• og1986
    2.9k
    1wfq9hkljzcfyfrh.png
    U već uobičajenoj praksi uprave i marketinga, nakon što se ljudima ipak više svidio dizajn broj 2 maske, koja je nakon par sati bila rasprodana.

    Oni su poslušali svoj puk i vratili prvotni dizajn. :rofl: :lol:
  • Mali Zeus
    8.7k
    Premali je grb.
  • Nolifer
    5.9k
    Zakaj ti ljudi moraju sve usrati? Od majica do maski? Kaj nista nemre bit jednostavno? Kape da ni ne spominjem...
  • agramZ
    2.2k
    uvijek anti-klupska obiljezja :razz:
  • Dino
    2.1k
    Meni se sve cini da oni naprave otprilike 100 komada maski u seriji i onda vele da je sve rasprodano, kao jako dobro ide. Nisam dosad videl bas nikog da fura te maske, a evo druga tura se vec rasprodala. Boze oslobodi...
  • Eduardo
    16.8k
    Meni su majice OK, ali di su bili cijelo ljeto? Zadnjih dana ljeta oni izbacuju kolekciju majica kratkih rukava. Istina, vrijeme je takvo da će se glatko moći nositi još odredjeni period, ali opet se kasni cca tri mjeseca. Vjerujem da bi prodaja bila dosta bolja da se to odradilo početkom šestog mjeseca, a ne krajem devetog.

    Vidim imaju u ponudi i maske za klince, ali ove užasne.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Marketing nam je velika 0 a potencijalnih kupaca ima koliko hoćeš.

    Još da je poštarina prema inozemstvu manja bilo bi jaooooo
  • marcio amoroso
    31.4k
    Još da je poštarina prema inozemstvu manja bilo bi jaoooooZGBhoy

    Preskupa je poštarina :vomit:
    Ma nemaju ni ideja kako napraviti novac, pa reklamiraj dres tako da na njemu napišeš 4 Marić, 11 Miura, 21 Cvitanović. Postavi te dresove na shop, otvori shop na aerodromu, proširi ponudu, pitaj navijače za mišljenje.
    Naravno da je sve utopija, ali je sigurno da bi se puno više novca moglo izvući na shopu da se ima volje.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Da imamo bogatu povijest, to bi se moglo lagano koristit za Marketing boli njih ona stvar
  • Mali Zeus
    8.7k
    Izbor za klince je nikakav, samo postojeće majice za odrasle u dječjoj verziji. Pa daj si truda malo i napravi neke majice baš za klince. Kupio sam svojoj maloj onu panorama majicu i ta je ok, ali sve skupa puno premalo, a majice same po sebi su nemaštovite i dosadne.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Garantiram da bi se tu na Zoni stvorilo više ideja kako da shop napreduje nego što ih oni stvore.
  • marcio amoroso
    31.4k

    vk096yn2gs4ke4t2.jpeg

    Ja sam ove kupio svojima, kvalitet je top.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Nije loše, dapače!
    Kak je ja nisam vidio, jel to pod odjeća, dječja

    Zagrebački fakini je fora.
  • marcio amoroso
    31.4k

    To sam prošlo ljeto kupio u shopu na trgu, možda je više nemaju.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Budem bacio pogled, može biti da uopće nije ažuriran shop s webom tj. vrlo lako moguće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.