• nkdz
    829
    Nema još niš, a na mail ne odgovaraju.
    Standardno neozbiljno, na pocetku sezone kad se najviše takvih stvari prodaje nema trenirki, šuškavaca, jakni, trening majica, adidas majica sa kapuljacom
  • LovroZG
    1.3k
    Niš novo. Iako rade na tome malo-pomalo. Sad reklamiraju cijeli školski set za klince na fejsu. To će planut sam tak, a prije uopće nisu imali takav set u ponudi.
  • nkdz
    829
    Bilo bi mozda fora i da ima prsluka bez rukava u ponudi, sa grbom naravno.

    I naravno prije vec spominjane zastave su cudo kaj ih nema jer ih svaki ozbiljniji shop ima
  • Eduardo
    17.6k
    . Sad reklamiraju cijeli školski set za klince na fejsu. To će planut sam tak, a prije uopće nisu imali takav set u ponudi.LovroZG

    Hvala, upravo uzeo set i desetak bilježnica za malog rođaka :up:
  • nkdz
    829
    dinamo628_JOR_260719-800x800.JPG
    90kn
    Jesam samo ja ili ovo izgleda katastrofa
  • 000
    941
    Bio danas u shopu kod stadiona pokupit nesto, i usput produzio clansku.
    Shop dosta losije opskrbljen nego prije 2 mjeseca kada sam bio. Ni novih dresova nema u svim velicinama. Stizu, veli ona ljubaznija..
    Ono sto se mozda isplati su neke stvari iz prosle sezone, ona adidas hoodica (2 ostale) i jos ponesto na 30-40% popusta.
  • Stihl
    3k
    Moram priznat da nigdar nisam nikaj kupio u tom fan shopu, jesam jenput dva dresa za klinca ali za sebe nisam nikad. Ako sam negdje kupovao to je bilo u BBB fan shopu ili prije u udruzi dok je bila u Draškovićevoj. Ne znam, nije me nikad privlačio taj službeni Dinamov fan shop.
  • Eduardo
    17.6k
    Jesam samo ja ili ovo izgleda katastrofankdz

    Nisi, meni je isto loše.

    Gledam sad račun što sam danas kupio taj školski set i naravno da sam debil kupio 'Plavko' a ne 'Dinamo' set. Valjda će mu se svidjeti, pošto ima i grb uz Plavka tako da nije samo maskota na ruksaku.

    BTW Majer glavni maneken za proizvode. Nadam se da nije doveden iz tog razloga :)
  • deda
    28.1k
    Ja sam kupio taj šal i meni je savršen.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Meni je ova majica vrh :love:
  • deda
    28.1k
    Vidite kako su ukusi različiti. Zato mora biti svega
  • Infinity
    15.3k
    To je sal 'za ugrijati se', a ne samo navijacki rekvizit i kao talav izgleda skroz OK.
  • deda
    28.1k
    Apsolutno. Zato sam ga i kupio. Možeš ga nositi komotno u bilo kojoj prilici, a baš je pravi zimski ne samo red da radi, kakti navijački.
  • nkdz
    829

    Ma bilo bu mu zakon i fora :)


    Znam da je, sto ljudi sto cudi, ukusi su razliciti :)
  • immerwieder
    1.2k
    bil sam na godišnjem neku rundu po njemačkoj, klinac i ja smo ušli u 14 fan shopova, apsolutno su svi bolji od našeg, prvoligaško, pogotovo oni koji su na stadionama, ali i oni u centru grada su kao nama prema našem, ali npr. Lokomotive Leipzig, Regionalliga, ima shop i centru i ima stvari koje se kod nas ne mogu niti zamisliti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.