• Neki tip
    19.4k
    tramvaji su jos sinoc u pogonu.Jaro

    Samo bih se na ovaj dio osvrnuo, jer sam bio sinoć u gradu do kasno navečer (dakle cijeli "sinoć").

    Tramvaji sinoć nisu bili u pogonu, a to znam jer sam ostao u gradu nakon posla s frendom na nekoliko piva, u 10 krenuo doma. Na Trgu tramvaj čekao do 10 i 30 (budući da su se na displeju uredno izmjenjivale info kad stiže 11ica, a i nije mi se pješačilo do Dubrave) i pokušavao dobiti taksi.

    Kako nije bilo ni tramvaja ni taksija, odlučio pješačiti. Dopješačio doma sat i po kasnije (malo iza ponoći), nijedan tramvaj (osim onih na kojima je pisalo da su u kvaru) nije prošao pored mene.

    Ne znam jel se moglo brže popraviti, nemam pojma ni kakvi su sve bili kvarovi nit me zanima, samo velim da u pogonu nisu bili. Barem ne na liniji Jurišićeva - Draškovićeva - Vlaška - Maksimirska - Avenija Dubrava.
  • Gelipter
    3.5k
    Kaj se tramvaja općenito tiče u ljetnom razdoblju, prvo ih je teško dočekati zbog voznog reda koji je kao da smo na Divljem zapadu, a drugo zadnjih se tjedana posebno kvare. Ovaj i prošli tjedan sam 4 puta nazočio kvaru tramvaja gdje smo svi čekali po pola sata da dođe onaj kamion kaj vuče tramvaj u spremište. Ne znam je li to kaj povezano s vrućinama koje su bile ovih dana, ali iskreno ne vidim tu neku poveznicu. Busevi se isto stalno kvare ili samozapaljuju u zadnje vrijeme. To vjerojatno je do vrućine i do toga kaj recimo na Sljeme vozi dugački zglobni bus koji jednostavno nije za to.
  • Aggro
    590
    lekcija je, dakle, slušaj gospođu i ne idi na pive poslije posla!
  • Patak
    2.2k
    Za dan antifašističke borbe je grad platio proslavicu 15.000 EURa.
    Jel možda bacio koju pinkicu da se.obilježi Dan pobjede i domovinske zahvalnosti ili to nije njegov đir i njegova borba?
  • Captain America
    14k
    Jesu to podaci s one postaje što se nalazi na lokaciji tobacco shopa? Štampar prati svakodnevno kvalitetu zraka i upozori na povećano onečišćenje zbog plućnih bolesnika. Zagreb inače nema ništa zagađeniji zrak od ostalih europskih metropola.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Štampar prati svakodnevno kvalitetu zraka i upozori na povećano onečišćenje zbog plućnih bolesnika. Zagreb inače nema ništa zagađeniji zrak od ostalih europskih metropolaCaptain America

    Super vijest! :up:
  • Majki2111
    2.6k
    Šetam jučer. Prazno sve. Nigdje žive duše. Neće te, ne žele te. Nisi im napet sada. Ljeto je. Svi su pobjegli. Ja vjerno sam tu i i koračam tvojim asfaltom ponosno kad ti okrenu leđa. Srce k'o kuća veliko. Kako te volim Grade moj!
  • OsamŠest
    2.6k
    Neće te, ne žele te. Nisi im napet sada.Majki2111

    Ne stoji mi ovaj citat uz tebe..
  • NitkoBitan
    12.3k
    Neće te, ne žele te. Nisi im napet sada.Majki2111

    Pricas za svoj odnos sa starijim damama ili za grad?
  • Bruh
    901
    kak najzagađeniji u EU kad vidim ovu crvenu točku u italiji kaj je to Milano il
  • Mali dioničar
    14.3k
    kaj je to Milano ilBruh

    Milano nije glavni grad Italije.
  • Bruh
    901
    omašio da piše glavni grad hahahaha
  • Mali Zeus
    9.8k
    Po gradu opet fina džungla. Al dobro padala je kiša ful pa eto. A i potkapacitirani su..
  • Kepec
    4.8k
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/zene-danas-prosvjeduju-u-cijeloj-hrvatskoj-izvukle-su-transparente-i-zaustavile-promet-potrubi-da-ministar-cuje-15366803

    One su stale nasred Vukovarske i zaustavile promet?
    Baš me zanima da dođe 100 navijača i stane nasred ceste i zablokira promet jel bi se isto gledalo samo ili bi došlo 20 marica i potjeralo ih sa suzavcima i pendrecima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.