• Kujtim Shalla
    2k
    pogledaj aek i paok u revansu i vidi . Najmanje tri gola direktno je krivac Miško,i plus nekoliko no brainer situacija gdje smo se izvukao. Prosle godine dva penala gdje bezveze rusi igraca i igra rukom
  • Laugreano
    1.2k
    2 igraca ti nista ne vrijede kad ekipa nije izbalansirana. Fernandes je bio dobar igrac, ali takav karakter igraca nebi nikad dovodio.
  • Orc123
    5k
    Rogaska bi bila savrsen poligon za razvoj nasih mladih igraca. 1. Slo liga, mislim da ce ove sezone i ostati tamo. Ponudit im neki paket iz kojeg bi i oni imali koristi! Da razvijaju jedno 5-6 nasih igraca i da dobiju postotak od njihove prodaje ili nesto slicno. Rogaska je na 1h od ZG, savrseno za nase mladice. Nadam se da ce se ici u tom smijeru. Bravo je isto zanimljiv ali oni mi se cine ipak nesto veci zalogaj ali ne neizvediv.
  • rioda
    2.1k
    Frigan:

    To znači da ostajete u Westerlou? Špekulira se s vašim imenom vezano za - Dinamo?

    - Dinamo? Vidjet ćemo, ali mislim da od toga nema ništa.
  • Droljo
    4.7k

    Ja mislim da je 1 mil godišnje i 5-6 igrača (+ nekakav pomoćni trener tj. da imamo nekoga u svakodnevnoj operativi) takvom klubu i više nego primamljivo a nama se može višestruko isplatiti. Odnosno, ja vidim dogovor kroz novac, sponzorstvo naj lakši i naj bliži.
  • Crni86
    1k
    Maric je rekao da je ideja postaviti cijeli nas strucni stozer, a ne samo ponocnog trenera.

    Dinamo ne mora nuditi samo novac, dinamo moze puno vise ponuditi svom partnerskom klubu. Imamo najbolju skolu nogometa na ovim prostorima. Naravno uz novac ce svaki klub biti presretan da se moze oslonit na dinamo kroz edukacije,savjete i sl. Stvaranjem igraca za nas i oni sami ce doc na dobar glas u sloveniji pa ce moc lakse pristupit nekim njihovim mladim igracima i sl. Dogovorit se onda mozda i oko prvokupa njihovih igraca ako cemo pomagat u razvoju njihove akademije i sl. Tako da nije sve u lovi.
  • Orc123
    5k
    njima je to pola proracuna vjerojatno....da se ispregovarati puno toga....
  • Peškaman
    2.4k
    Živo me zanima u kojem pravcu se ide za odabir partner kluba,slovenska prva,bih prva ili druga hnl.
  • scooniepenn
    1.7k

    Je li ili nije bio za Svece je bespredmetno razgovarati kad u onom kaosu tamo nije dobio niti 2-3 utakmice da nešto pokaže. U startu sam bio uvjeren da je to najgluplji mogući potez jer je za Southampton bilo potpuno jasno da će izletiti iz Premiershipa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.