• Hipo
    406
    Lijepa siva majica s grbovima dinama i atalante je stigla al nema ni na webu, a mislim ni po shopovima?

    Jebote rasprodalo bi se bar 500 komada da su je stavili u shop prije tjedan dana.
  • immerwieder
    1.2k
    http://shop.gnkdinamo.hr/champions-league

    UCL majica Dinamo - Atalanta
    UCL MAJICA DINAMO - ATALANTA
    99,00KN

    UCL šal Dinamo - Atalanta
    UCL ŠAL DINAMO - ATALANTA
    70,00KN
  • ZGV
    3.1k
    Majica je loša.
    Uopće ne shvaćam poantu stavljanja dva grba na majicu....ajde kao suvenir, ali bez veze.
    Kad se sjetim onog seljačkog dizajna i još seljačkije kombinacije Dinamo-PAOK, šalovi i kape koji su se besplatno dijelili, pa ih nosi cijeli grad...odmah mi pozli. Još su PAOKare braća sa Partizanom što pojačava loš dojam
  • Zambatine škude
    2.1k
    Pa protiv Plzena... Naprave šal pola-pola, a naravno da je crveno plava boja suparnika i da smo mogli imati jedinstvenu šansu da se domaći navijači obuku tako da gosti imaju vizualnu podršku :rofl:

    Sve te kaj se rade u čast neke tekme, ne kužim zakaj se ne napravi nekaj jednostavno i dinamovsko, a uvijek možeš normalnim fontom ili malim slovima naznačiti suparnika, datum, kaj god hoćeš.. Ovo pola pola kao da u izradnji sudjeluje i suparnički klub su teške budalaštine
  • Majki2111
    2.6k
    To je dobro za stavit na zid kao suvenir i ništa više. Dapače bilo bi mi lijepo vidit to na zidu kao uspomenu.
  • xavier
    11.1k
    Jasno mi je da se ne radi o predmetima za koje se očekuje da ih netko nosi na dnevnoj bazi, nego o suveniru odnosno kolekcionarskom predmetu, ali moram priznati da ni ja ne vidim smisao toga. Ne razumijem zbog čega bih želio imati majicu, šal ili kapu s grbom još nekog kluba uz dinamov.
  • Infinity
    15.2k
    Taj sal ima vise smisla za one koji ne idu cesto na utakmice. Ja s drustvom dodjem na 2-3-4 godisnje i cesto netko od njih kupi taj sal onako da ima za uspomenu na tu utakmicu. Sad si mislim kako jedino ja nikad nisam kupio, nisam cak ni protiv Plzena pokupio, ali onaj PAOK jos stoji negdje u ormaru, tad nije bilo online ulaznica :rofl:
  • deda
    27.6k
    Pretresate istu slamu po tisućiti put. Ako hoćeš kupiš, ako nećeš ne kupiš. Očigledno da ljudi kupuju kad ih štancaju. Ja osobno nisam nikad.
  • Hipo
    406
    Očigledno da ljudi kupuju kad ih štancaju.deda

    Glupost.
    Oni to rade jer je to moderno i jer se kao "mora" to napravit, liga prvaka ovo ono.
    njima je to "fora" pa troše budžet.
    a ne jer su ljudi ludi za tim i kupuje se.

    Pola pola šal protiv citya ima smisla jer će bit potražnja.
    a još će bit i zima.
    U slučaju lošeg stanja na tablici (ne daj bože) možda bude i kao poklon uz kupnju ulaznice.
  • xavier
    11.1k


    Ovo moje nije propitkivanje ponude, iako se slažem s Hipom da treba paziti na brendiranje i ne prodavati što god "samo da ide", nego više potražnje. Ne mogu shvatiti koga zanimaju ti proizvodi s 2 grba. Ajde, shvatio bi da se radi o nekakvom finalu ili posebnom obilježavanju, ali "obična" utakmica LP ili EL...
  • deda
    27.6k
    Dobro, koji je tvoj argument da se ne kupuje. Meni jučer kaže kolega da je bio u fanshopu i da su se ljudi doslovce trgali za šalove. Osobno je vidio da je kupljeno preko 10 komada u par minuta.
  • Infinity
    15.2k
    Dobro, koji je tvoj argument da se ne kupuje. Meni jučer kaže kolega da je bio u fanshopu i da su se ljudi doslovce trgali za šalove. Osobno je vidio da je kupljeno preko 10 komada u par minuta.deda

    E moj deda, neki misle da ne treba biti u ponudi nista sto oni osobno ne bi kupili.
  • Hipo
    406
    E moj deda, neki misle da ne treba biti u ponudi nista sto oni osobno ne bi kupili.Infinity

    A ima i tu nešto :lol: :lol:
  • deda
    27.6k
    Pa gle. Ja se već godinama divim kak ljudi žderu u tom Mcdonaldsu. Meni jevto teški bjak. Ali jebiga danas kad idem s tekme u ponoć, di da jedem negi tamo. Heo bi i šrot od psećih i pilećih dreka kad sam gladan.
  • xavier
    11.1k
    Dobro, @Hipo je tu stvarno "čistunac" koji smatra da bi klub trebao prodavati samo visokokvalitetne predmete koji 100% odgovaraju nekakvom brendiranju koje se njemu sviđa :smile:

    To je jedna krajnost. Druga krajnost su oni drugi koji smatraju da treba prodavati "sve što se može prodati" pa makar to značilo (karikiram) vreće za smeće s dinamovim grbom.

    Mislim da je pravi put, kao i inače u životu, negdje između. Ne možeš inzistirati samo na predmetima koji "100%" odgovaraju nekakvoj ideji, ali naravno da treba postaviti granice ispod kojih se ne bi išlo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.