• reziser
    6.2k
    Prvo sto ne vjerujem da je 7.000 ostalo vaniInfinity

    ma bedastoća...mooožda je ostala koja stotina..ali MOŽDA, niti toliko

    ovo kaj ti pričaš, i ja pričam mjesecima....meni su ljudi nejasni s tom kupovinom karata... i vremenom ulaska i izlaska s tribine...
  • Infinity
    15.2k
    Ma da su im podijelili besplatne ulaznice opet bi imali razloga za pljuvati nesto. Bio bi problem sto svi moraju proci brojace, to im presporo, pa jos moraju na kontrolu. Ma da sve ide bez ikakvih kontrola bilo bi im previse ako moraju stati da im redar podere ulaznicu. I to bi se prikazao kao problem jer su eto oni ushiceni i ne mogu cekati dvije sekunde da udju na stadion. Danas je in popljuvati Dinamo, popljuvati upravu Dinama i svi se trude raditi to i oko stvari koje ne treba pljuvati. Prodaja ulaznica ima mana, al prodaja ulaznica ima daleko vise prednosti. Jedini tko ima pravo pljuvati prodaju ulaznica su ovi sa sjevera, jer nemaju alternativu, a i njima bi bilo daleko lakse da ostali koriste svoje mogucnosti. Ostali se trebaju zapitat koji ku*ac im u zivotu treba to da stanu u red na ticket pointu pola sata prije utakmice. Naravno, vecina ce sebi dati odgovor kako je to razlog da vise i ne idu na utakmice. Ustvari su lijeni, lijeni da naprave par klikova na mobitelu i odvuku se do najblize kopirnice i isprintaju si to. Isprintali bi im u svakoj radnji koja ima printer, kao da je to nesto.

    Stajati u redu ticket pointa je kao da nemas noge, a imas izbor izmedju staka i elektricnih kolica. Izaberes stake i pitas se kako ne mozes hodati s njima, sta ne stima i optuzis zdravstvo da te sabotira.
  • reziser
    6.2k
    Danas je in popljuvati DinamoInfinity

    danas je IN popljuvati SVE, a ne samo dinamo...ali dinamo je svima trn u oku...najlajkse je pljuvati iz udobnosti fotelje iza ekrana...zato svaka čast svim dečkima za aktivizam...za koreografije...
  • Majki2111
    2.6k
    Ja kao čovjek koji voli kišu jedva čekam jedan kišni dan na Maksimiru, ti dani na Maksu du mi najdraži. Tu će se pokazat prava ekipa.
  • BluePhone67
    3.1k
    sve stoji da ljudi imaju alternativu i najbolju opciju to rijesiti sa 2 klika misa i narucit online, kao sto su nestrpljivi ili su prekasno dosli, ali ovi sto rade na ticketu pointu su prespori za cijeli protokol podataka sto se potrazuje da uopce ulaznicu kupis i ima ih premalo koji rade, nekad ih je dovoljno i u vecini slucajeva ih je dovoljno , a cim je neka utakmica sa dolaskom vise ljudi onda ih je nedovoljno i to tece presporo.. I bez obzira na svu tehnologiju i napredne mogucnosti nisu svi napredni, kao sto ne prate svi vijesti 0/24h vijesti i mogucnosti i mozda jedan od vecih problema, nemaju svi kartice poput klinaca ili nece placati sa karticama poput starijih nepovjerljivih osoba.
  • Crusades1986
    9.5k
    Odgovornosti ima na obje strane. I na klubu i na navijacima. Na vrijeme se stavi obavijest o kartama za utakmicu, imas par dana fore prije ih kupit, online kupnja... A to kaj je svima draza jos jedna putna u royalu ili gdje god vec, to je drugi par cipelica. I sad bu 3 dana pljuvanje po klubu je kak sam ja kurac uso u 20oj min utakmice. Opet, s druge strane, neadekvatna priprema za povecani interes za utakmicu od strane kluba. Ocekuju i prizeljkuju da bude sto vise ljudi na utakmici i onda otvore 6 ulaza na 3 tribine. Nejde to tak decki. U danasnje vrijeme moras pazit da ne izgubis niti jednog navijaca/kupca/potrosaca raznoraznim glupim odlukama( sadasnja uprava je nadaleko poznata po tome :rofl: ).
  • xavier
    11.1k
    moras pazit da ne izgubis niti jednog navijaca/kupca/potrosaca raznoraznim glupim odlukama( sadasnja uprava je nadaleko poznata po tome :rofl: ).Crusades1986

    Ovako kako si napisao zvuči puno blaže nego što zapravo je...ova uprava ne da nije pazila na takve stvari nego se dobar dio mandata trudila svim silama otjerati dio navijača sa stadiona :sad:
  • Crusades1986
    9.5k
    ma to sam napiso u najblažoj verziji kojoj sam mogao. Sad jos ak spomenem sva sranja koja su radili prijasnjih godina ispast ce da sam imao nesto protiv njih. :lol:
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.