• miro
    3.1k
    nisam znao, imaš možda brojke? Ili link?
  • Ali
    1.9k
    Miro , imaš toga po netu koliko hoćeš, samo čitaj statističke tablice. A izbjegavajte novinarske uradke, jer kao što vidimo na Vašem primjeru, dali su rezultata. Mjera nije mogla utjecati na odljev majki koji je doveo ukupnog pada feritiliteta. Ali je utjecala na one majke koje su ostale u gradu gdje smo povećali broj djece po majci. Malo grubo ovo zvuči, kao da pričam o efikasnosti stroja, pa se ispričavam na lošoj verbalnoj vještini.
    Usput kada priča ekipa o razvijenim zemljama itd i tu su zablude, u EU je Francuska na prvom mjestu sa 1,84 djetetom po majci, mi smo kao RH negdje oko 1,3 i tu je Zagreb kao najutjecajnijih podigao ovaj prosjek. Sad da li je samo radi mjere nemožeš tvrditi, ali sigurno nije odmoglo. Ali evo ide vrijeme, zakašnjenjem će TT imati 5 godina mandata pa ćemo lako usporediti, da li je "produktivnost" porasla ili pala nakon ukidanja mjere.
  • Patak
    2.2k
    Nagradu grada Zagreba je dobio jedan od najjačih koronaša zagovaratelja "jačih" mjera. Sramota za grad u kojem živim. Jasno je da bi ova ekipa na vlasti u Zagrebu provodila najgori korona teror poput Kanade ili Australije da su bili na vlasti u RH

    Osvrt Gordana Lauca
    https://web.facebook.com/gordan.lauc/posts/pfbid02jiTRggshNpDnxHJFL9iXhFgLJudsG1DHtZBM5BviVeSccLq3R7viVUyhwBUv8oDrl

    Vrijedi pogledati i video koji je prikupio preko 200.000 pregleda s infodemije koja je kronološki zabilježila sve bisere ovog tipa i sličnih mu "stručnjaka"...ovo je o maskama...
    https://web.facebook.com/infodemija.org/videos/921317905544371/
  • Nolifer
    6.5k


    Pazi da te ne napadnu tu neke pristalice jer rogoboriš protiv njihovih 'spasitelja'.. :lol:
  • Bruh
    888
    sami šveđani po gradu nema niti jednog dostavljača da je naš... Prije to bili studenti a kak će oni sad zaradit kad mogu.
  • serbus
    3.5k
    12000 u i oko Zagreba je Nepalaca nevjerojatno kakvu smo zemlju imali a što ćemo djeci ostaviti...
  • NitkoBitan
    11.9k
    Sta pise tim Nepalcima i ostalim strancima u ugovorima sa agencijama i po kojem zakonu te agencije djeluju? Zasto mediji nista ne preispituju. Zive li oni uopce u legalnim uvjetima. Gle mene kao i vecinu gradana zanima koji je plan s tim strancima. Jesu li oni tu da ostanu ili obave posao za koji su placeni i cao. Neki okidac za njihovo doseljavanje postoji jer koliko se sjecam prije korone ih uopce nije bilo.
  • plavi67
    920
    Fino fino...nisu si oni izvjestili, to je prostor od komunjara koji podupiru crvenu zvijezdu i tita jadno i glasno i dan danas bez skrivanja i nikom ništa.
    Ta slika visi tamo godinama
  • dotepenec
    98
    Ta vrsta dostavnih poslova je odlicna za studente, srednjskloce i sl kako bi zaradili dzeparac ili pojacali budzet...ali odkad je to poslala masinerija za uvoz stranaca i bogacenja odredjene gamadi, izbjegavam to sve u sirokom luku. Cak ni ne ulazim u objekte gdje štancaju dostavu ili rade prekodrinci...znam licemjerni dotepenec sam, ali dotepenec Hrvat. Ako sam radi toga rasist, ovakav ili onakav neka budem...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    mene kod tih dostava više od nepalaca zabrinjava što očito postajemo društvo idiota.
    ljudi ne kuhaju doma, postaju lijenčine i žderu apsolutno smeće, što ima katastrofalne posljedice na društvo i kolektivno zdravlje naroda.
  • NitkoBitan
    11.9k
    zabrinjava što očito postajemo društvo idiota.
    ljudi ne kuhaju doma, postaju lijenčine i žderu apsolutno smeće, što ima katastrofalne posljedice na društvo i kolektivno zdravlje naroda.
    db-izbjeglica

    Glavni im je problem sto taj Nepalac ne zna hrvatski kad dode na vrata il sto cekaju po sat vremena dok se ovaj snade po gradu. A i hrana u tim aplikacijama je skuplja nego u samoj poslovnici i jos te oderu u cijeni dostave (2-3 eura mozda se varam), bome se tesko zivi. Teski gradski snobovi.
  • Ali
    1.9k
    Najbolje da se svi iselimo i ostavimo grad ovima u ovoj dvorani. Pritom mislim i na one koji se tamo redovito skupljaju i koriste ovu ikonografiju koja je vidljiva na slikama i ovima koji su stigli iz dalekih zemalja.

    A još kad vidim da je vrsni gradonačelnik nezadovoljan što je nošenje hosove oznake pod kojom je branjen i Vukovar "samo prekršajni" a ne kazneni kako bi on želio i kako će predlagati. A slikati se sa crvenom petokrakom koju su nosili ovi što su pucali na naš Vukovar je IN... sramota.

    Kad smo kod poticanja ostanka na svom i ZG opg društva, njih 41 koji uzgajaju jagode su dosadašnjih godina plaćali fiksnih 1.600 kn za 40 dana koliko traje sezona najam štanda diljem grada. A od ove sezone ih je vrli TT gurnuo u natječaj gdje je početna cijena 433€ (3.200kn, dakle 100%) povećanje za minimalnu cijenu, a došle su cijene i do 4.000€ !
    Naravno 20 tak opg si to nije moglo priuštiti, dakle slijedi gašenje opg ili rad na crno. A ovi koji su primorani uzeti ove skupe štandove kaj mislite tko će platiti ovaj trošak. Pa MI dragi moji sugrađani...
    Hvala možemo jer možemo na lokalnoj i hdz na državnoj razini a tko nemože, na autobusni kolodvor po jednosmjernu kartu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.