• SAS1987
    13.3k
    Ja sam več jednom planirao sam dizajnirati repliku zastave iz 1982 i jednu polu majicu sa grbom Građanskog. Mozda jednom i napravim.
  • Nolifer
    6.5k
    Pošto je cijena ovog šala?

    q6qile7qwtgr16h9.jpg

    Hvala!
  • Crusades1986
    9.5k
    Svi šalovi su ti 100 ili 110 ja mislim.
  • Nolifer
    6.5k


    Ok. Thx na info!
  • ZGV
    3.1k
    SAS, zastava replika iz 82 je napravljena, ali nije baš realizacija dobro ispala. Bilo bi dobro kada bi dečki u shopu ponovili.
    Za majicu Građanskog nemam neko mišljenje. Možda ak bi se to radilo neka se napravi retro dres sa grbom Građanskog.
    Uglavnom moje je mišljenje da sve to treba ići preko shopa ako se ta roba prodaje krajnjim kupcima.
  • SAS1987
    13.3k
    Uglavnom moje je mišljenje da sve to treba ići preko shopa ako se ta roba prodaje krajnjim kupcima.ZGV

    Ma ja sam to mislio napraviti samo za mene. Nikakva prodaja prodaja ili slicne pizdarije.
  • Nolifer
    6.5k
    Bas sam iso provjerit za rezervaciju, nemoguca je.. a nis ici cu jedan dan po majicu, nadam se da ce bit jos
  • vafenss
    233

    Jako dugo brutalniji sal nisam vidio,nadam se da cu i ja uspjeti ugrabit jedan
  • Nolifer
    6.5k


    ako češ ić prije mene, vidi kolko ih još imaju, pa javi u inbox situaciju. ja planiram za vikend otić tamo... isto tako ću majice neke uzet odnosno hoodie, ako budu imali veličinu... jer na instagramu piše da imaju do xxxl, pa se nadam da nije rasprodano već...
  • ZGV
    3.1k
    Kak niste vidjeli taj šal, prije par godina je bio u ponudi.
    Ovo je samo nova runda šalova.
    Kaj se tiče šalova, mislim da fali još dva tri modela šalova sa natpisom.
    Od retro old school do novijih vunenih šalova.
  • vafenss
    233

    Ja jesam,bio je na jesen u ponudi brijem al je jako brzo bio rasprodan,al moro sam prokomentirat kak je kolega bbbjura stavio sliku jer me uvijek iznova taj sal odusevi haha
  • Nolifer
    6.5k
    Kolega, , baš su na fejsu objavili da je ponovo dostupan, reko idem probat rezervirat, da mi se baš ne rasproda, a ono nemoguće je to napravit, a ništa, idem za vikend tamo, pa se nadam da će ih još biti. A da šal je baš vrhunski!
  • vafenss
    233

    Znaci budes prije mene otiso,javi kakvo je stanje
  • Neki tip
    19k
    Bome ću i ja taj šal (po)kupit.
  • Nolifer
    6.5k
    Nisam nažalost stigao po šal, možda budem drugi tjedan, zbog obveza, pa ko prije pokupi, neka javi, kolko još ima, hvala...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.