• Neki tip
    19k
    Besplatno dijeljenje obezvrijeđuje proizvod.Kwedi

    Ako je riječ o marketinškoj akciji, ne nužno.

    Promocija nekog proizvoda vrlo često uključuje i besplatno dijeljenje u početku. Onome tko može promovirati proizvod korištenjem, on se dodjeljuje čak i ako je bitno skuplji od maske. Dijele se i automobili, naravno da mogu maske bez da ih to obezvrijedi.
  • Kwedi
    3.8k
    ne govorim o random marketinškoj akciji radi povećanja vidljivosti, referiram se na dinamo.

    zadnjih dvadeset godina jedino nisu dijelili odojke i janjce te samim time su sebi pucali u nogu obezvrijeđivanjem ulaznica, dresova, majici, godišnjih, članarina gdje se sve svelo na motiv "daj badava" i ljudi su se na to navikli. ak nije za kunu, ne želim način razmišljanja.
  • Neki tip
    19k
    Ok, da, kad je Dinamo u pitanju dijeljenje bilo čega ima malo drugačiju konotaciju od marketinški uobičajene tak da ti je argument na mjestu.
  • xavier
    11.1k
    Za većinu stvari se slažem. Dinamo je definitivno obezvrijedio neke stvari (prvenstveno ulaznice) besplatnim dijeljenjem, ali ovo s maskama mi nema veze s tim. Pa to je klasična reklama. Daš im maske da bi ih oni nosili u tramvaju. Nitko nije rekao da bi trebalo dijeliti maske ljudima po tramvaju.
  • Kwedi
    3.8k
    davanje zetovcima koji imaju ugled i reputaciju ko i ljudi u dinamu ustvari ima smisla.

    bagra dijeli maske bagri.

    mijenjam mišljenje.
  • Papastrumf
    9.4k
    A kakvu to reputaciju imaju? Posao kao i svaki drugi. Debila u zetu ima koliko i bilo gdje drugdje.
  • Kwedi
    3.8k
    dobro, glavni sindikat zet-a donese pravilnik da prednost zapošljavanja imaju članovi obitelji.

    nekako takvih debila i u tolikom broju baš nema drugdje.
  • og1986
    2.9k
    bslvlne767zh07jg.jpg

    Upravo objavili ove dvije majice.

    150kn
  • marcio amoroso
    31.9k

    Vidio sam te majice neki dan tamo. Prva mi je dobra.
  • og1986
    2.9k
    Ovo je nešto što bi više trebali raditi, meni su obje zanimljive.
    Samo da tako nastave. Da se ima više izbora.
  • Mali dioničar
    14k
    Ne mislim se vratiti na rasprave o osnivanju kluba, ali za natpis Dinamo est. 1911 moraš zbilja biti lumen.
  • og1986
    2.9k

    Istina, bez obzira na rasprave, potpuno nepotrebno na majici.
  • Neki tip
    19k
    Ne mislim se vratiti na rasprave o osnivanju kluba, ali za natpis Dinamo est. 1911 moraš zbilja biti lumen.Mali dioničar

    Zna se moje mišljenje o Građanskom i Dinamu, ali da, slažem se potpuno.

    To bi bilo nešto kao kad bi Republika Hrvatska kao dan svog međunarodnog priznanja uzela 7. lipnja, budući da je na taj datum 879. godine knez Branimir primio pismo Pape kojim ga ovaj priznaje za vladara.

    RH - est. 879 :cool:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Prva mi je dobra.marcio amoroso

    Samo taj grb, pobogu, da je standarni onaj. Majica bi bila vrh vrhova u shopu. :smile:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Meni baš paše grb uz ovu majicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.