• reziser
    6.2k
    ako nećemo i prije.... ali kakvi smo mi..bit će 4 godine...
  • Neki tip
    19k
    ali kakvi smo mi..bit će 4 godine...reziser

    Pa kaj bi trebali, nasilno srušit izabranu vlast?

    Dobili su mandat na 4 godine, odradit će ga i trebaju ga odraditi do kraja.

    Pa ćemo podvući crtu.

    Mislim, ak prethodnika dvajst godina nismo rušili ni na izborima ni mimo izbora, onda ne znam kaj uopće reći na ovo.. :confused:
  • reziser
    6.2k
    naravno, neka odrade kako znaju i umiju, nikad nisam za silu...izabrani su...pokazite se...
  • Fanboy
    2.1k
    Novi političari kada dođu na vlast, ako su pošteni, pa čak i ako nisu najbolje poteze povuku na počtku mandata dok kasnije kako vrijeme prolazi mulj politike koji postoji svugdje s vremenom ih pojede, pa makar se radilo o najboljim ljudima...

    Tomaševiću se s jedne strane predbacivalo da je populist, financiran iz raznih lijevo-liberalnih ekstremističkih krugova bez pravih kadrova te će se više baviti ideološkim pitanjima, a ne konkretnim problemima na kojima je temeljio kampanju ( Holding, otpad, transparentnost...).

    Na kraju imamo slučaj gdje njega ljudi koje je on odabrao da riješe problem sa Holdingom i koje je na kraju postavio optužuju da je radio pritisak preko NO i da su se morali sastajati sa ljudima koji su usko povezani sa Možemo, ne i gradom. Tu je bilo još raznih tvrdnji i to je ispao jedan fijasko...

    Druga stvar što se stvarno najveći dio kampanje temeljio na tom smeću, zelenoj politici, kriminalu Bandića i Pripuza. Na kraju se i tu pokorio zajedno sa svojom ekipom, platio skupu cijenu bez ikakve alternative.
    Što je najbolje ta sva transparentnost o kojoj se toliko pričalo je ispala na razini bivše vlasti, konferencije jednom tjedno bez ikakve komunikacije sa javnosti. Dolenac zamjenica govori jedno, onda Tomašević preuzima govornicu i nju ispravlja. Jedina razlika je ta što su ga mediji doveli i što ga mediji drže, da ga odluče unišitit to bi napravili taj čas jer je pogubljen. I da nebi bilo zabune, njega smatram najmanje odgovornim. Siguran sam da može u ovom trenutku da bi se maknuo sa tog položaja, jer je u jednu ruku žrtveno janje dok je ekipa oko njega u sjeni koja je pokuila položaje, a nitko ne traži od njih takvu odgovornost.
    Ako on nije riješio problem sa otpadom u neku ruku sad, ili kroz dogledno vrijeme za par godina će ga Pripuz tek držati u šaci. Čak štoviše, teško se i mogao izvući jer je sve bilo preduboko isprepleteno, ali čuj pred izbore naslov u novinama nakon gostovanja NU2: Tomašević ako postanem gradonačelnik Pripuz gubi posao.
    Četiri i pol mjeseca druga situacija, a smeće te reorgnizacija i poslovanje Holdinga su najvažnije stvari grada Zagreba. To što pukne cijev stara 80 godina on nije kriv i banalno ga je kriviti, no teško će on srediti proračun kada već 6 mjeseci nakon su stvari o kojima je najviše trubio i za koje se kao zeleni aktivist najviše zalagao pale u vodu.
    Rekao je NU2 da mu je uzor grdonačelnica Barcelone( ista stranka), pitao sam malo Katalonce i stavio pred izbore gdje su rekli kako je grad pun smeća, financiranje raznih NGO, prometni kaos i dalje stoji, pogodovanje raznim tajkunima vezano uz nekretnine koji su pomogli kampanji, biiklističke staze građene bez logike narušile izgled grada itd. Ovdje situacija ide u tom smjeru...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Da se ne lažemo, svi znamo mućke oko Bandića i Pripuza, no jedno je komentirati sa strane, a drugo takvog lika izbaciti iz posla gdje se vrti tolika lova.Fanboy

    čovjek je amater, nema pojma o životu i poslovanju bilo čega.
    sam si je skuhao situaciju i sad mora pojesti g...o. lagao bih kad bi rekao da ne uživam.

    mislim, najnormalnija stvar u svakom poslu je da surađuješ s likovima o kojima nemaš dobro mišljenje.
    jbt ja sam tko zna koliko puta morao sjesti za stol s ljudima od kojih mi se okreće želudac, al šta sad. družba je druba, a služba je služba.
  • Aggro
    588
    Mene iskreno razočarao što je išao petljati po onom sa Srebrenjakom... NO je dobio programe, izabrali su ono što su smatrali najboljim programom, a to tko ga je napisao ne bi trebalo biti bitno.
    Al' jbga to je realnost politike. Dnevno donosiš 10 odluka. Od tih 10 nek je 5 dobrih i dobro si prošao.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jebiga kad se ravnaš po 'svi dobro znamo tko je i što je Pripuz' principu i slično. Ili dolaziš u emisije i Sabor u adidasicama jer si jebeno cool, a onda te realni život i situacija u gradu lupi po glavi.
    Da nije temeljio većinu svoje kampanje baš na Pripuzu i ku.enju kako će se on toga riješiti ovo sve ne bi bilo toliko glupo i blamaža za TT. Ovako je stvarno smijurija.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Mirka Jozić piše za večernji.

    Ovo je sve. :lol: :rofl:
  • Nolifer
    6.5k


    Upravo pročitao i eto nisam iznenađen, birali su i neka pate sada. Pa će reći, ma ne treba nam to blještavilo, parada kića i ića i pića, sve to košta i treba to isfinancirati...

    Treba se naviknuti lagano... Nažalost...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Tko kaže da je sve crno.

    Uskoro ćemo imati Dan izlaska iz ormara.
  • Sljeme
    1.8k
    Ma nemoguće. Ne bave se oni ideologijom. :lol:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Negdje kad su pobijedili sam napisao da će kad skuže da ne mogu ništa, dijelom zbog svoje nesposobnosti i nedostatka kadra, dijelom zbog toga što i realno ne mogu ništa zbog Pripuza i sličnih stvari, dijelom zbog užasne situacije koju će zateći i koju je skoro nemoguće riješiti ili je moguće ako si sposoban i imaš kadar, (a i to nakon proteka određenog vremena), početi tući po ispraznim ideološkim stvarima.

    Jedino što nisam računao da će s tim početi tako brzo.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pa dajte ljudi, to su bili komunalni izbori... :blush:

    kad ono, grmlje počelo rasti po cesti, al zato imamo još jednu "svetkovinu" za LGTBQKDXY+-% populaciju...i pripuz još uvijek radi s gradom, tko bi rekao :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.