• Efes Pilsen
    7k
    Koliko ja vidim prodaju ga jedino novinari. Dinamo nudi novi ugovor, kapetansku traku.. I ti novinski proljevi mi idu posebno na kurac, svaki drugi naslov kako se ne moze prodat, kakve nesposobne menadzere ima, a takva klasa jos igra u Dinamu. Odjebite.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Odnos novinara i dijela navijača prema Dinamu je takav da dobiješ dojam da je bit na milijunskoj plaći, igrat najveća natjecanja, bit dio repke, bit najbolji u državi i osvajat trofeje baš ono jadan život. :rofl:
    Stvarno mi ih je žao kaj se nisu prodali, ovako im je totalni fail karijera.


    Ne znam bi li pomoglo, ali znam da ovo sigurno ne pomaže za promociju HNL-a kad sažaljevamo igrače koji igraju ovdje.
  • Nino Bule
    11.7k
    Zna se otkupna klauzula, ako neko dođe s 10 mil livi ako zeli ici je slobodan, sva ostala piskaranja ovi bi htjeli oni bi mozda bi trebalo strogo zabranit na forumu u njegovom slucaju jer je tu sve jasno
  • Ludovic IX
    5.8k
    Livi nema tu potrebu ići u premijer ligu samo da bude tamo. On je sam više puta rekao da u obzir dolazi sa.o klub iz lige petice koji ima ambicije za najviše stvari
  • Jaro
    5.9k
    kak ne znas kaj bi htio? Valjda dozivotni ugovor Livakovica i Dinama? Jedino ak ocekujes da ce Simic dovest Allisona ili Edersona pase jos neckas jel bi zadrzao Livija ili je bolje jedan od ove dvojice zbog igre nogom?
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ako i ode, Čavlina treba biti prvi pick za zamjenu...Nevistić je golman koji će obraniti čudesa, ali će i primiti gol kroz pišu i prosuti sve dobro što napravi.
  • Jurki
    9.1k
    Piskarala moraju zaraditi za sendvic i gemist.
    Pa kaj smo dosli do toga da kad svaka fukara nadrobi nekaj da se bumo za to lovili?
    Prelazni rok pocne u lipnju a fukare moraju zaraditi za dnevnicu.
    Edit: novine moraju ici svaki dan na kiosk.. a kaj bumo mi citali ako oni nekaj ne naseru?
  • Mr Anderson
    5.6k
    Nisam prije htio komentirati jer me užasno iznervirao Antolićev tekst o Liviju pa bi svašta mogao napisati. Ja se nadam da neće doći takva ponuda koja bi zanimala Livija. Bio je maloprije na TV i čini mi se da je novinar spomenuo interes Villareala, ali sumnjam da bi oni platili 10 milja za golmana.
  • Mr Anderson
    5.6k

    Čavlina nije ni po čemu bolji golman od Nevistića. Ako se nedaj bože dogodi da Livi ipak ode, onda Nevistić mora na gol. Jedino logično i pošteno.
  • maddaddam
    2.9k
    Čavlinu bih još ostavio u Lokomotivi. I Livi se kalio u Zagrebu, bez toga možda nebi bio ono što danas je.
    Sjetimo se samo forsiranja Šempera na golu i kako je brzo potonuo.
    Kad smo kod Čavline, tata mu je trebao jučer biti ponovo u Dinamu.
  • San Lorenzo
    12.1k

    Nije kikser, već to je dovoljna razlika između njih dvojice...još nisam vidio da Čavlini lopta koja putuje puževom brzinom procuri kroz noge i uđe u mrežu...da tako što vidim od Nevistića na golu Dinama, zamračio bih.
  • Jurki
    9.1k
    Veži Livija lancima za stative na Maksimiru i rijesen problem.
  • SAS1987
    13.7k
    Veži Livija lancima za stative na Maksimiru i rijesen problem.Jurki

    Uzmi mu dokumente da ih ne izgubi.
  • Zagi
    5.6k
    Uh , onda ga nisi puno gledao u d2. Polako.
    Uostalom ne ide Livi nigdje.
  • Patak
    2.3k
    Nevistić ne brani, koliko, dvije godine. Nije to dobro za golmana, da ne bi postao novi Miralem Ibrahimović.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.