• Infinity
    15.2k
    Steta sto taj Burnley nikad nece izboriti Europu da im pokazemo koliko su jaki i bitni.
  • NORTE
    9.3k
    Orsic je najveci u povjesti Dinama!mniokl
    Treba li uopće objašnjava zašto nije i vjerojatno nikad neće ni bit...
    Da je fenomenalan nogometaš i da spada među najbolje dinamove španere ikad, to je.
  • Pop corn
    5.1k
    Orsic je najveci u povjesti Dinama!mniokl

    Možda da ipak počneš učiti od povijesti Dinama. Pa ćeš shvatiti da je ovo bila tek euforija, a ne realni upis.


    Drago je svima danas bilo što je ostao, dobio je nešto što je sanjao valjda ko klinac, skandiranje sjevera. Dres mu je par sezona najprodavaniji u Fan shopu. Rusio je velike, rusio je Hajduk. Dao velike izjave. Ali povijest našeg kluba je puno veća i dulja
  • miro
    3.2k
    nije najveći, ali je među najvećima, ostalom najbolji je europski strijelac ikad. Tako da uz poznatu izjavu kako nema većeg kluba od Dinama, hetrik protiv Tottenhama i ostanak nakon ponude od 10 milja - Orša je visoko gore među legendama, nije mnioklu za zamerit
  • db-izbjeglica
    12.8k
    za vrijeme života prosječnog člana ovog foruma, tko je "veći" od oršića, ademija i livakovića?

    doslovno jedina tri dečka koji nisu odletjeli na prvu ozbiljniju ponudu iz inozemstva, tri normalna mlada čovjeka, koji žive bez ikakve pompe, skandala, pošteno odrađuju svoj posao, kao vođe momčadi su dovukli dinamo do respektabilnih europskih rezultata, u nikad težoj, profesionalnijoj i ozbiljnijoj konkurenciji...oršić je u tom periodu i zabio dosta golova. zapravo, mislim da u zadnje 3-4 sezone ne postoji hrvatski igrač koji je zabio više golova u europskim natjecanjima od njega.

    to je po meni definicija veličine u nogometnom smislu!
    igrače koji su igrali 10-15-20-30 godina prije mog rođenja ne mogu i ne želim ocjenjivati i suditi o njihvim predstavama i statusu kod navijača.
  • Pop corn
    5.1k
    nije najveći, ali je među najvećima, ostalom najbolji je europski strijelac ikad. Tako da uz poznatu izjavu kako nema većeg kluba od Dinama, hetrik protiv Tottenhama i ostanak nakon ponude od 10 milja - Orša je visoko gore među legendama, nije mnioklu za zameritmiro

    Ma ne zamjeram, dobronamjerno velim samo da prođe malo almanahe i vidi. Lista će uvijek biti subjektivna, ali meni je možda čak u top 10.

    za vrijeme života prosječnog člana ovog foruma, tko je "veći" od oršića, ademija i livakovića?db-izbjeglica

    Koliki je prosjek godina na Zoni? :blush:

    Ma ova generacija će biti zapisana zlatnim slovima, u top 5 Dinamovih. Bez daljnjeg.

    A i zapravo, neka se tak piše nešto. Jer to je izraz neke emocije a Dinamo je emocija. Racio kad je Dinamo, ma nema toga.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Naravno da je nekima jedan od najvećih koje su gledali uživo. I da, te liste su uvijek subjektivne, ne treba sad čitati knjige da se donese svoj sud. Po meni brojke govore dovoljno za sebe, najveći europski strijelac u povijesti i uskoro top 10 strijelaca uopće.
    To što je ostao je velika stvar za klub i navijače, u Burnleyju bi se, mislim, brzo izgubio nekako u tom nikakvom nogometu koji igraju i goloj borbi za ostanak, kod nas je broj jedan i ikona navijača, posebno najmlađih.

    Drago mi je da je momčad opet, valjda prvi put nakon 2006., takva da se možeš s nekim igračima poistovjetiti, prvenstveno Liva, Ademi naravno i Orša. Oni su kratko rečeno Dinamo. I ostanak Orše je dobro podebljao cijelu tu priču.
  • serbus
    3.6k

    Nemoj zaboraviti da sve ove prije generacije 67,82 koje su igrale u jugi nisu ni mogle van prije 28 normalno da su ostavljali duži trag u d ali klubove koje ruši Oršić i vjernost koju pokazuje prema d ga stavlja za malog princa dinama.
  • Crusades1986
    9.8k
    Neopisvo mi je drago da je jučer zabio gol i da je dobio skandiranje Sjevera. Sa svime ga je debelo zaslužio. :heart:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Na licu mu se vidjelo da mu baš godi skandiranje :heart: Meni je srce kao što sam jučer napisao također bilo puno.
  • Pop corn
    5.1k
    Nemoj zaboraviti da sve ove prije generacije 67,82 koje su igrale u jugi nisu ni mogle van prije 28 normalno da su ostavljali duži trag u d ali klubove koje ruši Oršić i vjernost koju pokazuje prema d ga stavlja za malog princa dinama.serbus

    a da kužim. pa nisam ni ja. meni je recimo uvijek draga ona 1997-2000 generacija jer sam na njoj odrastao. a ova generacija i on (i ademi i livaković) će postajati veći i posebniji kako vrijeme odmiče
  • serbus
    3.6k


    Po tebi kapetan te generacije Prosinečki ili top igrač ove Oršić... Tu negdje su se vratili po godinama oboje rušili velike ekipe... Žuti ima to breme zvezde sad tko je kriv o tom potom ali tko ti je od njih dvoje veći u povijesti... Računam pod uvjetom da Oršić ostane tu do kraja a ne da je ovo dimna za prodaju na ljeto...
  • Pop corn
    5.1k
    Po tebi kapetan te generacije Prosinečki ili top igrač ove Oršić... Tu negdje su se vratili po godinama oboje rušili velike ekipe... Žuti ima to breme zvezde sad tko je kriv o tom potom ali tko ti je od njih dvoje veći u povijesti... Računam pod uvjetom da Oršić ostane tu do kraja a ne da je ovo dimna za prodaju na ljeto...serbus

    ma ja mislim na Bišćana, braću Šimić, neponovljivog Marića, Šokotu i ti domaći dečki. Mikić.
  • superhik
    10.3k
    Orša danas potpisao novi ugovor.

    "Današnji dan poseban je trenutak za mene. To je potvrda svega što sam pružio klubu u protekle tri i pol godine. Kroz nekoliko posljednjih dana osjetio sam nešto što ni u najljepšim snovima nisam mogao očekivati, takvu želju ljudi u klubu kao i navijača da ostanem u Dinamu, u klubu za koji navijam od svog rođenja.
    Od srca im svima zahvaljujem na tome.
    Isto tako, moram se osvrnuti na ponudu Burnleyja. Ne mogu sakriti niti želim demantirati moju želju za prelaskom u engleski klub. Premier liga je vrh ligaškog nadmetanja u svijetu. Bio sam spreman dati sve od sebe da pokušam pomoći Burnleyju da i sljedeće godine igra Premier ligu. Tko god je igrao nogomet ili je aktivan navijač i pratitelj nogometa razumije o čemu pričam. Ipak sportski razlog i stavljanje šlaga na tortu moje karijere željom kluba da ostanem i donesenom odlukom razumio sam i shvatio poruku meni, a i navijačima našeg kluba.
    Idemo po naslov! Dat ću sve od sebe do zadnje sekunde boravka u klubu, kao što sam davao do sada. Nogomet i moja karijera su apsolutni primjer da je u nogometu sve moguće, snovi se ispunjavaju ako daješ sve od sebe, bez obzira na prepreke. Nema predaje!" - rekao je Mislav po potpisu novog ugovora."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.