• deda
    28k
    Kolega Infinity je autor ideje o tosteru čini.mi se
  • Dino
    2.2k
    Evo deda je iznio one najvaznije
  • ZGV
    3.1k
    Jebo ih toster.
    Vi se valjda zajebavate?
    Ima toliko dobrih stvari za odraditi, a ne jebeni toster.
  • deda
    28k
    Ne budi kratkovidan. U ponudi treba imati sve. Moju ženu boli dupe za navijačke rekvizite, ali treba toster, kužiš stari moj?
  • Eduardo
    17.6k
    čini mi se da je i Blue Friday medju njima. Je, toster je @Infinity predložio.
  • Đuka
    91
    care nemamo svi isti ukus, meni je toster fenomenalna stvar. U isto vrijeme je dobra zezancija i prilično koristan aparat. Izvrstan poklon za rođendan
  • ZGV
    3.1k
    Ma deda naj se ljutiti ni ti Đuka...ali mislim da ima bitnijih stvari od tostera, a koje nemaju u ponudi.
  • Đuka
    91
    normalno da ima, ali zašto u ponudi nebi bilo tostera, ako se nekome ne sviđa ne mora kupiti, a svakako ima ljudi koje i takve stvari zanimaju
  • Markelo
    2.5k
    Nezz meni kad otvorim Dinamov Web shop artikli na slikama izgledaju kao da su slikani 90-ih. Mutno i nekako staro izgleda dok se ne otvori svaki artikl posebno. Trebao to puno bolje izgledat, al ajde neki je napredak napravljen.
  • Eduardo
    17.6k
    DINAMO GIFT CARD bi bio fora poklon. Znači, kupiš 'poklon karticu' u odredjenoj vrijednosti, prilikom kupnje uneseš ime i mail primatelja uz nekakvu poruku (čestitku). Primatelj 'poklon karticu' primi mailom, i jednostavno je koristi preko vlastitog profila u web shopu. Može potrošiti sve odjednom, a i ne mora. O njemu ovisi. Stanje kartice može provjeravati na svom profilu i sl. To je onako u grubo, rečeno. Sitnice i detalji se lako dorade.
  • Infinity
    15.2k
    Da, ja sam predlozio toster i ja sam jedan od onih koji su predlagali cokoladice, a direktno sam spomenuo Kras s kojim su na kraju i odradjene.

    Javno cu obicno napisati jbt kad hocu psovati, al ovo zasluzuje da napisem jebote jesmo li mi normalni? Jesmo li mi jedini koji se bune zato sto nesto ima? Pa jebote, koji q? Naravno da ce uvijek biti nesto sto ima, a da ce se nama ciniti da u ponudi nema nesto sto bi nama bilo zanimljivije. Meni je taj toster vrh, kao sto netko rece nesto sto treba kucanstvu, neovisno o klupskim rekvizitima.

    Shop nije na visokoj grani, ali ide naprijed. Nekome je X stvar bitnija od Y stvari, a nekoj drugoj osobi je ipak Y ispred X. Ne moze se svima ugoditi i zato je dobro da se ponuda siri. Neke ponude ni mene ne zanimaju, ali mislim da je dobro imati sve sto se moze prodati. Ovdje ne treba razmisljati kao navijac nego kao trgovac. Jbt Dinamo je jos prije 7-8 godina u ponudi imao power bank kad ljudi kojima sam o tome pricao nisu imali pojma sta je to. Jel mi treba to? Treba. Jel mi treba toster? Treba. Jel mi nuzda da sve ima logo Dinama? Nije, al kad se vec nudi, zasto ne? Jebote i jos jednom jebote, imamo artikal za siroku upotrebu koji bi mogao kupiti svatko i onda netko kaze sta ce nam to. Jos jednom, jebote, a medju kolegama sam se zalagao da automatski blokiramo psovke. I jebote!

    Ja godinama vapim za lijepom polo majicom, pada mi mrak na oci od ovih jednobojnih, al da to forsiram lajanjem okolo kako to nemamo, a imamo nesto 'nebitno'? Zasto je to nebitno? Zato sto meni ne treba? Tko sam to ja da odredjujem sta je bitnije od neceg drugog i tko si to ti da odredjujes isto? Sve je bitno!

    Kad se ne radi ne valja. Kad se radi ne valja. Dajte vise.
  • ZDS86
    205
    Ne moras se uvrijediti ako netko kaze svoje misljenje.
    Sto je javno,podlozno je i i kritikama samim time.Normalna stvar da ce se netko slozit a netko nece.
  • Infinity
    15.2k
    Nisam ja uvrijedjen, jednako sam znao 'poluditi' i u nekim drugim situacijama. Nesto se odradilo, nesto se napravilo, ne treba sad to popljuvati iz razloga jer se nesto drugo nije. Imamo ovdje temu, na njoj je izneseno milijun prijedloga, neke smo i docekali, da budem iskren, iznenadjujuce. Ja sam prije par godina osobno pisao prijedlog u klub za jedan artikal, dobio sam cak i odgovor i nakon par mjeseci artikal je izasao.

    Fan shop nam je los, ali ide naprijed i to je bitno. Ako netko misli da nesto trebamo imati onda nek iznese svoje misljenje. A da nesto ne trebamo imati? Ako ta roba nema kupca onda OK, al sve na cemu se moze zaraditi treba staviti u ponudu. Veliki klubovi uzimaju ozbiljan novac na fan shopovima iz razloga sto imaju svaku mogucu 'glupost' i sto ce se iz tog razloga za svakog pronaci ponesto.
  • Kwedi
    3.8k
    li-la je tema, al vezano je uz prodaju.

    rijeka je d.d., članovi kluba imaju kurac od ovce i nikad im nije ponuđeno dal bi bili zainteresirani za kupovinu. no mimo toga, u rijeci kao član kluba možeš osim povoljnijih ulaznica i popusta klupskih artikala ostvariti popuste kod klupskih sponzora sa karticom kluba.

    dakle, amra ako čitaš (pusa), kad ste već govna i birate sami sebe unutar vlastitog četničkog nakota, daj članovima opciju popusta kod sponzora kluba. u prijevodu; kraš, mlinar, cammeo, euroherc, ac jesenović i koji već su sponzori - za sve članove dinama popust od 10 posto. em njima radiš promet kao član, em oni imaju veću korist od tog kaj sponzoriraju dinamo osim reklame.
  • Crusades1986
    9.8k
    Bio sam prosli vikend u Liverpoolu, znaci 3 fan shopa, jedan pored Anfielda, 2 u centru grada. Široka i raznolika ponuda, dresovi, šalovi, trenirke, majice, apsolutno svaki komad odjece u znakovima kluba. Od suvenira i ostalih "sitnica" nema cega nema, apsolutno sve sto se moze iskoristit i stavit grb kluba oni su to napravili. Knjige bivsih i sadasnjih igraca i trenera, posebni dijelovi shopa sa doniranim osobnim stvarima igraca kao podsjetnik na najvece uspjehe... a masa ljudi koja kupuje i posjecuje je nazamisliva. O cifri koju zarade na kraju dana necu ni razmisljat :monkey: Naravno nemre se usporedivat financijska podloga Liverpoola i Dinama, ali jako puno stvari bi se moglo "iskopirat" od takvih klubova koji su na top razini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.