• Nino Bule
    11.5k
    Pod time da se nisu zaduzivali ko bandic sam mislio na dospjele neplacene obveze kojih grad ima puno, a pola japanskog duga drzi japanska centralna banka tako da se ja ne bojim za njih
  • The Undertaker
    4.1k
    Ukupni proračun grad+ holding je 17 milijardi kuna. Neka uštede 10% godišnje što ne bi trebalo biti problem jer je Bandić kao puno trošio, dug vrate za 5 godina, možda i za vrijeme mandata.
  • kinfa95
    488
    Znao sam da je puno, ali nisam mogao vjerovat kad sam čuo cifru
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ja vas fakat ne kužim, pa ne možete troškove grada ili države uspoređivati sa nekakvom lovom kojom raspolaže pojedinac.

    Milijarda eura nije nekakav nezamisliv novac, ponavljam - tottenham ima stadion od milijardu eura. Grad od preko 800 000 stanovnika i poprilično nebitan nogometni klub.
  • Jaro
    5.6k
    Znaci grad je duzan 8,2 milijarde kn i prvi potez uprave je farbanje murala posvecenog dinamu i vukovaru...
  • The Undertaker
    4.1k
    Inače, kad smo kod dugova, američki je oko 26 bilijuna dolara. Ne vidim da se netko previše uzrujava.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Inače, kad smo kod dugova, američki je oko 26 bilijuna dolara.The Undertaker

    Nije nego 26 trilijuna.
  • jp23
    2.2k
    Ne baš. Bilijuni su to. Što je kod njih trilijun, kod nas je bilijun, jer oni nemaju nazive milijarda i bilijarda.
    Kod njih je doslovno million, billion, trillion, dok je kod nas milijun, milijarda, bilijun, bilijarda, trilijun...

    names-large-numbers-vector-illustration-171313890.jpg
  • The Undertaker
    4.1k
    26000 milijardi dolara
  • Fanboy
    2.2k
    Sad sam gledao raspravu na z1 televiziji, gostovao Sladoljev...Nisam znao da se nova gradska vlast u ovih 5 i pol mjeseci zadužila već 725 mil kuna. To je praktički 10% ovog ukupnog duga, nešto manje.
    Razumijem određene dugove i da treba za plaće, no ne možeš dugove riješavati isključivo poskupljenjima....
    Nego, vidim da će novi obračun potrošnje vode biti drugačiji po politici "zelenih" takozvanoj eu regultivi, neće se više plaćati ono što krajni korisnik potroši u svojem kućnstvu već sva onda voda koja se distribuira, znači i one gubitke u sustavu koji su kod nas preko 50%...E sad ako ovo se ne bude na neki način "pomoglo" od strane grada tj. novcem od prireza jer ipak građani nisu krivi što su cijevi stare i što se novac od prireza koji ide za obnovu vodovoda prenamijenio za neke druge stvari, ovo bi drastično moglo poskupjeti davanja za vodu i opteretiti račune građana.
  • Jaro
    5.6k
    A dobri su, zaduzili se u 4 mjeseca u visini 10 posto ukupnog duga...
    Dakle farbanje trafo stanica, narucivanje el auta i zaduzivanje im ide...
  • reziser
    6.4k
    Bez komentara..

    Iako su svi očekivali, zagrebački dogradonačelnik Luka Korlaet nije se pojavio na sučeljavanju u emisiji Sport nedjeljom na SPTV-u. Tema je bila financiranje zagrebačkog sporta, a iz ureda gradonačelnika samo sat vremena prije snimanja emisije javili su da nitko neće doći...

    Ili, kako je Ante Breko, urednik i voditelj spomenute emisije kazao, Korlaetu je zabranjen dolazak u emisiju.

    Iznenadilo je to i ostale goste u studiju koji su razgovarali na temu financiranja sporta u Zagrebu. Gosti su bili Vjekoslav Šafranić, novoizabrani predsjednik Sportskog saveza Grada Zagreba, Krešimir Antolić, član Uprave GNK Dinamo, Kazimir Ilijaš, iz zagrebačkog rukometnog saveza, te prof.dr.sc . Zrinko Ćustonja, profesor na Kineziološkom fakultetu, autor Strategija razvoja i planiranja u sportu.

    Najavljeno rezanje sredstava zagrebačkom sportu, svi sudionici spomenute rasprave opisali su strašnom pojavom.
  • ZGV
    3.1k
    Taj Breko je isto žešće Mamićevo smeće. Pratio sam nekokiko njegovih emisija i to je rektalni alpinist Zdravkeca.
    Ja mu se isto ne bi pojavio u emisiji pogotovo uz ovakve sugovornike.
  • Jaro
    5.6k
    ovu ljestvicu rafi neka firma kan ptodaje prociscivace zraka kolko znam, uzima podatke od ko zna gdje tako da ne bih uzimao zdravo za gotovo ...
    Prinet u Zg je manji nego u valjda 100 euro gradova, industrije nema, dakle zagadjivac ostaje samo grijanje - makar i tu vjerujem da je nemoguce da toliko vise zagadjuje od recimo Pariza, Londona... a ne ovih azijskih gradova koji imaju i industriju koja sigurno nine najmkdernije rjesena...
    Senzacionalizam izvucen iz neke reklame kampanje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.