• jeDINA MOja ljubav
    18


    Ne volim uspoređivati Dinamo sa tim "najvećim" klubovima jer su za mene to multinacionalne kompanije kojima je bitan samo profit a klubski identitet bi (ili već jesu) prodali u cilju povećanja profita. Ali ako želiš postoji puno primjera kada su igrači ostali u svojim klubovima i postali klubske legende. Uostalom nitko od tih igrača koje si naveo nije otišao u "manji" klub kao šta bi ovdje bio slučaj.

    Oršić je fantastičan igrač, dečko rođen u Zagrebu koji je više puta svojim golovima promovirao klub na međunarodnoj razini. Sposobna uprava bi od njega napravila brend i nekoga što bi bio idol djeci u gradu a nesposobna bi ga pustila u dno engleske lige za kikiriki.

    Da nebi ispalo krivo, ja osobno Oršiću nebi zamjerio odlazak jednostavno ga nikada nebi smatrao legendom kluba.

    Zamisli samo da tovari prihvate ponudu Burnleya za Livaju (od kojeg je Oršić bolji igrač) usred "borbe" za titulu? Pa bio bi jebeni armagedon.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Sposobna uprava bi od njega napravila brend i nekoga što bi bio idol djeci u gradujeDINA MOja ljubav

    Oršić JEST idol svakom djetetu u gradu koje navija za Dinamo. To nije od njega napravila uprava nego on sam nevjerojatnim učinkom protiv najjačih momčadi s kojima se Dinamo susreo za vrijeme Mislavove karijere u klubu.
  • reziser
    6.4k
    necu zamjeriti orsi ako ode, opet, polazim od sebe....obozavam dinamo, ali sustanje novcanica, egzistencija.... tesko je tome odolit, znam samo gdje ja kao igrac nikad nebi otisao....
    bilo bi mi zao da ode tamo u neki Burney jer je to ispod njegovog nivoa..ali...


    volio bi kad bi ostao u dinamu, ali danas je sve posao, zarada....
  • GZomanid
    572
    Pa ima on već posao, i to jako dobro plaćen..
    Mislim da si svaki naš igrač može priuštiti pristojan život ako dočeka mirovinu u dinamu, ostaje samo pitanje želje.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    da sam netko i nešto u klubu, oršići bi ponudio pojačani ugovor do kraja karijere.
    razlog odlaska u burnley može biti samo financijski, barem ja ne vidim nikakav drugi.

    ne vidim kakav je sportski motiv igrati u najslabijoj momčadi premierlige, koja će vrlo vjerojatno na kraju sezone put druge lige, koja ove sezone ima 1 (jednu) pobjedu i zabija manje od gola po utakmici. iz sportskog pogleda, to bi čak bilo i malo mazohistički...

    da ga želi tamo neki leicester, wolverhampton, aston villa mislim da bi ga trebali pustiti i za manju lovu, ako mu je već želja igrati premierligu, mislim da je to zaslužio...
  • xavier
    11.1k
    Ne volim uspoređivati Dinamo sa tim "najvećim" klubovima jer su za mene to multinacionalne kompanije kojima je bitan samo profit a klubski identitet bi (ili već jesu) prodali u cilju povećanja profita.jeDINA MOja ljubav

    ja osobno Oršiću nebi zamjerio odlazak jednostavno ga nikada nebi smatrao legendom kluba.jeDINA MOja ljubav

    Veliki klubovi su multinacionalne kompanije kojima je bitan jedino profit, a mi smo klub kojem su na prvom mjestu navijači i identitet?

    Daj razmisli prije nego nešto napišeš. Pa mi smo zadnjih 15 godina klub koji se želio riješiti dobrog dijela vlastitih navijača, a primarni cilj je bio bogaćenje braće Mamić.

    Daleko od toga da želim reći da su ovi top klubovi idealni, ali rekao bih da stvarno nismo u poziciji gledati s visoka na nikog po pitanju odnosa prema navijačima i načina funkcioniranja kluba.
  • Sljeme
    1.8k
    GNK Dinamo objavit će na svojim kanalima u 10:00 sati informacije na temu transfera Mislava Oršića.
  • superhik
    10.4k
    Orša ostaje!
  • serbus
    3.6k
    Još je malo rano, ali vidim ga na zastavi kakvu ima Kuže. Barem samo njegov broj za početak. Fali te dinamovštine koju je barem malo vratio Oršić. Hvala stari.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Orša lagano prelazi u besmrtnike.
  • cron1ck
    1.6k
    Navijač će zaboraviti loše dodavanje, promašeni penal, pa čak i izgubljenju titulu, ali kad igrač pokaže ovakvu lojalnost i ljubav prema Dinamu to se ne zaboravlja.
    Hvala ti Orša :heart:
    #orsaostaje
  • Mulec86
    389
    Ovo je potez velikana ostat ce jednostavno zapamcen i za 20 godina i mislim da mu je to najveci trofej u karijeri. Puno je igraca u Dinamu bilo dobro, puno ih se nazabijalo i golova i rusilo mnoge ,al ovo dize legendu od igraca i radi razliku u srcima navijaca.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Srce ko kuća, osmijeh od uha do uha. Čekamo zadnje kolo i ako bog da, konačno veliku proslavu naslova prvaka, lakvu ova generacija na čelu s kapetanom, oršom i ostatkom naših legendi i zaslužuje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.