15.2k
    5.000 nam je zadnjih sezona standard protiv Osijeka. 9.400 je duplanje brojke tako da mozemo biti itekako zadovoljni. Iduce kolo doma opet, stize Inter pa cemo vidjeti da li ce se dobra posjeta nastaviti.
  • reziser
    6.2k
    Kak igraju ovi osječani??? I ovak imamo ozlijeđenih... Grubi su a sudac tolerira
  • Neki tip
    19.1k
    Ne znam odakle 9400 (valjda telka), 7209 je brojka

Edit: ok, vidjeh sad gore odakle brojka :)
    15.2k
    Gledam sad ovu opremu kod sudaca. Tovari bi vec rekli kako ih HNS provocira :lol:
  • reziser
    6.2k
    pojasni?

7.000-8.000 Odličan :love:deda
    znači, posjeta odličan! :)

osvrt na tekmu... o igri neću...broje se 3 boda i to je to

posjećenost iznad mog očekivanja, 7209, po dedi, odlična!

sjever najbroniji u zadnje vrijeme na HNLu (izuzev hajduka), pjesma od prve minute do zadnje minute, uz 3 puta poziv istoka na navijanje koji su prihvatili. Uglavnom sjeveru kapa dolje :up:
    Zapad mrtav totalka.

- komentar na kupovinu karata. 20 minuta prije početka...red do pimpeka? ak ja kužim te ljude....

- ulaz na zapad, pazi...2 ulaza......2 ulaza za cijelu tribinu??? no comment

- u 15 minuti na sjever ulazi veća grupa navijača?

- 5 minuta do kraja, rezultat 1:0...i odlaze ljudi s istoka...i zapada?! mislim..wtf?!?!?!?
    gužva na izlazu, ili su nabacili dost selfija za društeve mreže?! koji qrac...ne kužim

Jedino je sjever ostao do kraja..pa i iza kraja pozdraviti se s igračima

inter će pokazati da je ovo bio izuzetak u posjeti bojim se...dolazi hladnoća...kiše....

kaj je bilo s kohortom? nigje nikog na jugu?
  • deda
    27.7k
    Posjeta odličan. Atmosfera dobra. Puno djece, to mi je najdraže vidjet. Dinamo puno bolji, ali neefikasan. Gavran u teškoj, teškoj krizi. Moro najbolji. Ivanušec mali petlja do bola, katastrofa. Crnac prvo poluvrijeme očaj, drugo bolji. Olmo, Petko dosta slabo. Valjda su umorni. Nakon tekme dobili veliki pljesak od istoka. Vjerujem da im to nešto znači, posebno jer nisu odigrali neku senzacionalnu utakmicu. Ovo s ulaženjem do 30 minute ne mogu shvatiti. Indolentnost ljudi totalna.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Gavran možda je u teškoj krizi ali Petković je na početku promašio dva zicera. Jedan kad mu je Orša ostavio loptu i kad je bio sam na 10 metara a druga kad mu je lopta pala ispred nogu i kad ju je poslao nebu pod oblake.

342

Tko želi neka pogleda, sažetak navijanja.