• nkdz
    829

    Vjerojatno zakljucena narudzba i spremna za slanje, ali nemam pojma, nije jasno napisano i objasnjeno s njihove strane

    dinamo653_JOR_260719-800x800.JPG
    ruksak 299kn, koliko vidim dvije zvijezdice, u opisu pise 19/20 sezona

    dinamo633_JOR_260719-800x800.JPG
    Šal ima fakat ok cijenu, 80kn, ok mi djeluje
  • Ludovic IX
    5.3k
    Ja im poslao mail sa upitom oko Adidas t-shirta i odgovorili mi za jedan dan..kao dolaze za koji dan
  • immerwieder
    1.2k
    molim te napiši na koji si mail pitao, meni nikad još nisu odgovorili, možda šaljem na krivi mail
  • Ludovic IX
    5.3k
  • deda
    27.7k
    U fanshopu nemaju slova A i O pa ne mogu printat dresove. :rage:
  • Kwedi
    3.8k
    :rofl:
  • deda
    27.7k
    Napravili su oni dosta velik zajeb prošle godine. Prodaja je naglo krenula pa su im se digli apetiti. Zato je napravljeno brdo robe. Ali nije im palo na pamet da dolazi treća zvjezdica i svi ljudi sad traže robu s 3 čvarka. Moglo bi biti rasprodaje ove jeseni i zime pa tko je strpljiv nek pričeka.
  • 000
    941
    U fanshopu nemaju slova A i O pa ne mogu printat dresove. :rage:deda

    Školska knjiga nije daleko, za čas skoknu po flomastere da dopišu slovo koje nedostaje.
  • Hipo
    406
    Napravili su oni dosta velik zajeb prošle godine. Prodaja je naglo krenula pa su im se digli apetiti. Zato je napravljeno brdo robe. Ali nije im palo na pamet da dolazi treća zvjezdica i svi ljudi sad traže robu s 3 čvarka. Moglo bi biti rasprodaje ove jeseni i zime pa tko je strpljiv nek pričeka.deda

    Meni npr. ne pada na pamet kupit išta s 2 zvijezdice.

    A ovo s tiskom, da im fale slova, to nije normalno.
  • davidinamo
    351
    Fali njima u glavi ne slova
  • BluePhone67
    3.2k
    Neka netko tko ima vremena vidi za koje igrace se nebi mogao stampat dres jer nema slovo O i A..

    Ademi
    OlmO
    Orsic
    LivAkOvic

    Itd
  • LovroZG
    1.3k
    Pa za sve osim Perića. :rofl:

    I Šituma isto.
  • Infinity
    15.2k
    Pretpostavljam da je Olmo kriv za nestanak slova O, a slovo A je svakako cesto kod svih pa je tako nestalo i njega. Mene to ne brine, svakako volim kad nema broja i imena na ledjima, prednja strana je bitnija :cool:
  • BluePhone67
    3.2k
    ip43xdx89dbw41i8.png

    Naletio na sliku, pa neka se nadje ovdje na vidljivom mjestu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.