• Mali Zeus
    9.2k
    Jebe se meni za "crvenu sektu" na vlasti, ja pricam o radnicima koji postavljaju ultimatume i ucijenjuju vlast. Vratili su im kolege na posao, podigli place. Al ne nije dosta. Sad ocemo jos. A to sto je grad pred bankrotom to njih ne dira. A ti kad si tako pametan mi objasni sto bi ti napravio u toj situacijikinfa95

    Za početak ne bih pozivao za stol i istodobno prijetio masovnim otkazima i pričao o tome da će angažirati ljude da čiste izvana.
  • Ali
    1.9k
    Meni kao gradjaninu ovog grada je jos poraznije da na TV cmizdre gradonacelnik, zamjenica, predsjednik uprave kako su radnici cistoce nekorektni. Kako stalno imaju nove zahtjeve itd..
    Ej pazi ak te neki Sabahudin kaj ubacuje vrece smeca 8 sati u kamion predribla i ucini nesposobnim.
    Kaj im je tek napravio cezar i ekipa. Mislim vidim kaj je napravio, prvo su pricali kak nece snjim pa sad rade i sute...
    Da nije moj rodni grad gdje zivim bilo bi smjesno...
  • miro
    3.1k
    U javnom sektoru (učitelji, doktori, sestre...) kad se traži 7% povišice, dobije se 4,5% i radi se dalje.
    S druge strane Čistoći se da 13% povišice i ekipa ode u samoorganizirani, protupravni štrajk
    Što bi ih trebalo pitat - hoćete 30% povišice?

    Ovi potezi će dovest do privatizacije javnih službi, a čujem da Pripuz ima neku firmu...
    I baš me zanima tko će onda njemu (ili bilo kojem drugom privatniku) otić u nenajavljeni štrajk
  • Sljeme
    1.7k
    Jebe se meni za "crvenu sektu" na vlasti, ja pricam o radnicima koji postavljaju ultimatume i ucijenjuju vlast. Vratili su im kolege na posao, podigli place. Al ne nije dosta. Sad ocemo jos. A to sto je grad pred bankrotom to njih ne dira. A ti kad si tako pametan mi objasni sto bi ti napravio u toj situacijikinfa95

    Od 11 zahtjeva koje su imali radnici, Senf je prihvatio njih 5. Za njima najbitniji zahtjev, povećanje koeficijenta nisu dobili nikakvo jamstvo i zato su nastavili štrajk. Dok ne dobe na papiru neće izlaziti na teren (osim bolnice, vrtići, škole).

    "A ti kad si tako pametan mi objasni sto bi ti napravio u toj situaciji" - jednostavno bih preusmjerio milijune gradskog novca koji idu udrugama za LGBT aktivizam u bolje uvjete radnika, pa se nebi ni doveo u takvu situaciju.

    Love ima samo treba znat s njom baratat.
  • kinfa95
    485
    Ok, razoruzao si me argumentima. Fascinantno kad "desnicar" misli da bi smetlari trebali imat 20% vece place od prosjeka
  • Ali
    1.9k
    Imas cca 2.000 zaposlenih, nebitno kak se firma zove.
    I prodajes uslugu. Narucitelj (u ovom slucaju mi gradjani zg) ne dobiva svoju isporuku.
    Tko je kriv ?
    Kao i u svakom poslu, vlasnik koji je postavio nesposobnu upravu.
    Tko je sto trazio i sto je dobio, narucitelja ne zanima. On je uslugu uredno platio, usluga nije izvrsena.
    Tome i sluzi uprava, zato i jesu to radna mjesta gdje se trazi visoki stupanj naobrazbe i zato i je placa 5x veca od pocetnicke. Nije to, dobar si sa vlasnikom uzmes sluzbeni auto, mob, tajnicu i karticu za platiti rucak i jednom kvartalno otputovati i ubrati dnevnice.
    Uprava = upravljanje... ak neisporucujes uslugu nisi dobro upravljao cipela i dovidjenja.. ak vlasnik svakih par mjeseci mijenja upravu i nema pomaka. Firma ide na bubanj i treba novog vlasnika...
  • Jaro
    5.4k
    Gradska vlast je nesposobna do bola... Ekipa koja place "smetlara" naziva visokim i usporedjuje s med.sestrama, uciteljima i kaj ja znam cime - jednostavno faking duh socijalizma izlazi iz njih - jebo te diploma i godine staza koje su jedini utjecaj na sve place u javnom sektoru...
    Ma privatizacija svega i dovidjenja. A ako neces radit po odredjenim uvjetima - a nadji drugi posao... Pun kurac sindikata, vlasti, holdinga, komora, cehova i cega sve ne...
  • Sljeme
    1.7k
    Ok, razoruzao si me argumentima. Fascinantno kad "desnicar" misli da bi smetlari trebali imat 20% vece place od prosjekakinfa95

    Da imaju barem plaću blizu ZG prosjeka ili HR prosjeka nebi ni prosvjedovali, a mi bi imali čišći grad i znali bi zakaj plaćamo račune.
  • deda
    27.4k
    Izgleda je TT obećao ispunjenje zahtjeva u roku 30 dana.
  • Ali
    1.9k

    Mene vise brine kaj se razotkrila razina sposobnosti TT.. ponavljam ak ga je Sabahudin kaj skuplja 8 sati vrece i hice u kamion izdribljao.

    Kak ce zavrsiti projekt Stadion, tu je gradjevinska ekipa koja je high level po pitanju, prevare,promjena uvjeta, ucjene itd.
    Bojim se da za svog zuvota nebum usao na natkriveni moderni stadion bodriti svoj omiljeni klub i popiti pivicu dvije i da imam gdje uredno obavit nuzdu i oprat ruke...
  • Ludovic IX
    5.1k
    a gle za par godina će se škoro ponovo kandidirat pa ćete imati sve kako treba.

    tu je dobar dio forumaša desno nastrojen (ili barem malo desnije) i razumijem da im smeta možemo i TT ali koja je alternativa bila zagrepčanima - jebeni škoro..

    da bar u zg (iako nisam iz zg ali dinamo je pa me briga) dođe struja koja razmišlja samo o boljitku života za građane i da bude kako treba i da ih nije briga ni jednu "višu" ideju..
  • Mali Zeus
    9.2k
    Kata Šmajser došla dati podršku radnicima. :lol:
  • Dino
    2.2k
    da bar u zg (iako nisam iz zg ali dinamo je pa me briga) dođe struja koja razmišlja samo o boljitku života za građane i da bude kako treba i da ih nije briga ni jednu "višu" ideju..Ludovic IX

    Mislim da u Zagrebu, ali i opcenito u Hrvatskoj tak nekaj nije pretjerano moguce jer se svi glasaci najvise pale na svjetonazorske ideje. Vjerojatno zato kaj to jedino i imamo u ponudi.

    Jel se itko ikad sjeca da je dosla neka opcija na gradskoj razini kojoj je jedini cilj bio boljitak zivota u Zagrebu i koja nije imala nikakvih drugih ideja? (Dobro ajd bile su neke opcije koje nisu ni dva posto glasova skupile) Normalno da cu u tom slucaju glasat za nekog iz svog politickog spektra jer, ako mi ne nude bolju kvalitetu zivota, barem ce ovaj drugi dio bit kolko tolko ispunjen. Il nece nijedno…
  • Mališan
    1.7k
    da bar u zg (iako nisam iz zg ali dinamo je pa me briga) dođe struja koja razmišlja samo o boljitku života za građane i da bude kako treba i da ih nije briga ni jednu "višu" ideju..Ludovic IX

    bio je Fokus na prošlim izborima pa smo vidli kak su prošli
  • Fićo1986
    972
    nyqqn37mfpvpjbtm.jpg

    Sad bude sve pocistil
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.