• Logistika
    1.1k
    koliko je ljudi iznenadeno da on ima 30 godina,dosta ljudi mislilo da ima 24,25...
    Ne radim reklamu ali me bas zanima ako netko ima iskustvo sa stranivom,dok sam imao face i Viki Ivanovic ih je tagao i kupovao...djeluje mi sve original...jucer su mi poslali kolege da izbacuju i Southampton...prijedlog samo
    rifxivyrvi7uj4x6.jpg
  • Mrvica
    3.2k

    Provjeri si ako već nisi dres_hrv na instagramu, od njih sam uzimao nekakve dresove i print po želji. Možda imaju Southampton. Za dres_hrv preporuke od moje strane, nisam imao nikakvih problema sa njima i stvarno su korektni. A frend je naručivao sa Trenirke HR više puta, tako da mi se čini da su također dobri.
  • xavier
    11.1k
    Što reći nego veliko hvala Oršiću na svemu što je dao ovom klubu, kako na terenu tako i van njega.

    Nadao sam se da neće otići, ali još od priče s Burnleyjem bilo je jasno da silno želi zaigrati u Premiershipu. Pružila se prilika i Mislav ju je iskoristio.

    Naravno da nije otjeran kako neki pišu, s druge strane iako sam ja prvi kojem ide na živce kad se igračima "izlazi u susret" i pušta ih se iz kluba, ali ako je netko to zaslužio, onda je to upravo Mislav.

    Neki kažu da je odšteta premala, ali ovo nije bila prodaja gdje se cilja na najveći iznos nego je klub izašao Mislavu u susret. Znam da on nama vrijedi desetke milijuna eura, ali nije bilo realno da ga netko toliko plati. Naravno da bih najviše volio da je ostao, ali kako sam napisao, ako za nekog nemam problem što mu je ispunila želja, onda je to on.

    Hvala još jednom, Mislave :heart:
  • Jaro
    5.4k
    Samo jedno piranje, kakvi su uvjezi za radnu dozvolu za Orsica? Znam da je prije nekad bilo 75% tekmi za repku u nazad 2 godine, al mislim da i to ovisi o repki, godinama i slicno pa ak netko zna ovak na prvu...
  • Jurki
    8.4k
    Kaj drugo reci za Oršu..nego jedno veliko HVALA. Majstore bilo te je gušt gledat u svetom dresu. Uzivaj u Premier ligi jer si to zasluzio.
    Vjerujem da ces se jednoga dana opet vratiti u Dinamo.
    Nema veceg kluba od Dinama i nema veceg igraca od Mislava Oršića.❤️
  • Oluja
    3.6k
    Moji klinci imaju 3 i 5 godina i obozavaju Orsica. Kad sam im jucer objasnjavao da vise nece igrati za Dinamo stariji me je pogledao kao da mu nista nije jasno i tuzno pitao hoce li se vratiti. Doslo mi je da zaplacem ko malo dijete.
  • Eduardo
    17.3k
    Kek o Oršiću.

    "A gledajte, s ove distance se može zaključiti da sam pogriješio, da smo mi u Rijeci pogriješili. Pa, dobro ako sam pogriješio, neka sam, baš mi je drago da je Oršić izrastao u takvog igrača i prije svega u takvog čovjeka, da je napravio sve što je napravio. No, tih godina u Rijeci ganjali smo rezultat, imao sam dosta kvalitetnih igrača, Oršić je bio još mlad, a vraćao se nogometu nakon neugodne ozljede, nisam ga uopće niti mogao doživjeti kao igrača. Tako da se sve, zapravo, poklopilo. Ali, kažem, u nogometu se događaju takve greške, pogotovo kad su mladi igrači u pitanju i ako mi se to piše kao pogreška, nemam s tim problema, sretan sam što je Oršić napravio takvu karijeru."

    Iako, budimo iskreni, malotko je tada mogao znati i vjerovati da će Oršić napraviti takav iskorak, ništa nije ukazivalo da će u idućim godinama postati jedan od najboljih hrvatskih igrača.

    "To je točno, sve što napravio Oršić u svojoj karijeri, recimo, od tog trenutka kad mu ja u Rijeci nisam dao šansu od odlaska u Premiership jest fantastično. Doista, ne mogu se sjetiti igrača s takvom karijerom, Oršićev je nogometni put jedinstven u svijetu. Otići tako mlad u Koreju, igrati tamo nekoliko godina, a onda se vratiti u Dinamo i napraviti sve to što je on napravio, doći do reprezentacije i Engleske, stvarno specifična priča. Međutim, tu treba skinuti kapu i Dinamu, njegovim trenerima koji su od Oršića napravili takvog igrača. Nije bilo lako dovesti igrača iz Koreje, još i platiti za njega određenu svotu i vjerovati da može biti takvo pojačanje. Još jednom sve pohvale Oršiću na sjajnom napretku u karijeri i svima onima koji su mu pomogli da napravi sve to."
  • blackbully
    4.4k
    Sutra u 21:00 protiv Cityja. Trener Nathan Jones:

    "Hoće li Oršić debitirati? To je pitanje za sutra, znate da dugo nije igrao. Posljednji put kada je igrao, zabio je za pobjedu u utakmici za treće mjesto na Svjetskom prvenstvu. Morat ćemo dobro sve procijeniti jer ga ne želimo rano gurnuti u vatru pa da se nešto dogodi. Ne želimo da se ozlijedi i da ga izgubimo. To bi bilo ludo, vidjet ćemo sutra još."

    Znači debi vjerojatno u subotu protiv Evertona.
  • Nino Bule
    11.3k


    Ma dobit ce protiv citya 20 min sigurno
  • Mališan
    1.7k
    U fantasyu ga još nisu uopće ubacili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.