• xavier
    11.1k


    Apsolutno se slažem s poantom ovog posta. I da grad Beograd nije napravio ništa više od Zagreba i da su oba stadiona u lošem stanju.

    No iako su u lošem stanju, ne mogu u istu rečenicu s Maksimirom koji je skup međusobno nepovezanih nedovršenih građevinskih elemenata koji ne liče na ništa. Daleko od toga da je stadion Partizana lijep, jer nije, ali Zvezdin čak ni ne izgleda tako loše.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    beograd ima ogromnu podršku države, s druge strane...država hrvatska u zagreb nije uložila doslovno ništa od osamostaljena.

    valjda ni jedna kapitalna investicija nije bila usmjerena ka glavnom gradu.
    mislim da je to raritet u europi! čak je i zračna luka morala ići u koncesiju strancima, što je poprilično sramotno.
  • Ali
    1.9k

    Sorry , meni ovaj tvoj post zvuci kao da si clan Mozemo!
    Lijepo sam rekao Zg ima 2x veci proracun, a nemamo stadion gdje mozes na : 1.parkirati relativno blizu, 2.Nepokisnuti kada pada kisa/snijeg, 3 popisati se a da nije toi.
    A ti buraz pricas kako njima to radi drzava?
    Jel imaju tri stadiona koji imaju ova tri mimimalna uvjeta gore navedena.
    Mi nemamo niti jedan, a tko je vlasnik GRAD ZAGREB.
    Jel misli taj grad ista poduzeti sa svojom imovinom NE ! Traze se opravdanja a ne nacini. Kao neka, dinamo, neka drzava... a nebi se odrekli vlasnistva...

    Da probam docarati, recimo u zg si podstanar kod nekog mladog gazde, iznajmis stan, u jednoj sobi curi voda, u drugoj otpada strop i nesmijes u tu sobu, ti zoves vlasnika i zamolis ga da popravi to, on ti kaze, popravi si sam ak zelis, ti njemu kazes ali kak da ja popravim nesto sto je tvoje vlasnistvo, a vlasnik kaze, neznam, meni se tvoja zena ne svidja i nezelim razgovarati dok ne promijenis zenu...
  • Mali dioničar
    14.3k
    u zg si podstanar kod nekog mladog gazde, iznajmis stanAli

    Ako si podstanar onda unajmljuješ, a ako si vlasnik stana onda iznajmljuješ.
  • Infinity
    15.3k
    Ti 'buraz' kao da nisi procitao moj post. Kazem ti da Beograd ne moze nikako biti pozitivan primjer ili primjer kako je nesto bolje nego u Zagrebu.

    Stadion u Humskoj nema krov. Stadion u Humskoj jedva zadovoljava uslove za igranje grupne faze UEFA kupova. Stadion u Humskoj je napravila Jugoslavija, a nakon rata ga u nekoliko navrata dotjerivao Partizan, a ne Beograd.

    Stadion u Ljutice Bogdana ima krov koji prokisnjava. Stadion u Ljutice Bogdana jedva zadovoljava uslove za igranje grupne faze UEFA kupova. Stadion u Ljutice Bogdana je napravila Jugoslavija, a nakon rata ga u nekoliko navrata dotjerivala Zvezda, a ne Beograd.

    Stadion na krovu trznog centra ne zadovoljava uslove ni za igranje druge HNL. Taj stadion je opasan po zivot igraca i netko ce kad tad to platiti zivotom, a onda i zatvorom. Taj stadion nije napravio Beograd nego privatni investitor koji je izlevatio FK Vozdovac. Taj TC i taj stadion bolje da ne postoje, tj. bolje da je tu stari stadion, barem bi postojala nada da ce nesto biti bolje. Ovako je Vozdovac ostao bez stadiona.

    Sta sam naveo da njima drzava pravi? Nesto po Beogradu? Ne. U Beogradu ne gradi ni Beograd, a ni Srbija. Mozda hoce jednog dana, ali isto tako jednog dana ce mozda netko graditi nesto u Zagrebu. Obecanja. Kao sto rekoh vec ranije, Marakana i JNA mozda izgledaju estetski bolje nego Maksimir, ali stanje stadiona u Gradu Beograd nije nista bolje od stanja stadiona u Gradu Zagrebu. Svi klubovi slusaju pusta obecanja. Oni nisu sposobni napraviti jednu je*enu tribinu na Omladincu, kao sto ni u Zagrebu nisu sposobni to napraviti u Dubravi. Oni nisu sposobni srediti Banovo brdo, kao sto u Zagrebu nisu sposobni srediti Kranjcevicevu. Za Marakanu i JNA se obecaje, kao sto se obecaje i za Maksimir. Stanje je skoro pa identicno, a to stanje je sranje, kako tamo tako i ovamo. Pratim stanje, rekonstrukciju i izgradnju stadiona u regiji vec 15 godina i ne mozes me uvjeriti da Grad Beograd radi nesto bolje nego Grad Zagreb, jer i jedan i drugi ne rade NISTA. Ono sto se uradi se uradi s lovom klubova i to je to. Zadnja ozbiljna ulaganja iz budzeta su bila za vrijeme nekih bivsih rezima. U Zagrebu se cak nesto i uradilo za vrijeme Hrvatske, sjever i zapad gore. Bolje da nije, al eto.
  • Jaro
    5.7k
    Vidio nacin kak su uredili Staru Vlasku u pjesacku zonu
    Pa to kao da zivimo nekoj selendri 70ih u jugi...
  • Gelipter
    3.5k
    čeka se navodno rezultate natječaja za izvođače radova koji će napraviti kompletno preuređenje za koji mjesec, ovo je samo prijelazno rješenje kao. U svakom slučaju i ovo za sada je moglo puno bolje, one žardinjere/klupe betonske baš izgledaju ružnjikavo i otužno. Inače, jedan sam od onih kojima se sviđa ideja da Stara Vlaška i Masarykova postanu pješačke zone. Naravno da će se uvijek naći ljudi koji će kritizirati s aspekta prometnih gužvi, ali mislim da to i neće toliko utjecati na porast gužvi, a centru metropole fakat fali više šetnica kakve imaju većina europskih metropola. Naravno da to sve ne može zamaskirati ostale užase koji se događaju u Zagrebu, kako onih koji su rezultat Bandićeve ostavštine, kako ove nove koje stvara Tomašević i njegovi svojom nesposobnošću i brigom za ideološku preobrazbu Zagreba.
  • Fanboy
    2.2k
    Pa mogli su ulicu ostaviti otvorenu za promet, a ukloniti parkirna mjesta tamo.
  • Captain America
    14k
    Može mu se svašta prigovorit, al odjevanje nema smisla. Valjda je bitno da se osjeća ugodno. Rimac je otišo u tenisicama na sastanak s Macronom pa je svima bilo fora.
  • Nolifer
    6.7k


    Ima smisla, jer dolazi na svečanost i blagdan i neko poštovanje mora biti prema tome...
  • Infinity
    15.3k
    Nije dosao u trenirci pa da ga se pljuje. Nije obukao odijelo, ali taj njegov stil je sasvim OK i vise je nego pristojan.
  • Nolifer
    6.7k


    Ali kako kome, po meni i nekim drugima mislim da nije OK, kakva je to poruka?
  • Infinity
    15.3k
    Ja eto mislim da odijelo danas moze obuci i nosi ga svaka ojebina koja misli da je neki ku*ac. Uopce mi nema tezinu. Vise volim kad netko ima neki svoj stil koji nije previse casual i oblaci se tako u posebnim prilikama.
  • Nolifer
    6.7k


    Modni mačak nisam, ali gle, neki bonton mora biti kad je u pitanju takva svečanost, zaboli me iskreno za casual i sportski stil za takve dane. Ostale dane se oblači kak te volja... Ovdje se ipak radi o državnom blagdanu, a ne o danima janjetine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.