• ZGV
    3.1k
    Dobro je buraz, ne trebamo svi na forumu znat da nisi stigao po šal. :rofl:
  • Dudu
    2.6k
    https://shop.gnkdinamo.hr/

    Izbacili su novi dizajn za shop, po meni puno bolje izgleda, pohvale za napredak :)
  • Eduardo
    17.6k
    ne samo to. Proširili su asortiman. Tu su; čokoladice, puzzle, sapun, kasice, drvene bojice, pljoske (metalne i drvene), gumice za brisanje, rokovnici, različite vrste bilježnica... Taman trebam neke poklone za rodjendane, dalo bi se nešto izabrati.

    Pohvale i za web i za proširenje ponude.
  • Đuka
    91
    Te čokoladice, puzzle itd se već dulje vrijeme mogu kupiti u shopu, ali je web shop bio jako loše organiziran( ja sam čokoladice kupio prije cca. 2 mjeseca). Konačno taj web shop liči na nešto, pohvale svima koji su zaslužni za to.
  • deda
    28k
    Pomiču se to je činjenica i treba priznati da se mnoge stvari bolje rade u klubu zadjih 2 godine.
  • Eduardo
    17.6k
    Možda sad cjepidlačim, ali čisto jedan prijedlog ako netko pročita :chin:

    Tiče se slika u 'opisu' artikla. Kad se već slika da se poslika s više strana, pa da ne bude samo jedna slika u opisu (PRIMJER), ili (PRIMJER). Evo PRIMJER na što ciljam.

    Da se dobije bolji pogled na artikl.
  • Đuka
    91
    definitivno, sjećam se da sam kupio pumin dres iz sezone 16/17, a nisam nikako mogao dobiti print jer je gospodin koji to printa bio na bolovanju, to su bile one famozne godine kada Dinamo nije imao fan shop već su se artikli prodavali na kiosku
  • ZGV
    3.1k
    Unatoč svemu Dinamo shop i web shop su katastrofa. Ponuda je loša gledajući klubove slične veličine.
    Npr Celtic je imao svoj shop prije mnogo godina, kada smo 1998 bili tamo ostali smo zatečeni kakvu su tada ponudu imali, a i kasnije svaki put kad se tamo ode stvarno je šarolik izbor od ponude za bebe, djecu, žene, muške, stvari za kuću, auto itd...
  • deda
    28k
    Mi komentiramo razvoj više nego poziciju do koje smo stigli. Činjenica je da postoje veliki pomaci.
  • Dino
    2.2k
    I jos jedna cinjenica je ta da je za jako puno tog definitivno zasluzna Zona, buduci da klub radi neke stvari koje se sam ovdje spominju i komentiraju.
  • SAS1987
    13.5k
    Mi komentiramo razvojdeda

    Shop dinama definitivno napreduje ali napredak može / mora biti veči i brži. Nije to nikakav SF. Jednostavno napravi analizu (analiziraj shopove klubova koji su u tome vrhunski, npr Barcelona, Celtic itd), napravi plan koje stvari želiš imati u prodaji, radi po planu i validiraj koje su ti stvari profitabilne a koje ne.

    Naravno, treba pokriti sve segmente, od nekog hard core navijaca koji će kupiti skupi dres do skrtog turista iz xyz koji želi jeftinu uspomenu.
  • ZGV
    3.1k
    Apsolutno točno.
    Pa naš shop grupe ima puno bolje stvari od kluba.
  • Đuka
    91
    Nije nikakva provokacija, nisam bio baš aktivan ovdje sve do zadnjih par tjedana. Već sam nekoliko puta vidio komentare koji tvrde da je klub dosta toga uveo potaknut Zonom. Zanima me koje su to stvari na koje je utjecala Zona. NE PROVOCIRAM samo me zanima koje su to bile ideje navijača.
  • deda
    28k
    Ovako iz glave Đuka: fanshop u centru, prednost kupnje ulaznica za vlasnike godišnjih, brdo asortimana u shopu ( npr. toster, čokoladice i još neke stvari), čestitke igračima.
  • Đuka
    91
    Mislite na rođendanske čestitke ili? Koja je legenda predložila toster, ne odvajam se od tostera još od Božića. Fenomen je činjenica da Dinamo do prije 3 godine nije uopče imao fan shop, a fan shop u centru je izvrsna ideja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.