• Mali Zeus
    9.7k
    Nije najveći problem što ta ekipa to radi, nego to kaj gradska vrhuška dođe na to sranje.
  • Sljeme
    1.8k
    Ne kužim kaj se čudite svi, pa Tomašević i sva njegova ekipa na to idu godinama. Lani je isto bil na tome kao gradonačelnik. Goran Đulić je tamo davao izjave kak je ponosan na te koljače u šajkačama.
  • deda
    28k
    Naša sudbina kao naroda je teška. Fašizam i komunizam su za mene obje teško nakaradne ideologije. Ja ne bih slavio ni jednu i neću. Okolnosto nisu iste za hrvatski i francuski ili njemački narod. Svatko ima svoje stigme. Mi se trebamo ponositi sa drzavom koju smo stvorili 90te i to nam treba biti točka povezivanja. Nije ona 100% kakvu bismo željeli, ali je ogroman odmak od onih u razdoblju 41-90.
  • superhik
    10.4k
    sve se mrzi kapitalizam, a 90% love koje dobiju od grada i države dolazi od onih koji rade na temelju kapitalizma.
  • Nolifer
    6.7k
    Upravo to, a forsira se devedest posto ta jedna strana u svim poljima društva. Kao živimo u demokratskom društvu, a nameće se jedna strana, a kažnjava druga, jer eto drugačije se misli..... Razlika je ta, jer je prije bilo strjeljanja ako si bio protiv, a sad se kažnjava novčano ili cenzurom na netu jer rogoboriš protiv njih...
  • Neki tip
    19.4k
    Kao živimo u demokratskom društvu, a nameće se jedna strana, a kažnjava druga, jer eto drugačije se misli..... Razlika je ta, jer je prije bilo strjeljanja ako si bio protiv, a sad se kažnjava novčano ili cenzurom na netu jer rogoboriš protiv njih...xFire

    Gledaj to s vedrije strane. Jednoga dana, ako budeš dovoljno ustrajan, moći ćeš reći da si bio proganjan, maltretiran, cenzuriran. Činili su sve što su mogli da te ušutkaju i spriječe, ali nisu uspjeli, jer istina je voda duboka i oni su se utopili u njoj.

    Tko zna, možda i kakva odšteta kapne, a status politički nepodobne osobe u starom režimu već sad ti ne gine. Ako budeš pametno upravljao tim kapitalom, samo nebo je granica.
  • Nolifer
    6.7k


    Radije nemoj. Ne radi se tu o tome da nešto kapne i slične gluposti. Nego živcira me jednostavno to forsiranje i nametanje i niš više. Više mi znači razdoblje od 90 pa do danas, nego od 41, odnosno 45 - 90.

    Zakaj ne slave tak bitne HR blagdane?

    Jer njih samo zanimaju te pizdarije kao što su kresovi i sl...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Borba za klimu, borba protiv korone, kineska borba protiv vrabaca, australska borba protiv emua... Dosta su dobre te "drzavne" borbe protiv necega, samo kaj uvijek na kraju na*ebe mali covjek :grin:
  • Captain America
    14k
    Uvijek je zabavno nakon ovakvih derneka sjetit se kako upravo ta agendska skupina voli naglašavat kako treba živit u 21. stoljeću, a upravo se oni redovito vraćaju na događaje od prije skoro 80 godina.
  • Plavi-9
    426
    Zagreb je "oslobođen" 1945. pa ga je opet trebalo oslobađati 1991. od starih "osloboditelja" i njihove države.
  • plavi67
    920
    Po čemu može ta zastava s crvenom zvijezdom, a ne može zastava iz doba NDH? I to se pitam ja, koji ne podupire niti jedan od tih zlih rezima.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Zastava SRH rame uz rame sa zastavom EU. :lol:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Mene zanima do kad?
    Cca koje godine će se reći, evo... sad je stvarno dosta i to više nema smisla obilježavati.

    Jer ono, zašto se svake godine ne obilježava ishod par stotina drugih ratova/bitaka kroz povijest ovog grada i države?
  • SAS1987
    13.5k
    Cca koje godine će se reći, evo... sad je stvarno dosta i to više nema smisla obilježavati.db-izbjeglica

    Nikada. Kod nas u Sloveniji je na proslavama sve više partizana i sve su mlađi :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.