• Mr Anderson
    5.3k
    Vukelić je glavni. Čačić ima tu funkciju samo na papiru jer po statutu mora postojati. Jasno je da taj posao u zbilji ne radi Čačić i da će doći netko novi na tu funkciju nakon skupštine.
    Jasno je i da dovođenje igrača u stvarnosti nije isto ko na FM. Jasno svima osim nekima koji su udavili sve sa svojim kmečanjem. Baš me zanima o čemu će pisati od preksutra.
  • Zagi
    4.9k
    Sto puta objašnjavamo istu stvar i petsto puta isto pitanje.
    A tko nam je SD?Kad će lijevi bek?Kad će desno krilo?
    Imam osjećaj da jedan dio foruma nije stariji od 13-14. No dobro, internet ko internet.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Kaj se tiče ovog Ganca iz Ludogorca, drago mi je da ga nisu doveli ako ovi traže najmanje 5 milja. Vjerojatno će na ljeto biti jeftiniji ako nam bude zanimljiv. Ista stvar s Omeragićem ako ga se može na ljeto badave dovesti. Frigana iz neka prebijanja s našim igračima nebi bilo loše dovesti.
    I te priče da treba sad dovoditi igrače za ljeto samo djelomično imaju podlogu. Ako dovedeš prava pojačanja, lako i brzo će se uigrat s ekipom. Ako nisu pravi neće se ni za godinu dana.
  • Jurki
    8.4k
    Jedva cekam sutra da to sve skupa završi pa bu valjda i ovo kmečanje prestalo. Kadar je ok. Uz ovakvu situaciju na tablici treba gurati mlade igrace (to se propustilo napraviti prosle sezone zbog knap prednosti). Ostale igrace postaviti na njihove prirodne pozicije i to je to. Jos kad bi trener znal vrnuti Drmica na pravi kolosijek, al cisto sumnjam da je Cacke to sposoban. Bili bi bar 30 posto jaci.
  • xavier
    11.1k
    pa bu valjda i ovo kmečanje prestaloJurki

    Prilično sam siguran da kmečanje ne bude prestalo...
  • Jurki
    8.4k
    Ludost je da se svlacionica sad puni sa igracima koji ne budu po volji ili kvaliteti buducem treneru i SD-u. A imamo maksimalno 20 utakmica do kraja sezone. Imas komotnu situaciju da se od klinaca vidi kaj s njima jel budu ili ne kvaliteta za nas.
  • Zagi
    4.9k
    Veli neki istrijan na snetu
    "Perković novi igrač Dinama...

    Sretno mali zasluženo!! "
  • Nino Bule
    11.3k
    Nadam se da ostaje u istri do kraja sezone, a onda od sljedece sezone ima i vise nego dovoljno utakmica da dijeli minutazu s pericem.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne znam jeli taj Perković može za silu lijevog beka odigrati? U 3-5-2 je igrao lijevog stopera. Ako je sve ovo uopće istina oko njega.
  • LovroZG
    1.3k
    Igro je par puta beka, ok se snašo.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Pozdravljam transfer Perkovica, mali igra sa mudima i smiren je biće odličan igrač. Dobro da ganca nismo doveli, prevelika je to lova za igrača iz Bugarske lige.
    #kupujmodomace
  • Neki tip
    19k
    Nije stoper Liverpoola ili Bayerna kojem ističe ugovor na ljeto i malo je zbog toga pao u drugi plan pa da je idealan za nas, a i dosta mu je Bundeslige i PL-a, (samo da ga netko želi dovesti), ali meni dovođenje Perkovića super. Naravno da nije instant pojačanje, no to će brzo postati.

    Nije ni Šutalo bio pojačanje Dinamu kad je išao u Istru, a nismo bome mislili da je instant pojačanje ni kad se iz nje vratio.

    Perković je odličan mladi lijevi stoper i po meni više nego dobrodošao transfer.
  • Nino Bule
    11.3k
    2003 godiste vec ima sezonu i pol u hnl-u, nema price veliki talent i sigurno dobra kupnja makar ne ispunio svoj potencijal.
  • Logistika
    1.1k
    u tim godinama a skoro vec iskusni prvoligaš...odlican transfer,a i tok karijere zdrav
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.