• Dino
    2.2k
    Kod mene i dalje nije zatvoren, svako ko prode baca kaj oce i cistoca ne zeli odvozit logicno.
  • Bruh
    901
    dobro je dok ne krenu sa kaznama... Jedva cekam kad stanari budu morali placat zbog prolaznika na ulici
  • Patak
    2.2k
    Ja se sjećam Kruga dok je kuruza tamo rasla. :-)
  • Mali Zeus
    9.7k
    Dnevna doza brojanja kanti i mjerenja trave:

    Jučer klinci u parku igrali nogomet po travi, svaka im čast kak su uspijevali, trava im praktički do vrata. Al dobro, vraćamo grad prirodi. :grin:
  • Jaro
    5.6k
    dobro je, od trave se vise ne vidi nepokupljeno smece...
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim da je glavni problem nedostatak radnika koji bi mogli odraditi potrebno pa se onda to prikriva nekakvim nebuloznim objašnjenjima i "reorganizacijama".
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Dino dobro je dok ne krenu sa kaznama... Jedva cekam kad stanari budu morali placat zbog prolaznika na uliciBruh

    To kažnjavanje kojim stalno prijete nema ama baš nikakve osnove.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Navodno se u parku Maksimir skupljaju ljudi pa ne bi bilo loše ni tamo malo pokosit.

    Ili na dijelovima Slavonske recimo.
  • Nino Bule
    11.5k
    Danas di god sam prosao gradom primjetio sam da kose, jel moguce da gradska firma radi na principu svercamo se dok nas mediji ne pocnu gazit pa onda krenemo radit
  • Dino
    2.2k
    Evo i kod mene su pobrali smece nakon dva tjedna. :rofl:

    Postala mi je smijesna ova tema di sam svakodnevne primjedbe bacamo hahahah
  • Neki tip
    19.4k
    jel moguce da gradska firma radi na principu svercamo se dok nas mediji ne pocnu gazit pa onda krenemo raditNino Bule

    Jbt, pa država nam tako u mnogočemu funkcionira (s tim da ja definitivno ne spadam baš u dežurne kritičare i gunđala kad je država u pitanju), a ne da se pitamo jel moguće da gradska firma radi po tom principu.. :)
  • Mali Zeus
    9.7k
    Danas di god sam prosao gradom primjetio sam da kose, jel moguce da gradska firma radi na principu svercamo se dok nas mediji ne pocnu gazit pa onda krenemo raditNino Bule

    Čisto moguće, prošli sletovi, paljenje krijesova i zakletve Titu pa se našlo vremena.
    Kod mene pokosili, ali ne sve, a smeće očito čeka jedan drugi dan.
  • The Undertaker
    4.1k
    Kod mene u kvartu smo imali primjedbe na pražnenje uličnih kontejnera za plastiku i papir koji su stalno bili prepunjeni i, kao takvi, predstavljali ruglo u ulici. Da budem pošten, tako je bilo i u Bandićevo vrijeme, pogotovo zadnji mandat. Problem je konačno riješen neki dan kada su ukinuli i odnijeli kontejnere. Kad malo dublje razmislim, rješenje je genijalno.
  • BBB Mataa998
    1.3k


    Iskreno se nisam zanimao za temu odvoza smeca u Zagrebu ali vidim da je drama. Sam TT je bio u posjeti gradu u kom zivim izmedu ostalog bas zbog razmjene iskustava na tu temu. Ovdje to funkcionira bez ikakvih problema. Svaka zgrada ili skup zgrada ima mjesto gdje stoje kontejneri.Potrebno je odvojiti papir/karton u jedan kontejner a sve ostalo u drugi. Pojma nemam kojim danima dolaze bas kod mene ali nikad nije bilo da smece danima stoji,znaju nekada biti kontejneri bas puni ali nikad da nema vise mjesta i da je sve okolo nabacano smecem. A sto se tice velikog otpada koje ne ide u kontejner,na vise mjesta u gradu firma zaduzena za odvoz smeca ima svoje zemljiste i objekte gdje dodjes,prijavis sto imas za baciti (kuhinjski elementi,el. uredaji itd.), tu te radnik uputi na broj kontejnera ili na postaju za koju je taj otpad predviden,ubacis to u ogromne kontejnere i ides kuci. Sasvim jednostavno i funkcionalno.
  • The Undertaker
    4.1k
    Princip je, manje-više, svugdje isti. Problem je da se kontejneri ne prazne dovoljno često. Jasno mi je da kad ih postaviš treba neko vrijeme da se vidi koliko često ih treba prazniti ali kod mene pričamo o problemu koji postoji baram 5 godina. I sad je problem riješen ukidanjem kontejnera tako da, trenutno, ja nemam gdje odlagati plastiku i staklo. Zgrada će se već snaći jer u postojećim prostorijama ima još mjesta za nove spremnike koji će se kupiti iz pričuve ali govorim samo o načinu rješavanja problema. Nisam stručnjak za otpad ali sam prilično siguran da bi privatna firma imala interes besplatno i redovito prazniti reciklažne spremnike i prodavati sirovinu na tržištu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.