je bitan
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da jesu, jer se spominjalo i u medijima cak. Titula narednu sezonu je najbitnija u posljednjih X godina.

    Mi mozemo upasti i u grupu direktno kao klub s najvecim koeficijentom u kvalifikacijama. Treba paziti da nas ne preteknu Zvezda, Slavija ili Kopenhagen, kao i da mi preskocimo Shakhtara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.