• NORTE
    9.3k
    Možemo priča o poboljšanju kvalitete života, nije baš da to gledamo.
    Ok, ne može sve preko noći, ali ne vidim velike promjene čak ni tamo gdje vode gradsku četvrt.
    Primjer, biciklističke staze u Trnju su sramota, nakon više od pola godine od radova nema ni asfalta, žute crte su valjda zadnji put nacrtane prije 5 godina itd.

    Neka su oni "sanirali" dugove Holdinga.
    Jasno je da na izborima neće imat uspjeh kao prošli put, ali uvijek ostaju obećanja.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Primjer, biciklističke staze u Trnju su sramota, nakon više od pola godine od radova nema ni asfalta, žute crte su valjda zadnji put nacrtane prije 5 godina itd.NORTE

    Kaj kaže ekipa iz GČ?
  • Boogieman
    307
    EU sredstva se ako povlače to je za fasade, prozore i dogradnje... to nema veze sa upisima i dps (državni pedagoški standard)Ali
    Povlače se i iz Eu. socijalnog fonda za produljeno radno vrijeme vrtića, doškolovanje zaposlenika, uključivanje djece slabijeg imovinskog stanja, razne dodatne predškolske programe i sl. Znam za 3 takva vrtića, a koliko ih je ukupno u Zagrebu ne znam, no logično mi je da bi ih moglo biti dosta.
  • Patak
    2.2k
    A tko kontrolira ustavni sud? Ja si ovak mislim, ak ovi na vlasti procijene da mogu narodu prodati u svojoj režiji rodnu ideologiju i uništavanje obitelji kao temelja društva onda im nemožemo ne treba i pokopati će ih na ovom predmetu roditelj odgojitelj ili na slučaju djece iz Konga o čemu piše njihov list ovih dana serijal. Uglavnom to bude neka politička odluka s obzirom na izbore i moguće koalicoje
  • plavi67
    920
    a zakaj je hajdukov grb u potpisu? to neka provokacija ko na zračnoj luci??
  • Mali Zeus
    9.8k
    Selo gori, a baba se češlja.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ovi iz Podemosa bi sami na izbore, a ne mogu riješiti 3 problema u Gradu.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    zato što nisu ni "dovedeni" da ih rješavaju.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ne bih sad ulazio u nekakve teorije zavjere, nego samo konkretne stvari.
  • Mali Zeus
    9.8k
    https://www.vecernji.hr/zagreb/kolaps-na-zapadu-zagreba-zbog-radova-na-selskoj-nastaju-velike-guzve-problemi-i-u-javnom-prijevozu-1692241

    Vozio se danas, brutalno, zatvoren bus, vruće, stane svakih pola metra jer je na Zagorskoj ludnica od prometa, kao i uvijek. I mislim si, niš sutra ću izaći na Zagorskoj pa kroz pješački pothodnik, ali i to zatvoreno.
  • NORTE
    9.3k
    Promet u Zagrebu je neodrživ.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Mozemo - porez na nekretnine
    Necu zagadivat temu "Modri sank" jer su ovi jos ipak nas lokalan problem.

    Mozemasi zagovaraju porez na nekretnine (vrlo socijalno osjetljivo, prvo krene sa naplacivanjem "bogatijima" pa postupno prede na sve). Cisto da se zna kaj bi bilo da dodu na vlast. Placanje najma drzavi za nekretninu koja je PRIVATNO vlasnistvo (prakticki drzava postane vlasnik svih nekretnina a mi podstanari). Uopce me ne zanima kako je u drugim drzavama jer zivim ovdje.

    Vrlo opasna skupina.
  • Tundra
    518
    Ne znam više kaj bi rekao za možemoide, iznenađuju iz tjedna u tjedan. Bolesnici.
  • Captain America
    14k
    Da, cijene nekretnina su previsoke, ali koja europska metropola nema taj problem? Postoje puno učinkovitiji mehanizmi za obustavu rasta nekretnina. Kad bi porez bio rješenje, svi bi ga uveli.

    Lako je njima srat iz oporbe. Pričali su dok je Bandić bio gradonačelnik kako je u Holdingu previše zaposlenih pa su i ove koje su otpustili pozvali nazad. U slučaju neke noćne more gdje oni preuzimaju vlast, sumnjam da bi uveli takav porez jer bi u startu izgubili iduće izbore, a tim besposličarima je najvažnije izvalit guzice u udobne saborske fotelje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.