• Sunja86
    993
    1mil€ i eto im Drmića nazad
  • Zagi
    4.9k
    Bi oni ali bez tih 1mil eura i da mi plaćamo plaću.
    Ostalo oni preuzimaju.
  • Droljo
    4.8k

    Kad smo to spljugali lovu na postotak od budućih transfera? Još sam napisao postotak od zarade buduće. Kao olmo i gvardiol nešto. Ne od čistog transfera..
  • Majki2111
    2.6k
    Svi sline za krilima. A mi ne moramo igrat s krilima. Je li ikad gledana ta opcija?

    lineup.png
  • Infinity
    15.2k
    Igrao sam s ovom formacijom kad sam prvi put u zivotu instalirao FM. Uzmem Dinamo, naletim u Europi na Chelsea, pa preuzmem i Chelsea i namjestim im ovakvu formaciju :cool: Ako bude gusto onda ih sve prebacim na krila, ucinkovitije je, ali mi se ovo ipak vise svidjalo s obzirom da su rezultati bili realniji, pa se moglo kurciti ekipi bez puno pitanja.
  • Droljo
    4.8k

    Ako ideš bez krila onda bi ja probao sa tri iza.
    Livi - šutalo šutalo ktc - ristovski bočkaj - ademi mišić ivanušec - petko drmić
  • Majki2111
    2.6k
    I ja ju šmekam. Ne znam zakaj se danas ne igra češće u stvarnom životu... Ja sam igrao sam u FM-u zadnjem. Mtem ligu s Dinamom. Jako ofenzivno... 20 bodova ispred... U Europi to nije to...
  • Majki2111
    2.6k
    Gubiš Baturinu kojeg svi šmekaju. Dvojica zadnjih veznih imaju ogroman prostor za pokrit.
  • Droljo
    4.8k
    Ma mislio sam ovako nešto. Baturina umjesto ivanušeca ili ademija. Ima utakmica...
    y5w2jcfahgubljfu.png
  • Maki17
    174
    Daj fulali ste temu
  • Beowulf112
    301
    Ma necemo mi nikoga kupit...sljedece sezone gubimo i prvenstvo
    Suludo mi je citat da za nekog frigana koji je zabio 8 golova smo spremni tolko milijuna baciti..transfer politika nam je nula teska
  • San Lorenzo
    11k
    Mi smo doslovno dva igrača udaljeni od sasvim solidnog kadra, lijevi bek i desno krilo...na taj način guraš Ljubičića nazad u sredinu gdje imaš još i Mišića, Ademija i Bulata, na desetki, Baturina i Janković možda...s desnim krilom dobivaš dubinu na drugoj strani sa Ivanušecom i Špikićem + Rukavina i Menalo...nema razloga za paniku, dobar trener u suradnji sa normalnim SD-om to riješi prije nego se zakotrlja prva lopta iduće sezone.
  • Nino Bule
    11.3k

    Da su ponuđeni toliki milijuni on bi vec danas bio dinamov igrac, kritizirat klub za milijun stvari koje znamo da rade lose, npr nisu opet doveli lijevog beka, a ne se hvatat na clanke 24sata ili drugih portala i na temelju toga donosit zakljucke
  • Orc123
    5k
    Evo olivari pocel vec drobiti da cemo pokupovati pola hnl...kad sam procitao Krizmanic slabo mi doslo....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.