• SAS1987
    1.7k
    Svaka cast Mandži ali sada je vrijeme za neke nove, mlađe klince :smile: Ako več treba novi napadac, vise bi volio Miereza.
  • Krizy
    1.9k
    Petar Musa je zanimljiv od hrvatskih napadača.
  • deda
    4k
    Ja sam odmah rekao da igrač koji godinu dana ne odigra utakmicu ne može više igrati ozbiljan nogomet
  • Mali dioničar
    2.5k
    Ja sam odmah rekao da igrač koji godinu dana ne odigra utakmicu ne može više igrati ozbiljan nogometdeda

Rekao si i da je Ademi izvrstan. :razz:
  • Beowulf112
    56
    Ja mislim da najbolji cover ako petko ode(a nadam se da nece) je Ante Budimir!ima 29 godina,reprezentativac..moze jos koju godinu igrati..zna s loptom,zna si sam stvorit sansu..nemoze ga se trasnferirat za unosan transfer jer vec ima godine(to je jedini minus)..ugovor mu traje do ovog ljeta ako sam dobro vidio na transfermarktu i trenutno zaraduje u osasuni 400 tisuca eura godisnje...mi mu sigurno mozemo bolje uvjete ponuditi..eh sad bili on dosao je druga stvar

Edit:moja greska..na posudbi je iz mallorce..neznam koliko ima s njima ugovor
  • marcio amoroso
    3.5k

Sa Mallorcom ima do 2023 ugovor.
    Mislim da nije htjeo potpisati ugovor sa “agencijom” i da zato nije kod nas završio onda. Čisto sumnjam da se tu nešto promijenilo.
  • deda
    4k
    Rekao si i da je Ademi izvrstan. :razz:

A čuj nij isto s 25 i 35 napravit godinu pauze
  • BBB Sibenik
    235
    d1mlq4fyob4mpa14.jpeg

“ Ovaj sjajni mladi Dinamov ofenzivni veznjak već dugo je na meti europskih velikana, a danas talijanski Calciomercato piše da Šarinića žele dva talijanska kluba koji su ove sezone nastupali u Ligi prvaka te Barcelona.
    Isti izvor piše kako se Dinamo nada ponudi teškoj najmanje 10 milijuna eura.”
  • ZGBhoy
    135
    Bezveze ga prodavati bolje postepeno uvest u prvu ekipu.
    Već mi se želudac okreće kad pročitam da Dinamo očekuje najmanje 10 Milijuna
  • Beowulf112
    56
    Ma sve mi se cini da ce prije biti antonio marin scenarij.Decki koji su dosli iz druge ekipe bez neke velike najave pokazali su se boljim pojacanjima
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.