• Patak
    2.2k
    Kak nema, Roko Šimić, Beljo, Frigan, ajd da bar jednog uberemo.
  • deda
    28k
    Veli VL da Dinamo neće nikog dovoditi ove zime.
  • NORTE
    9.3k
    Veli VL da Dinamo neće nikog dovoditi ove zime.deda
    Šokirani smo.
  • Zagi
    5.1k
    Netko šapnuo Čačketu da već ima 3 igrača u Rijeki na posudbi i da ne može ostaviti Frigana tamo do ljeta.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Očekivano sasvim

    Sad kad je to to - rekao bi da Dinamo godinama nije imao ovako lošu kadrovsku situaciju. Toliko deficitarni, kratki i s glavnim igračima u zadnjoj godini ugovora, a za mnoge od njih se šuška da jedva čekaju otići.

    Nadam se brzoj čistki ove garniture i ulasku novih, sposobnih i gladnih ljudi kojima će ova uprava ostavit stvarno ozbiljan posao i kaos.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Zadnje desetljeće kad bi bili u lošem periodu smo znali da se iduće godine vraćamo jači, ovaj put prvi put imam osjećaj da tek iduća sezona nosi prave probleme.
  • thadd
    108
    a sve to otkad nema Maam'ća #propadosmo
  • Mlađi referent
    10.7k


    Ne znam zašto meni inputiraš takve stvari kad ja upravo Maam’ća i krivim za sve pizdarije i njegovo svojatanje klubom

    Mislim doslovno ti piše da želim ulazak novih ljudi i da će ovi svi skupa odjebat
  • thadd
    108
    Ironično, navikni se na komentar poput mog iznad ubuduće od tattićevaca a posebno ako ne dao Bog rezultati pođu ispaštati zbog loše transfer politike.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Aha, sorry, krivo sam skužio

    Da, to će bit još jedna stvar koja će pit krv na slamku dodatno. Kao da ta cigančina upravo i klub nije dovela u talačku krizu ironično baš u ratu sa šljamom kojeg on je postavio
  • Captain America
    14k
    Bio Šimić, Dudu ili neko treći SD na ljeto, lavovski posao je pred njim. Srećom pa se policajčina hvalio novinarima da na računu stoji 10+ milijuna, stižu bonusi od Jolea, Majera i Olma tako da financije ne bi trebale bit problem. Nadam se da nas čeka repriza onog krasnog ljeta 2018.
  • Armagedon13
    958
    Jedino mi nije jasno zašto ne potpišu Omeragića za ljeto.Ova dva skupa.
  • Droljo
    5.1k
    Ma nikakvih 5-6 milja. 2, 2,5 max uz dobar postotak od zarade na njemu. Pa nebumo samo mi riskirali a rijeka ništa. Ja bih ga uzeo. Ali to je sve qrac kad imaš čačketa na klupi i u stožeru isto nikog, jel bukovina još sjedi na klupi možda. Nama treba reset svuda. Ne samo na katu...
  • BBBaranja
    1.9k
    Belju sam gledao dosta uživo,Frigana nikada..
    Mišljenja sam da je Beljo za njega televizor u boji
  • Zagi
    5.1k
    Ma nikakvih 5-6 milja. 2, 2,5 max uz dobar postotak od zarade na njemu.Droljo

    Ni govora.
    Jedina stvar koju narkosu priznajem je zaustavljanje davanja tih postotaka. Kroz to smo prije gubili toliko love...
    Druga je stvar što tada nisam odmah skužio da ih je za sebe ugradio. Na kraju je za nas ispalo isto, samo se pipa kroz koju je curilo promijenila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.