• Patak
    2.4k
    Trebalo bi im prekršajne prijave odrapiti. Nek prosvjeduju na mjestima gdje ne smetaju ljudima.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Krenuli su i kod nas s tim sranjima i zaustavljanjem prometa... divno!

    Kakve veze ja imam s tim što netko prebija ženu?

    Kakve veze ima xyz osoba koja ide s posla s tim što je debilčina iz Gradačca u BiH ubila troje ljudi, od čega DVA MUŠKARCA... zašto je ta ženska osoba važnija i tragičnija od druge dvije osobe, žrtve psihopatovog suludog pohoda?

    Odite pred policiju pa štrajkajte...odite pred sudove pa štrajkajte...

    mogle bi malo poraditi i na svijesti žena da se jednostavno prestanu petljati sa idiotima, ako netko izgleda kao govno, smrdi kao govno, ponaša se kao govno, onda se vrlo vjerojatno radi o govnu i poželjno se u startu odmaknuti od te osobe... a ne stupiti u bilo kakvu vezu s njom.

    Teško je pomoći nekome tko se sam dovodi u problematične situacije...

    Ajme, vidi nasilnika koji se puca steroidima, konjskim hormonima, kamatari i prebija ljude okolo, ima problema sa zakonom, bio je u zatvoru, prebio je policajca, član je narkoskupine i ima podeblju povijest trgovanja drogom... top stvar, moram se spetljati s njim, nek mi napravi dijete! :fire: :fire: :fire: :fire: :fire:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Tak je, glupe žene, same su si krive!!!

    Jel radim ovo kak treba.

    Fascinantni pogledi na život i društvo, poput djeteta od 12 godina. I manje.

    Treba raditi sa ženama da se ne petljaju s takvim tipovima, a ti tipovi kaj sad bilo ih je i bit će ih. Muškarci tuku žene otkad je svijeta i vijeka.
  • Patak
    2.4k
    Ovo mi je Google izbacio na prvu...

    Rates of female-perpetrated violence are higher than male-perpetrated (28.3% vs. 21.6%).
  • Mali Zeus
    10.4k
    :lol:

    Nikad ne razočaraš.
  • Jaro
    5.9k
    tip je ubio 2 muskarca i jednu zenu. Narativ je "ubio je zenu", ovu dvojicu ko je..
    Dogadjaj je u BiH, ali prosvjed je na Vukovarskoj u Zg?
    Kod nas su kazne opcenito niske (osim kad se slucaj medijski eksponira pa se za primjer odrapi kazna). Sudski procesi traju godinama, desetljecima, postoje kategorije drustva koje imaju dodatne olakotne okolnosti, drzava i policija su toliko rascjepkane da postoji hrpa opcina i PUova u kojima svaki stanovnik ima nekog rodjaka u murji pa ako si tamo zrtva kriminala mos se fuckat... policija i sudstvo su samo oruzje politicara...
    Al da, kakvu ja jebenu odgovornost imam kaj je neki debil ubio bivsu i jos dvoje ljudi.
    Da ja sad krenem hodati po preticajnom traku zg obilaznice veca vjerojatnost da ce me pogotit vozilo nego kad secem po pjesackoj stazi uz potok u Gajnicama.
  • Patak
    2.4k
    Ma neki dan mi izletila vijest da se muž od Britney Spears razvodi od nje jer ga je tukla. Ono, probudi se usred noći jer ga ova mlati po glavi s nečim pa rekoh, idem provjeriti statistiku...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Navodno da je gradnja Kranjčeviće dogovorena na takav način da će sve pasti jer su razdvajali projekt da izbjegnu pragove za javnu nabavu na način na koji nisu smjeli i sve će ići na financijski ispravak vjerojatno. Plus naravno firma zamjenika gradonačelnika.
    Živi bili pa vidjeli, možda istina možda ne, al da bi me začudilo ne bi.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Nije li to bilo 2018. godine?
  • jp23
    2.2k
    Piše D.I., 23. srpnja. 2018. @ 11:58
    Jest, 2018te godine.
  • Patak
    2.4k
    Uf sorry...
  • miro
    3.4k
    Mi smo država gdje ak si žena moraš otić u Sigurnu kuću kad te muž isprebija pred djecom. On pijan ostane spavat u stanu/kuću, a ti usred noći s klincima u Sigurnu kuću.

    Jebiga, kad već očevi ne znaju odgajat sinove, meni bi bilo normalno da ih država preodgaja i njih šalje u "sigurne kuće" s rešetkama i ostalim nasilnicima, a ne obrnuto.
  • Zambatine škude
    2.3k
    Krenuli su i kod nas s tim sranjima i zaustavljanjem prometa... divno!db-izbjeglica

    Nisu nigdje s tim krenuli, toga je otkad je svijeta i vijeka. Pa navijači Dinama su ne jednom imali prosvjede gdje su "zaustavljali promet". Mi smo išli pred ministarstvo jer je to bio institucionalni problem, one su na ulicama jer smatraju da je to društveni problem. Kao i u doslovno svakoj normalnoj državi na svijetu. Prosvjed je legitimna građanska institucija. Tebi su neki glupi, neki ne. Kao i svima ostalima. Da ju je ubio neki imigrant, sva sila zaštitnika žena bi se odjednom digla na noge i priključila istom prosvjedu kojeg sad osporavaju.

    Nitko tebi nije zabranio da ideš prosvjedovati za ta dva ubijena muškarca kad već vrtiš priču od pet para, kao što su one za tu ženu. A mislim da je biološki sasvim jasno zašto je osjetljivije kad muškarac nasrne na muškarca, nego na ženu (neovisno sad o ovom slučaju).

    Hrvatska je i dalje vrlo sigurno društvo, ali i u takvom je teško naći ženu koja nije iskusila neku vrstu napada i uznemiravanja. Od svih izmišljenih i preuveličanih društvenih problema, ovo je nešto što je stvarno i što je tu.

    To hoće li neka žena biti mutava pa se udati za siledžiju nije poanta, kao što poanta toga hoće li deset imigranata nekog ubit i silovat nije "šta si išao/išla tamo di znaš da ih ima". Poanta je da su policijsko postupanje i sudska praksa (pa i baš u tom konkretnom sčučaju u BiH su doveli do tragedije) užasni i da nekome tko je apriori fizički slabiji to nije ugodna spoznaja. A da i dalje postoji dio društva kojima je rekreativno zlostavljanje "tipično žensko preuveličavanje".

    To što prosvjed zagovaraju ljudi koji su od sebe napravili karikature ili se s njima ne slažete svjetonazorski, ne znači da je sve što ikad naprave besmisleno, glupo, licemjerno ili što god drugo.
  • The Undertaker
    4.4k
    Mislim da nije poanta prosvjed kao takav na što svatko ima pravo već način da se to radi nezakonski, zaustavlja promet i ometa one koje taj prosvjed ne zanima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.