• Eduardo
    17.6k
    Šta da kažem... ORŠA, VOLIM TE! - znam, malo je pederski, ali je lepo :heart:
  • Oluja
    3.7k
    Draze mi je sto je Orsa ostao nego da sam kresnuo Ivanu Kindl
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ko prvi dobije sinčinu na forumu daje mu ime Mislav....bez diskusije molim!
  • marcio amoroso
    32.5k
    Apsolutna legenda Dinama.
    Za mene nakon skandiranja sjevera kapetanu najveći momenat sezone. Ova dva čina dokazuju da smo živi i da ćemo biti sve jači i jači :strong:
  • Neki tip
    19.4k
    pfe0l3r6h5z63eyp.jpg
    Ovo je profilna slika mog starijeg sina na wappu.

    Mislav Oršić je nogometni idol ne samome mome, nego i tisućama drugih dječaka diljem Zagreba i drugih krajeva gdje se voli Dinamo.

    Možda malo pretjerujem, ali meni je ovo usporedivo s onim filmskim trenucima kad se neki dječak, unatoč polaganim sumnjama, na svoje oči "uvjeri" da Djed Božićnjak ipak (još uvijek) postoji..

    Da mi Dinamo ništa ne znači, da mi nikad ništa nije ni značio, radost kojoj sam svjedočio kad sam sinu izgovorio "Orša ostaje" bi mi bila posve dovoljna da osjetim da je Oršić, uz Ademija, jedan od nekoliko NAJVEĆIH nogometaša Dinama svih vremena.

    Nema većeg kluba od Dinama, a dinamovoj djeci nema većeg igrača od Mislava Oršića.
  • Eduardo
    17.6k
    pozdravi tog malog kralja. :clap:
  • Infinity
    15.3k
    Orsic je igrac koji zasluzuje biti kapetan Dinama. 'Steta' sto u ekipi ima Ademija i Livakovica koji su zbog staza ipak ispred njega. Nece nam biti mrsko to, mozemo biti samo ponosni da u klubu imamo takve velicine.
  • Nino Bule
    11.5k
    Nadam se da cemo nagradit ovo korektnom posjetom sutra
  • Eduardo
    17.6k
    Jesu se razbacali :grin:

  • reziser
    6.4k
    Hvala orša ❤️❤️❤️❤️
  • Neki tip
    19.4k
    Draze mi je sto je Orsa ostao nego da sam kresnuo Ivanu KindlOluja

    Draže bi mi bilo i da, štajaznam, Stefan Milić ostane u Dinamu, nego da kresnem Ivanu Kindl.

    xsr9wy3nhuescc1q.jpg


    Vjerojatno si mislio na Ivanu Knoll.. :wink:

    czi6t949pksa80cf.jpg
  • Keyser Soze
    8.2k
    Koliko smo dugo čekali na ovakvu situaciju u Dinamu i u Zagrebu? Od kluba koji je prije par godina dovodio Portugalce i precijenjene Južnoamerikance do kluba koji nose purgeri i Hrvati, a Španjolac se toliko poveže s nama da se i sam smatra purgerom. Napokon imamo igrače s kojim se poistovjećuju klinci, ne samo u Zagrebu nego i u drugim utvrdama dinamovih navijača. Do prije par godina si po gradu mogao vidjeti dresove Real Madrida, Barcelone, Manchester Uniteda, a danas ti isti klinci nose dres sa brojem 99 na kojem piše "Oršić". I onda kad misliš da će na tisuće tih klinaca biti tužno kaj više nikad neće vidjeti tog Oršića u našem dresu, on odluči ostati i odbije milijune engleskog kluba. Znamo da nije sve tako lijepo kak se čini u ovom mom postu s obzirom na određene ljude, ali ovakvu ekipu i ovakve ljudske veličine nam ne može oduzeti niti jedna uprava!
    #oršabesmrtni
  • Eduardo
    17.6k
    Draže bi mi bilo i da, štajaznam, Stefan Milić ostane u Dinamu, nego da kresnem Ivanu Kindl.Neki tip sa Zapada

    Vjerojatno si mislio na Ivanu Knoll.Neki tip sa Zapada

    Ja bih se pokušao izvući na autocorrect :sweat:
  • mniokl
    254
    Orsic je najveci u povjesti Dinama!
  • Oluja
    3.7k
    ne, bas sam mislio na Ivanu Kindl, jel tebi nije isto drago jednako kao meni?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.