• Praskaton
    1.8k
    Kad smo mi gledali Bockaja u minimalno 3 utakmice po 90min na lijevom beku? Ne sjecam se.
    Ne moze me nitko uvjerit da uz pravu fizicku spremu i pravog trenera koji ce mu objasnit postavljanja i uigrat zadnju liniju Bočkaj ne moze bit solidan hnl bek i zamjena u europi.
    Igranje obrane je i voljni moment koji je njemu ocito problem.
  • LovroZG
    1.3k
    Bočkajev voljni moment na terenu nije problem, al van njega je to velki problem tak da će s njim uvijek bit natezanja oko postizanja "prave fizičke spreme". Pogotovo na početku priprema kad je to najvažnije.
  • Praskaton
    1.8k
    Upravo zato je tu trener,da ne bude "natezanja".
    Nije igranje u dinamu za par stotina tisuca eura najgora stvar na svijetu da bi se nekoga trebalo nagovarat da odraduje svoj posao.
  • LovroZG
    1.3k
    Nema trenera koji se s Bočkajem nije natezo. U Osijeku je svake pripreme imo višak kila i masnog tkiva.

    Nije igranje u dinamu za par stotina tisuca eura najgora stvar na svijetu da bi se nekoga trebalo nagovarat da odraduje svoj posaoBožo0

    U idealnom svijetu da, al valjda pratiš klub i znaš da smo imali više primjera suprotnog.
  • Droljo
    5.1k
    Ovi što zazivaju badelja, pitanje: šta mislite koliku bi plaću tražio 34 godišnji badelj da bude rotacijski igrač u dinamu?
    Što se LB tiće, dovodili smo iskusne i više nego solidne bekove (lecjaks izabran u ekipu godine švicarske lige, onaj crnac kaj je došao igrao je francusku i englesku ligu čini mi se) a kod nas su izgledali kao da ne znaju na kojem su planetu. To nek mi neko objasni
  • Orc123
    5.2k
    A npr Luis Ibanez bio korektan tamo, Leovac odlican, Rahmani fino odradio kad je ograo, Lecjaks nije bio toliko razocarenje ali Moumbadje je...jbg nije se ukopio tu.....nama treba L.Bek pod mus....tu opce nema diskusije. Bockaj moze igrat to u hnl kao rotacija, a sve ostalo je opce glupo uspoređivati jer je spor kao magla...jednostavno decko je old school igrac. Da je igrao prije 20 g bio bi top igrac ali danasnji moderan nogomet ne trpi staticne igrace.
  • Praskaton
    1.8k
    Ma naravno al dinamo kao klub raste i trebamo tezit tome da igraci prve momcadi budu profesionalci koji odraduju svoj posao na razini.
    Meni je bockajev voljni momenat i na terenu problem jer bi on rado opalio laznjak i ubacio loptu u 16m ili gađao raslje sa 35m al nebi ispratio igraca po deseti put u fazi obrane.

    Tako da mu prvo treba definitrat poziciju sto je po meni jedino lijevi bek i zatim dat odredene minute da pokaze jel dostojan bar za hnl.
    Ako nije hvala i sretno u nastavku karijere
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Lecjaks je na kraju ispao korektan lik i poslije u intervjuima sam priznao da tehnicki jednostavno nije bio ta razina i da on to nije mogao pratit. Radni bek koji je bio dobar u run & gun igri u Svici i jako dobar u manje zahtjevnoj Ciparskoj ligi. Valjalo bi ponesto naucit iz toga jer ni Moubandje nije bio los kasnije u Turskoj.
  • xavier
    11.1k
    Luis Ibanez bio korektan tamo, Leovac odlican, Rahmani fino odradio kad je ograo, Lecjaks nije bio toliko razocarenje ali Moumbadje jeOrc123

    Više manje se slažem, osim za Ibaneza koji je bio grozan. Opet jedan bek koji napravi nešto prema naprijed, ali defanzivno ne može nikog čuvati.

    Meni je bilo fascinantno kako su ljudi bili oduševljeni činjenicom da je "uvijek požrtvovno trčao za svojim igračem"...trčao je za njim iz razloga sto nikad nije bio tamo gdje treba, ispred njega.
  • Orc123
    5.2k

    Meni je ibanez kopija moharramija i ne mogu skroz rec da je los...tj. za mene korektni igraci a nikako pogreske
  • Krizy
    36.6k
    Najbolji potez Ibañeza u Dinamu je njegov odlazak iz Dinama.
    S njim (i sličnim igračima) u skupinama smo imali skor 4-2-15 :death:
  • Droljo
    5.1k
    Tako nam je i musa otišao u češku pa portugal i završio u benfici i repki. Ne bi bilo dobro još jednoga propustiti...
  • Jurki
    8.8k
    nek i ovoga propustimo.. Frigan ne vredi 5 milja. A za nas je to prevelik novac da bi kupili prinovu. Za 5 mil eura mi moramo kupiti pojacanje za koje cemo odmah svi reci da bu starter i donosil prevagu na terenu.
    Dal se to moze reci za Frigana? Naravno da ne.
  • Nino Bule
    11.6k
    Bas me zanima koja ce odsteta brage bit, mnogi su ovdje pricali da nece rijeka od nikog dobit vise od 2 mil eura, jos im i gori financijski pod nogama, a prema izaku ce ta ponuda izgleda biti blizu 5
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.