• deda
    27.7k
    Što Dudu kaže, vjerovali smo i mi i Bjelica da Pinto može biti taj, ali smo se svi skupa zeznuli.
  • reziser
    6.2k
    ja sam prvi rekao da će Pinto biti ogromno pojačanje
    i zajeb....
    ali ne trebaju takvi članci pred sutra... jbg..index :rage:
  • xavier
    11.1k
    ali ne trebaju takvi članci pred sutrareziser

    Jesi li uopće pročitao članak ili mišljenje baziraš na naslovu koji je stavio urednik, a ne autor?
  • reziser
    6.2k

    pričitao sve, i slažem se ja s većinom...ali da li je potrebno sad to isticati? moglo se i u četvrtak, ne? :D
  • Mr Blue
    3.3k
    Svaka riječ u članku je na mjestu. Stojanović je jako napredovao posljednjih godina, ali ako želi igrati osminu finala Lige prvaka ne smije nikad više odigrati utakmicu kao protiv Shakhtara u gostima. Sigurno je naša najslabija karika u početnih 11. Tim je ingenioznost Bjelice da sustavom taj nedostatak smanji na minimum još veća.

    Što se tiče Indexa.. Ha, klikovi, klikovi, klikovi... Stvaraju novac, a portala je puno.

    Vice je navijač Dinama 1/1.
  • xavier
    11.1k
    Što se tiče Indexa.. Ha, klikovi, klikovi, klikovi... Stvaraju novac, a portala je puno.Mr Blue

    Upravo to, a Vicin je posao tamo pisati i nije ama baš ništa krivo napisao. To što naslov odmah stvori drugačiju perspektivu i što Index to i želi, to je sasvim drugi par rukava.

    A ako netko sumnja u to koliko Vice navija za Dinamo, onda stvarno nema pojma o njemu.
  • deda
    27.7k
    Evo nas na 2695 ulaznica.
  • Nino Bule
    11.3k
    2640 kaze sad, cini se da je stalo sad i kapa skroz polako, ocekujem jos sutra mozda max tisucu prodanih ako bude dobra prognoza i to je to
  • reziser
    6.2k
    bit će sve prodano...
    a prognoza je takva kakva je
    mogući pljuskovi
    znači kao i danas, bilo je i sunca i pljuskova
    zato je tu kabanica
    i ŠAL naravno!
  • reziser
    6.2k
    Po sportskima, vjerojatni sastavi za sutra:

    punr049a65uqsqgy.jpg
  • Bosna86
    11.6k
    Znam da je navijac Dinama, zato mi je i digao zivce, pa ajmo redom
    1) On kao navijac Dinama je mogao prepisati sa Zone post Infinitya u kojem decko objasnjava sta bi nam za buducnost znacila pobjeda Dinama
    2) Sta se postize pisanjem o Stojanovicu, da najslabija je karika, ali trebamo li ga za to pljuvati... Decko nije odigrao nijednu utakmicu a da se nije oznojio, za puno njih se to ne moze reci
    3) Sama negativnost clanka me takodjer nervira, pa sta god u njemu pisalo jer to se ponavlja prije svake utakmice
  • deda
    27.7k
    2513 trenutno. Ostat će preko za 2000 sutra. A još će se pojaviti i zapada vjerojatno.
  • Pop corn
    4.9k
    Dobro, vi sad imate mentalitet isti kao i ovo u GNK koji kad god im se nesto ne svida kaj se objavi o realnim problemima i anomalijama spominju jebeno rušenje atmosfere, tajming i ostalo. Demokracija je, ima pravo pisati i komentirati kad hoće i što hoće, i može se o tome diskutirati. Po meni fakat nije ništa krivo napisao jer svi znamo da svi igraju na to poziciju.

    I druga stvar, Vice je navijač Dinama, iskren i nemate ga pravo ovak vrijeđati. Da svatko dade pola onog sto je on dao za Futsal Dinamo i DTSM u bilo kojem pogledu djelovanja gdje bi nam samo bio kraj. Propitkivati njegovu ljubav prema Dinamu je fakat promašeno.
  • BluePhone67
    3.2k
    Naslov nema veze sa tekstom i nikada kraci tekst od Vice ako smijem primjetit. Nemojte raditi senzaciju gdje je nema, kao sto nema potrebe sa vrijedjanjem i ruznim rijecima, pogotovo sto je Vice sa svojim nickom xyx clan ovog foruma i redovito cita ali rijedje pise i ako on krene sa takvim tonom vrijedjanja u svoju obranu, dovest cete nas u neugodnu situaciju da pocnemo brisat postove, a to nam nije cilj, jer svatko ima pravo na svoje misljenje i slobodno ga se moze iznijeti bez nepotrebnih epiteta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.