• xavier
    11.1k


    YR mi kaže kiša navečer, AccuWeather isto 50+% :yikes:
  • reziser
    6.4k
    po mojoj prognozi
    u 19 kiša, u 20,21 - nema kišeu 22 opet kiša 51%....

    ma kak bude bude
    hebe mi se
    kabanica je tu....
    nek bude kiša golova u njihovoj mreži! :pray:
  • Neki tip
    19.4k
    bemti, vidim sad i ja na yr kisa, ali neka slaba.. to je maltene za kapuljacu hudice ili jakne, ne treba cak ni kabanica za to. :)

    Ma kako bilo, padalo ne padalo, skoro da mi je i svejedno..

    (Mada inače spadam među one rijetke koji misle da vremenske (ne)prilike JAKO utječu na posjećenost Maksimira - naravno, proporcionalno "važnosti" utakmice, ali elaborirat ću to kad stignem na za to predviđenoj temi, da ne odem ovdje u off)
  • xavier
    11.1k


    Ma naravno, slažem se. Na ovu utakmicu će ljudi doći i po kiši.
  • Stihl
    3k
    Samo neka pada...kad se sjetim onog Hazara, jedna od boljih utakmica kaj se tice atmosfere :wink:
  • MM17
    221

    Mama nemoj plakati, ne mogu si pomoći, volim tebe jako mama, al ne više od Dinama, mama nemoj plakati!!!!!!:cool:
  • Neki tip
    19.4k
    Što se rezultata tiče, vjerujem u pobjedu, ali sva 3 "znaka" su moguća, zbilja otvorena utakmica.

    Ali kad je riječ o atmosferi, uvjeren se da će večeras biti jedna od onih za pamćenje..
  • xavier
    11.1k


    Taj čovjek stvarno iskače iz paštete i odavno se više bavi svojom slikom u medijima, gdje mora biti svakom loncu poklopac, nego prognoziranjem vremena.
  • Majki2111
    2.6k
    SLUŽBENI podaci za pretrčane kilometre:
    ------------------------------------------------------------------------------

    Dinamo-Atalanta (4:0)
    105,3-104,4

    City-Dinamo (2:0)
    110,2-107,8

    Shakhtar-Dinamo (2:2)
    105,8-106,0
    ------------------------------------------------------------------------------
    Dortmund-Inter (3:2)
    120,2-122,4

    Totenham-Bayern (2:7)
    108,4-112,7

    Barcelona-Slavia (0:0)
    111,0-125,3

    PSG-Real (3:0)
    104,3-100,9

    Ajax-Chelsea (0:1)
    110,2-105,4
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Shakhtar-City (0:3)
    112,3-114,7

    Atalanta-Shakhtar (1:2)
    111,3-115,4

    City-Atalanta (5:1)
    110,6-112,6
    ----------------------------------------------------------------------------------------

    Jedno 15ak kilometara nam fali, inače nemamo kaj tražiti dalje mislim.
  • reziser
    6.4k
    pušteno još ulaznica za zapad gore

    "Ovim putem obavještavamo navijače o tome da je GNK Dinamo dobio povrat ulaznica iz kontingenta predviđenog za navijače FC Shakhtar i za potrebe UEFA-e. Iz tog razloga klub će u prodaju u 12 sati pustiti 208 ulaznica za tribinu zapad gore. Cijena ulaznice za tribinu zapad gore iznosi 250 kuna. Ulaznice za tribine sjever gore i jug i dalje su u prodaji po cijeni od 150kn. Blagajne se otvaraju u 11h, a online prodaja je aktivna na www.ulaznice.hr", poručuju iz maksimirskog kluba.
  • deda
    28.1k
    Ulaznica će biti sasvim dovoljno. Neće se sve prodati. Danas će to samo kapati.
  • Nino Bule
    11.5k
    Lijepo je vrijeme mogao bi se stvorit red ljudi tamo prije utakmice
  • Neki tip
    19.4k
    Ljudi, vremenske neprilike (citaj stadion s krovom) su jako vazan preduvjet brzog popunjavanja stadiona.. previse polazite od sebe, ali vi/mi niste/smo prosjek.. mi smo hebeni fanatici. Bez obzira na kojoj tribini sjedimo. Mi smo 2 tisuće luđaka na svakoj Dinamovoj utakmici. Više od toga nas nema i puno više od toga nas nikada više neće ni biti. Jedino što ja ne smatram da je to problem.. Zagreb nije grad fanatika. Ali jest grad koji voli Dinamo.. i u kojem postoje još tisuće potencijalnih posjetitelja Maksimira kad kiše nema/krova ima.
    Pa evo i sam sam primio poruku danas od frenda s godisnjom.. cekam do zadnjeg trena, ak pada ne idem. Osobno, da danas padaju sjekire, uzeo bih kacigu i bio gore, ali nisam ja svi, nit su Zonaši onih 29 tisuća što će danas doći.
    Ljudi vole komfor, vremena su drugačija. Nepovratno. Kukanje ne pomaže, zaključak da su ljudi danas pi..e ili da "to" nisu "pravi" navijači može stoput biti točan, ali ništa ne mijenja na stvari. Stadion se puni I ljudima koji vole događaje, doživljaje i voljni su to platiti, ali žele pritom ne kisnuti.. Na velikim utakmicama ima puno više onih kojima je uzbuđenje jače od želje za komforom, na manjima nas je takvih jako malo..
    jer nema baš ni uzbuđenja, ni događaja, samo kiše i Dinama.
    Nama dosta, drugima premalo.
    Možemo osuđivati, to je lako, ali osobno - kužim ih. Novi stadion je nužnost za napredak kluba u svakom pogledu, a brojnosti podrške uživo pogotovo.
  • agramZ
    2.3k
    kada ide do stadiona i od stadiona ce isto pokisnuti.. a i prvi redovi na stadionu sa krovom takodjer. takvih "navijaca" ce uvijek biti..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.