• Fanboy
    2.2k
    Zato što su po svom mentalitetu komunisti, nikad neće tolerirati ono što je suprotno od njihovog mišljenja., to je nešto "neprijateljski" što treba ukloniti, pa makar i silom...Da im se otvori mogućnost i politička situacija nekog kaosa ne samo kod nas nego i šire, nemojte pomisliti da se nebi ponašali slično kao neki svoji predhodnici tamo u prošlom stoljeću...Na kraju takvi i slični nisu rekli jednom da posao nije dovršen i da dovoljno jama nije napunjeno...
    Što je najbolje financirani su od strane multimilijardera i najbogatije svjetske elite, baš svugdje imaju "zeleni" svu medijsku mašineriju i ogromnu financijsku pomoć, a bore se kao za "jednakost" koja vodi u društeni kaos, siromaštvo srednje klase i kontrolu.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Bemti sve, kao da je pisano 1955.

    Najbolji dio je o negativnim stranama, svi ih znamo, al ne dobije se trg za negativne stvari.
  • flexXy
    1.9k
    Najbolji dio je o negativnim stranama, svi ih znamo, al ne dobije se trg za negativne stvariMali Zeus

    Trebalo bi dat trg i Pavelicu, izborio se za neovisnu Hrvatsku, ne treba sad gledat negativne stvari
  • Neki tip
    19.1k
    Ne znate uživati, svega mi..

    Suverenizam, teritoriji, jaka država, krv i tlo, Majka Domovina, Franjo Tuđman..

    Kad vidiš da se SDP poziva na ove elemente, možeš se samo zavaljati u fotelju, zapaliti cigaru, natočiti malo dobrog konjaka i zadovoljno smješkati. Ni Tito me se ne bi posramio.
  • Nolifer
    6.6k


    Nadam se da će im zabraniti senf, kad je već u zamahu zabranjivanja stvari...
  • serbus
    3.6k
    Ako se majstor ili ti naš gradonačelnik nakon svega što je pričao i te progresivne fore koje prodaje na kraju uvuče u to partizani, tito, ustaše sdp hdz neka se kolektivno s mosta bace svi skupa...

    Grad puca gdje god zagrebeš od mostova, cijevi, smeća.. ali daj tita u fokus koji jebeni panjevi nadam se da sdp neće prag preć idući put
  • Dino
    2.2k

    Ima neki video TT-a kak glorificira zlocinca. Sumnjam da bi ista zabranio sto se tog tice.
  • Nolifer
    6.6k


    Ma to je sarkazam bio, jer znam da neće. Vidio sam da

    Kao da živimo u bivšoj šugi jugi
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    67ss9bdc893ax357.jpg
    c57xtjgrkbg7qo6l.jpg
    Boze srama. "Pa jebote led, kad vidim gdje zivim sebi se divim." Tomasevic :clap:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nema nam pomoći. Nova vlast u gradu nikakav pomak nije donijela. Glavna preokupacija im je farbanje klupica, raznorazne šarene zastavice i imena trgova.
  • Nolifer
    6.6k
    Blago rečeno sam šokiran. Prolazim Cvjetnim i pazite sad dva lika se maze, ljube i grle i valjda im je to neki performans nemam pojma... Idem si spiti koju mrzlu, da si scene izbijem iz glave :scream:
  • Mali dioničar
    14.1k
    dva lika se maze, ljube i grlexFire

    Možda su zabili gol.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Vele da će se grliti 24 sata bez odlaska na zahod i bez hrane i pića... Mora da su neki pripadnici zelene platforme :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.