• Nousername
    613
    Nije ga islo prvu polusezonu al pod Kopicem je procvjetno.Iako jedan igrac ne moze vodit cijelu momcad.Cekamo Petka da se pokrene
  • Dinamosaur
    940
    Znaci slijedi 2 Sevilli :grin:.Samo nek roka
  • Eduardo
    17.2k
    U ova tri EU proljeća igrali smo protiv Viktorije Plzen, Benfice, Krasnodara, Tottenhama, Villarreala i Seville. Orša nije zabio samo Benfici...

    giphy-downsized-large.gif

    giphy-downsized-large.gif
  • Infinity
    15.2k
    U ova tri EU proljeća igrali smo protiv Viktorije Plzen, Benfice, Krasnodara, Tottenhama, Villarreala i Seville. Orša nije zabio samo Benfici...Eduardo

    A kuci nismo dobili samo Villarreal. 4/5 :up:
  • Zagi
    4.9k
    Ima netko gif onog šuta sa početka? Ja ne znam kak je to golman skinuo...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Mogao bih ovaj gol gledati 10-ak puta još.
  • Crusades1986
    9.5k
    Al koji instinkt i osjećaj za gol kad ga nije iznenadilo da će bek krivo procijenit let lopte...
  • Nousername
    613
    Vrijeme je Perisica stavit na desno ,a Orsu na lijevo krilo, a on i sam treba bit svjestan da odlaskom na kraju sezone nece vise nikad biti u ovakvoj formi kao u Dinamu i nece imat sanse za igranjem za reprezentaciju
  • Eduardo
    17.2k
    Ima netko gif onog šuta sa početka? Ja ne znam kak je to golman skinuo...Zagi

    giphy-downsized-large.gif
  • serbus
    3.5k
    Inače Oršić mi je još draži nakon izjave sad na kraju prijenosa na pitanje što bi mjenjao veli igru od 42 do 45 prve tekme. I ja bi svšta mjenjao od 42 do 45 ali godine
  • Nousername
    613
    Dugo dugo ce proci kad opet budemo imali ovakvog igraca.Covjek je svaku veliku tekmu zabio svim velikim klubovima.Cudo od igraca
  • Keyser Soze
    8k
    3 gola Atalanti, 3 gola Tottenhamu, 2 gola Sevilli, gol Villarealu, Shaktaru...
    To je 10 golova TOP europskim ekipama, bez dodavanja ekipa poput Krasnodara, Plzena, CSKA, Rosenborga, Young Boysa koji su također ozbiljni u europskim okvirima. Sigurno spada u 10 najvećih igrača Dinama ikad.
  • Carrasco
    4k
    17. gol u EL i LP... ne pada mi na pamet niti jedan hrvatski igrač osim Mandže da je zabio više...
  • Infinity
    15.2k
    Dali su Petric i Olic po 30tak u Europi, a vjerujem da su i jedan i drugi dali po 20+ u grupnoj fazi.

    Meni je ipak Orsin uspjeh top. Lako je trpati za klubove ciji napadaci su i prije tebe trpali u tim natjecanjima. Dinamo je igrao grupnu fazu bez zabijenog gola. Orsic je jedan od razloga zasto smo mi tu gdje jesmo.
  • Ali
    1.9k

    Zakaj mu nisi bojao kvalifikacijske golove u europi?
    Pa ti su cak i vazniji, jer u skupini nemas pritidak ispadanja..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.