• DerHerrKool
    1.2k
    Kamo će, to u Maksimiru još pokušavaju sakritiIvdzo11
    Koji klasična novinarska konstrukcija jebote. Ne pokušavaju sakrit nego su sakrili jer nitko od novinara nema pojma kaj se događa.
  • mlinchica
    6.5k
    Kamo će, to u Maksimiru još pokušavaju sakriti, ali brzo ćemo doznati!Ivdzo11

    Hehe
    Mučenje
  • Kujtim Shalla
    9.8k
    Tko gdje ide iz Dinama mi je sasvim nebitno ,a tko i odakle dolazi e to je već druga priča :razz:
  • Archangel
    124
    Dobro je to, treba napraviti mjesta za bolje igrače
  • emilperska
    16.9k
    Soldu smo platili 1m EUR, ali mislim da je to prebijeno s onih 400k što je Osijek dao nama za njega 2024.
    Tako da je neto transfer 600k EUR.

    Pretpostavljam i nadam se da je cijena oko 2m EUR. Bit ce to solidna zarada za rotacijskog igrača koji je skoro otpisan bio..
  • Orc123
    16k
    Minute koje je imao Soldo bez brige moze pokriti Kača....za Kaču ne mozemo trenutno dobiti nista a za Soldu je sad idealno veijeme za prodaju i da se zaradi nesto. Kača ce pak dobiti priliku i biti rotacija za hnl i kup....win win situacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.