• SAS1987
    13.5k
    pravog sponzora dobiliNino Bule

    Pravi sponzor za crni dres je jedino gUj Slivno.

    2zo23oy40r0r82vl.jpg
  • xavier
    11.1k
    u trendu je svašta, ako ćemo trendove pratit onda zbogomplavi67

    Ne znam jesi me dobro shvatio. Meni se ovaj bijeli dres nikako ne sviđa, samo konstatiram da ako mi je jedan dobar, a drugi ne, bolje da mi se sviđa domaći :starstruck:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ovaj izdaleka bijeli izgleda kao da je netko kistom bacao plavu boju na njega.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Meni bijeli izgleda kao nekakva dječja pidžama :rofl:

    Al ajd, nije toliko loš
  • blue heart 72
    1.4k
    Meni plavi vrlo dobar, sa kragnom bi mi bio još bolji. Bijeli prolazi, ali nekako mi se više čini kao trening majica, nestrpljivo iščekujem crni. Nekako mislim da bi mogao biti najbolji
  • Mladen
    24


    Toliko su mi se svidjeli novi dresovi da sam bio razgaljen kao ovi naši dečki na slici:rofl:
  • plavi67
    920

    strašno :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Plavi mi je najbolji dres Dinama unazad godinama.

    Od bijelog sam ocekivao puno vise. Razocarao sam se, mada sam popravio misljenje nakon sto sam ga na web shopu vidio bez reklama.

    j74grw4wgm32wp1o.jpg
    4rmafpmpqyubjylp.jpg

    Ovako moze proci, mada...
  • Nolifer
    6.7k
    Sa kojim klubovima djelimo template dresova?
  • Bosskovitz
    7.5k
    Iskreno, ovak iz daljine bijeli dres mi izgleda skroz dobro, bit ce i na stadionu i na prijenosima okej. Bolje nego izbliza.
  • Nolifer
    6.7k
    Real Oviedo ima isti kao naš!

    sa95gwmlutvwycpj.jpg
  • miro
    3.2k
    sad sam tek vidio prvi dres na Dnevniku, ne dopada mi se ovaj bijeli dio ispod pazuha
  • xavier
    11.1k
    sad sam tek vidio prvi dres na Dnevniku, ne dopada mi se ovaj bijeli dio ispod pazuhamiro

    Nisam to do sad ni primijetio...ali da, stvarno nepotreban detalj koji nema nikakvog smisla.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ili mi imamo isti kao oni? Jbg, to je prokletstvo toga da si trećerazredni klub tehničkom sponzoru. Pisao sam danas o tome na snet forumu, apropos nas i Lokomotive koja ima unique dresove s vizurama Zagreba:

    U Adidasu imaš Elite timove, Premium timove, Standard timove i Teamware timove. Elite nikad nećemo biti, to su Bayern, Real, Juve, Arsenal i United; njima se rade unique tri dresa svake sezone i brdo mercha. Ispod njih imaš neformalnu grupu koja nije Elite ali ima više od Premiuma, tu su ti Ajax, Celtic, Benfica, Besiktas, Bordeaux i Lyon iz Europe, Flamengo, Boca Juniors, River Plate i Sao Paulo iz Južne Amerike i Orlando Pirates iz Afrike. Ispod toga imaš Premium gdje ima svega, od Legije iz Varšave do Leicestera. Mi nažalost nismo ni tu nego smo u Standardu s Olympiacosom, Cagliarijem i drugima, gdje imaš manje mercha ali dresovi funkcioniraju gotovo isto kao kod Premiuma: tu klub bira između ponuđenih elemenata i boja te sastavlja dres koji može biti unique ako nitko drugi ne složi isti takav. Ispod naše razine je Teamwear, to je doslovno razina u kojoj biraš iz kataloga kaj ti ponude - tu su bili Lokomotiva i Slaven Belupo.

    Lokomotiva je na Macronu, oni imaju razinu na kojoj rade posebno za tebe dresove, razinu na kojoj biraš dres koji onda možeš malo personalizirati i razinu na kojoj samo biraš iz kataloga. Hajduk je npr kod njih u toj prvoj skupini, Lokomotiva ak se ne varam u drugoj.

    Da smo mi na Macronu, imali bismo svake sezone tri dresa kreirana samo za nas jer bismo im bili top tier klub, po prodaji sigurno ne glavni ali po vidljivosti i uspješnosti možda i najjači u portfelju (trenutno su to Club Brugge, Crvena Zvijezda, PAOK i nekoliko prvoligaša iz sa sredine ili donje polovice liga petice). Adidasu definitivno nismo zadnja rupa na svirali, ali ne možemo se ni po prodaji ni po popularnosti nositi s vodećim timovima i tu smo gdje jesmo.

    Kaj je bolje, biti glavni na Macronu ili se utopiti u masi na Adidasu? To je kompleksno pitanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.