• Keyser Soze
    8.1k
    Orsic je najveci u povjesti Dinama!mniokl

    Nije, ali nije ni pre daleko.
  • Eduardo
    17.6k
    Orsic je najveci u povjesti Dinama!mniokl

    Uh, teška konstatacija, ali svakako podložna raspravi. Može biti po nekom osobnom dojmu i ukusu, ali po nekim drugim parametrima ima tu još dosta posla pred njim. Ne zaboravimo da u ovoj njegovoj generaciji postoji još jedna veličina - gospodin Ademi.
  • mniokl
    254
    Apsulutno,ne tvrdim ja da je to notorna činjenica.Po mom osobnom sudu mislim da je najveći.Nadam se će za nekoliko godina to biti stav većine.Drago mi je što mogu gledati ovu generaciju i živjeti njihove uspjehe.
  • Eduardo
    17.6k
    Što se Mislava Oršića tiče, on je želio otići u Premier ligu, u kojoj bi zarađivao dvostruko više nego u Dinamu. Engleska je izazov za svakoga, pa makar i u borbi za ostanak, ali Oršić je mirno prihvatio klupsku odluku da ostaje u Maksimiru. Ugovor s Dinamom mu traje do 2025. godine i prema njemu zarađuje oko 800.000 eura i lako je moguće da mu Dinamo plaću podeblja.

    Jako dobro u Dinamu znaju da je fer da Oršićevu vjernost i ostanak u Maksimiru honoriraju nečim opipljivijim od samog stiska ruke i pohvala tako da će Oršić uskoro vjerojatno postati najplaćeniji igrač u svlačionici.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Pošteno od Dinama, a pošteno i od Orše.
    Upravo onako kako treba da bude.
  • Majki2111
    2.6k
    https://www.uptheclarets.com/messageboard/viewtopic.php?f=2&t=58606&start=4550

    Njihova tema, zadnjih 5 stranica sve o orši praktički. Špekuliraju kako su BBB došli licem u lice do Orše...
  • Nino Bule
    11.5k
    "That was my fear with the 85 year old owner who has been there 50 years and won’t want to upset the ultras"

    Mumija postaje svjetski poznat hahaha
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Od prolazaka na ispitima, ovaj ostanak je puno veća vijest.
    #PićeZaKafanu
  • Jurki
    8.7k
    Nakon ovih danasnjih vijesti .... ljepse ce mi sjesti izolacija.. hehehh
  • Keyser Soze
    8.1k
    Pišu kako im ne treba igrač koji želi igrati "jadnu" HNL i kako ih je sramota da ih klub iz Hrvatske može odbiti, ali se isto tako nadaju da i dalje postoji šansa. Prccc
  • Woot
    101
    dxl0fj2u5zxieitt.jpg
    r71xcit6ltjvjvmj.jpg
    sezynu223p3m6nj7.jpg
    7ick1xxyrezdeir1.jpg
    rqgj5am2iocoqqna.jpg

    Englezici i njihovo podcijenjivanje i Orsica i nase lige nakon sto ih je odbio
  • Woot
    101
    Ovo je samo na 2-3 stranice sto sam gledao, otvorio prve dvije i zadnju
  • serbus
    3.6k
    Sva sreća da je na engleskom već sam pomislio da su tovari po količini kmečanja.
  • og1986
    2.9k
    Kaj sam čitao taj njihov Forum. Čovjek bi pomislio po upisima da su united ili bar Everton koliko misle da su važni, moćni i poželjni. A ne jbni Burnley
  • Krizy
    36.3k
    Hvala Mislave na odbijanju uvijek bahatih engleskih smradova, koji misle da su najvažniji na svijetu. Osvojili smo europski trofej pobjedom nad jakim Leedsom, igrali smo nulu s tada najjačim klubom na svijetu Manchester Unitedom, dobili Arsenal i West Ham kada su razlike između top 5 liga sa ostalima nikad veće a Tottenham je bio vrhunac.
    Ko ih jebe, Mislave legenda si :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.