• xyz
    840


    Nema toga pravila o najvećem koeficijentu - to je bila kao ideja, ali su veliki uspjeli to izbaciti. Doduše, vraćeno je da 5 klubova iz puta prvaka ide umjesto dosadašnja četiri.
  • BBB Sibenik
    4k
    Zvezda od sljedeće sezone ulazi direktno u LP, u startu će zaradit nekih 25M. Po meni to je dvosjekli mac u jednu ruku, kupit bodove po grupnoj fazi nije lako za klubove sa ovih prostora. Želim rec bez novih europskih bodova/pobjeda lako mogu izgubit to direktno misto a mislim da će se to i dogodit njihovim klubskih nogometu u bližoj budućnosti jer po meni su dosegli vrhunac trenutno. Ugl trenutna garnitura u klubu ima sve predispozicije da narednih 5-10godina digne Dinamo na level up još ako tu dođe i stadion danas sutra. Moramo ovo prv privest kraju u miru božjem da i novi članovi uprava i igrači konačno odahnu, a na ljeto ozb napravit sliku nove ekipe koja će moć konkurirat u Europi. Jedan hajduk seniorski nam nije moga parirat a koliko štete se napravilo pred kraj ove sezone skoro su nas mogli ugrozit. Oni se realno dižu na svim razinama kako marketinški tako i sad sa akademijom. Zelim rec da koliko mi njima budemo dopuštali toliko će nas oni moć ugrozit, al mislim da u blizoj budućnosti nećemo moc proc vise lišo sa ovakvom lošom sportskom politkom kakvu je krenila provodit fala Bogu bivša sad garnitura.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Brugge je ove sezone imao izravno, fino su se pojacali , prosli skupinu i opako pali u prvenstvu. Sreca njihova je da imaju nakaradni belgijski sustav i da su u zadnjem kolu uhvatili play off.. Imali su dvoznamenkast zaostatak za prvim, sad je samo plus 8..
  • BornaPŽ1986
    1k


    Slicno se i nasoj ligi dogodilo kad smo imali 2. mjesto koje je vodilo u LP i Loksa napravila rasprodaju a samo da su dobili tu 1 utakmicu igrali bi vec Europsku ligu, i uz Dinamo skupljali bodove i tko zna, ovako je sve opet ostalo na Dinamu i jos smo dobri.
  • Infinity
    15.2k
    Nisam to nesto posebno ni pratio s obzirom da ima vremena. Ima do kraja ove sezone vremena da se stignu sjetiti da nesto promijene.

    Zvezda ide narednu sezonu direktno, ali od 24/25 ce opet u kvalifikacije.

    Zanimljivo da Partizan mozda nece ni Europu izboriti, a od LP su jako daleko. Luzeri teski, bas kao i Osijek kada im je Lokomotiva uzela Ligu prvaka.
  • LovroZG
    1.3k
    Zanimljivo da Partizan mozda nece ni Europu izboriti, a od LP su jako daleko. Luzeri teski, bas kao i Osijek kada im je Lokomotiva uzela Ligu prvaka.Infinity

    Ma izborit će Europu kad ih 5 ide. Veća je zanimljivost to da bi ih to drugo mjesto vodilo u 3. pretkolo, tj. sigurne grupe, a sad su glavni favoriti za njega Čukarički i TSC :lol:

    Što se tiče najvećeg koefa, proguralo se navodno da dvije lige koje sezonu ranije ostvare najveći koef dobiju dodatnog predstavnika.

    Al zato ak pobjednik LP kroz prvenstvo izbori LP, tad bi njegovo mjesto trebo preuzet prvak iz kvala s najvišim petogodišnjim koefom, a mjesto pobjednika EL, kad bi LP izborio kroz prvenstvo, bi se dalo klubu iz kvala (iz oba puta) s najvišim petogodišnjim koefom.
  • maddaddam
    2.9k
    Inace Loksa ima par odlicnih klinaca parkiranih u Jarunu. Rade jeben posao. Kako je danas Florucz zabio iz mrtvog kuta, meni je misterija. A Krivak ima ljevicu kakvu dugo nisam vidio. Strasno nesto.maddaddam

  • Klenx
    4.1k
    Kad odlaze Teofil, otišao je Oršić, Ademi, brko je riješio i previše igrača i balasta mislim da bi bilo ruganje u facu i uvreda za zdrav razum ne dati Livakoviću i Petkoviću traženu cifru.
    Pa to njihovo povećanje plaće je samo dio Teofilove.

    Alo, nama prijeti šansa da imamo 2.pot u LP.
    Pa to treba iskoristiti, i svim silama napasti LP. A ne štediti na Liviju i Petku
  • serbus
    3.6k
    Citqt iz SN "Svi ostali će se ipak oprostiti od Dinama, neće više biti posla za Roya Ferenčinu, Alena Peternaca, kondicijske trenere Ivana Štefanića i Milana Šnjarića, te trenera vratara Sandra Žufića".
    Izgleda da Peternac ide lik je skoro kao njonjo preživio sve ali Biščane ne .
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ova dvojica nisu pojačanje Rudešu, a kamoli nama.
  • Krizy
    36.2k
    Ma standardno novinari s najavama, sve dodajem na listu već godinama. Na kraju dođe 5% igrača koje spomenu :rofl:
  • maddaddam
    2.9k
    Ratnik bi nam dobro dosao, da malo podigne agresiju.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ajde ovaj 19-godišnjak, kockaš se pa ako pogodiš pogodiš. Ali da je ovaj sa 25 godina dosad neprimjećen pa ćemo ga mi razviti je već teško novinarsko lupetanje. Valjda i kod njih manageri tutnu koji euro novinaru u džep za ovakve gluposti.
  • San Lorenzo
    11.5k
    Ratnik bi nam dobro dosao, da malo podigne agresijumaddaddam

    Samo da nije neki invalid.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.