• Jaro
    5.6k
    vecina nas je na zimu reagirala "Kakav Vipotnik, ko je taj!?" I onda jos cifre od 2-4 milje kaj su se spominjale...
  • blue heart 72
    1.4k
    Nama sa ovim trenerom i ovakvom igrom Vipotnik ne bi značio ništa, kao što nam ne znači ni Drmić. To su igrači koji napadaju prostor, a mi igramo tako sporo da uvijek igramo na postavljenu obranu i ne znamo iskoristiti vrline igrača koje imamo. Dok god nam je trener taj koji je, a ista nam je osoba što je još tragičnije uz to i SD, možemo mi ovdje na forumu razglabati o pojačanjima koliko hoćemo, od toga nema nikakve koristi.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Da, ali zato su navijači tu da budu neobjektivni, komentiraju vruće glave, podržavaju, pljuju, stvaraju euforiju i depresiju. Nekad smo u pravu, nekad nismo, u osnovi nije nit bitno.

    Struka je tu ipak da procijeni je li netko kvalitetan za dinamo ili nije, a onda i ubire vrhnje ili kritike, ovisno o rezultatu.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Da malo produljim - ako je Antolić ili vrli skaut Vlak gledao Vipotnika i zaključio da on nije kvaliteta za nas, onda je to još jedan pokazatelj kakvi su nas idioti vodili
  • Olmic
    2.7k
    Clanak na 24h, Simic gledao Vipotnika u drustvu Stjepana Tomasa. Ako nam je on potencijalni trener onda neka ostane Cacic ili neka se vrati Kopic
  • San Lorenzo
    11.7k

    Ne vjerujem da je itko u klubu toliko glup da zaposli Tomasa kao trenera, neki skaut ili nešto u tom smislu da, ali sve iznad toga bi bila komedija u kojoj bi mi bili jedini koji se ne bi smijali.
  • Captain America
    14k
    Sve upućuje na Bišćana, zato se tolko i čeka sa smjenom Čačića jer Igor želi odradit turnir s repkom. Pitali su ga prije 2 tjedna jel novi trener Dinama pa umjesto negiranja, odgovori da je to pressica repke.
  • xavier
    11.1k


    Vidio sam Šimića zadnjih tjedana i s drugim ljudima...jesu li onda svi oni kandidati za trenera? :chin:
  • xavier
    11.1k
    Sve upućuje na Bišćana, zato se tolko i čeka sa smjenom Čačića jer Igor želi odradit turnir s repkom.Captain America

    Ja stvarno ne mislim da Čačića treba zamijeniti trener koji će voditi Dinamo idućeg sezone. Bilo tko nek odradi ovo do kraja (kao što je Čačić prošle sezone) i onda mu zahvalimo (što na žalost nije napravljeno prije godinu dana) i dovedemo trenera kojeg vidimo kao dugoročno rješenje.
  • Olmic
    2.7k


    A pratis Simica?
  • San Lorenzo
    11.7k

    Problem je što su sva tri zadnja trenera dovedeni upravo ovako, nek odrade par mjeseci, pa kad se zahuktamo, dovodimo kapitalca, onda jedan pobjedi Tottenham, ostane za stalno, drugi West Ham, ostane za stalno, treći Chelsea...a svaki nogometni laik vidi da ti treneri nemaju goriva za išta više od par mjeseci i šok terapija.
  • SAS1987
    13.5k
    Vidio sam Šimića zadnjih tjedana i s drugim ljudima...jesu li onda svi oni kandidati za trenera? :chin:xavier

    Ak si ga vidio sa Cacicem onda je među tim ljudima i kandidat za bivšog trenera.
  • xavier
    11.1k
    Ak si ga vidio sa Cacicem onda je među tim ljudima i kandidat za bivšog trenera.SAS1987

    :rofl: :up:
  • BBB Mataa998
    1.3k

    sto je smisao takve politike dovodjenja trenera?
  • xavier
    11.1k


    Pa smisao je:

    1. Čačić treba otići, odmah, jer ovo jednostavno nema nikakvog smisla i treba presijeći
    2. Trenera kojeg želiš za duži period ne bi trebao birati u jednom danu zato što je bivši dobio otkaz

    Naravno da to ne znači da nećeš odmah dovesti nekog kao dugoročno rješenje ako si siguran u to i ako ga je moguće dovest u tako kratkom vremenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.