• BluePhone67
    3.2k
    http://idesh.net/sport/nogometne-vijesti/sto-se-dogodilo-na-maksimiru-jucer-na-utakmici-je-bilo-7000-ljudi-a-nas-jos-toliko-je-ostalo-ispred-stadiona/


    Moraš dati OIB, osobnu, oružani list, povijest bolesti i potvrdu o nekažnjavanju’ – sarkastično je komentirao naš sugovornik, inače obiteljski čovjek na pragu 40-ih, koji se nakon dugo vremena odlučio uživo pogledati jednu utakmicu Dinama. Nažalost, na stadion na kraju nije uspio ući…
  • deda
    27.7k
    Idu mi malo na onu stvar takvi koji nisu bili na utakmici 10 godina i sad se čude svemu ko puran dreku. U 21. stoljeću kad su ti sve informacije dostupne kao u samoposluzi. Dva dana ste imali za kupit ulaznice, a niste se morali ni dignut iz naslonjača da ih kupite, ali ne ja bi došao u 17.20 i ušao u 17.23.
  • Cosey
    434
    Sad imaju izliku da narednih 10 godina ne dođu na tekmu.
  • deda
    27.7k
    Tipična priča dinamovog razmaženog navijača. S druge strane te činjenice klub mora biti svjestan i početi ozbiljno raditi s navijačima jer i takvi kakvi su, ipak naši navijači.
  • reziser
    6.2k
    Nažalost, na stadion na kraju nije uspio ući…BluePhone67

    Zašto?
  • BluePhone67
    3.2k
    Zašto?reziser

    Jebo ga rezek, izvukao sam zadnji pasus iz linka, klikni pa procitaj tekst. :snicker:
  • reziser
    6.2k
    S moba sam u autu. Pa je malo teže.. Jbg sorry
  • Neki tip
    19.1k
    ukratko, došli dečki nakon ohoho pogledat tekmu, odlučili kupit kartu 10 min prije početka i stići na predstavljanje igrača. Nije prošlo pa odustali..

    A da su u klubu bili "iznenađeni" odazivom - jesu. Na zapadu se jako sporo ulazilo, čini mi se da su samo dva ulaza bila otvorena.
  • Nino Bule
    11.3k
    Da se ne lazemo kupovanje karata na maksimiru je katastrofa, kolicina stvari koje provjeravaju je bolesna i svi znamo da nema kluba koji vise nepostuje svoje navijace od dinama. Naravno zagreb ima i razmazenih navijaca vjerovatno vise nego ostali gradovi ali nije se jednom dogodilo proslih godina da se stane u red sat vremena prije derbija i uđe u 60. min
  • reziser
    6.2k
    došao doma pa da skomentiram članak

    ovak, živimo u 21 stoljeću, i meni je stajanje u redu za kupovinu karata prošlost. Sve kupujem online iz fotelje. Od karata za kazališta, muzeje, avione, brodove pa i za tekme. Na svaki put idem samo s MOBITELOM i tam su mi sve karte (za svaki slučaj ih isprintam i imam u koferu ak zgubim mobitel)

    Ak je neko odlučil ić na tekmu i fizički kupit kartu onda mora doć ranije, jbg, a ne 10 minuta prije početka.

    Jučer sam komentirao, pa ovak....znači 20 minuta prije početka tekme..Royal i ostali bircevi..PUNI.

    Red do pimpeka za kupovinu karata (iskreno ne znam koliko je blagajni bilo otvoreno)
    Red za ulaz na zapad jer su bila otvorena 2 (DVA) ulaza..jedan za godišnje jedan za obične...

    Čini mi se da je klub iznenadio broj navijača iako su danima pozivali da dođu, ali to ne opravdava ikoga da ne dođe na vrijeme.

    Mene uvijek jebe parking oko stadiona i jbg..krenem prije jer nikad ne znam di bum sparkal..iako imam godišnju uvijek dođem bar 20 minuta prije. Jel to teško?!
    I ja bi rađe pio pivo i ušao 10 minuta prije, al jbg..ne ide to tak
    i kad idem u kazalište dođem prije..garderoba..dok dođem do sjedala.....blabla

    žal mi je svakog tko ne uđe..ali realno..samo su si krivi, ..moje skromno mišljenje
  • immerwieder
    1.2k
    jučer smo na sjever u 5 ušli kao u putar, prazni kentauri, ovo za zapad i dva ulaza je cirkus za sebe, ali nikad ne bum kužil to dolaženje u zadnji čas, stanujem dvajst minuta od stadiona na bregu, za svaku ozbiljniju tekmu ostavim auto u toku dana kod maksimirske da ne moram navečer pešice na breg, ali potpuno je normalno da na šahtar idemo u 6 od doma i da budemo odmah posle 7 na tribini
  • reziser
    6.2k
    ali nikad ne bum kužil to dolaženje u zadnji čas,immerwieder

    i meni to nikak nije jasno, kao i odlazak 5 minuta prije kraja regularngo dijela tekme, a vodimo samo 1:0 ili je nerješeno? pa jebemu i tih 10 minuta....ostat do kraja..pozdravit dečke...kao što na sjeveru ostanu nakon tekme i pozdravljaju...
  • deda
    27.7k
    Inače savjet za zapad pošto sam prošle godine imao godišnju. Na ulaze lijevo od fanshopa ide 99% ljudi pa mi nije jasno da li ne znaju da postoje i ulazi kod rampe gdje uvijek uđeš u roku par sekundi bez obzira o broju gledatelja jer nikog nema.
  • Infinity
    15.2k
    Ja uopce ne krivim klub za to. OK, pravila jesu stroga, jesu malo previse, ali su poznata. Nitko ti na ticket pointu ne trazi nesto sto se vec ne zna da ce se traziti i isto tako znas da ces se tamo zadrzati puno duze nego sto prosjecna glava misli. Red do pimpeka znaci da si ga vec pocuclao. Mozda nisi ako je to red dan prije utakmice.

    Netko je ovdje postavio sliku na dan utakmice, tj. nekad u podne. Par ljudi kupuje ulaznice. Imali smo online prodaju iz koje smo izbrojali da je ulaznice kupilo oko 1.000 ljudi. I tih 1.000 je valjda ukupan broj prodanih na ticket pointu i na online prodaji. Doduse, to je bilo sat-dva prije pocetka, al eto, to je mozda realna brojka koliko je otislo online.

    Zasto je bilo tesko kupiti ulaznicu online? Zasto je bilo tesko kupiti ulaznicu dan prije utakmice na ticket pointu? Zasto je bilo tesko kupiti ulaznicu na pet sati prije utakmice na ticket pointu? Najlakse je popljuvati klub. Klub ima 8.000 godisnjaka od kojih ocekuje da ce ih doci 3.000, proda jos 1.000 ulaznica do dva sata pred utakmicu i onda se pitamo od kud guzve kada dodje duplo vise od ocekivanog. Od kud guzve na rucnoj prodaji u 2019. godini? Ulaznicu mozes kupiti preko je*enog mobitela u koji piljis 24/7!!! Da, klub malo sere, malo jede izasrana govna, al ti klub nudi zaista sjajnu alternativu. Kupis ulaznicu, isprintas ju i ides na utakmicu. Kakav red, kakav ticket point. Poznajem momka koji i dan danas stane u red jer mu nije cool imati printanu ulaznicu. Ne vjerujem da je bas svima toliko cool imati pravu ulaznicu pa stanu u red. Moja baba sa 69 godina placa racune putem internet bankarstva, a vi stojite u redu da kupite ulaznicu. Cak i kad su serveri padali prosle sezone opet se nakon par uvodnih sati moglo vrlo lako doci do ulaznica.

    Jedino koga mi je u svoj toj prici zao su navijaci sa sjeverne tribine kojima je onemoguceno da kupe ulaznicu online. Vjerujem da bi veliki dio njih to ucinio da su u mogucnosti. I jos onda ovi sa zapada i istoka koji imaju tu Bogom danu opciju ipak izaberu da je*u i sebe i jos gore da stvaraju guzvu navijacima sa sjevera kojima je ticket point jedina opcija. Naravno, mogli su i oni kupiti ulaznicu ranije, al neki nisu iz Zagreba, neki nisu stigli od posla, nekima je kupovina pred utakmicu jedina mogucnost pa u zelji da iskoriste svoju jedinu (ne bas tako dobru) opciju za kupovinu ulaznica dodje i sprijeci ih netko tko je mogao od kuce da kupi ulaznicu dok obavlja jutarnje kenjanje.

    Ljudi, koristite online prodaju ulaznica i prestanite pljuvat bezveze. Znam da je svima dnevna navika nesto posrat po upravi, al oko ovoga uopce nema smisla. Nisu ulaznice pustene u prodaju dva sata prije utakmice samo i iskljucivo na ticket pointu. Zapitajte se jeste li vi mogli nesto drugo napravite da dodjete do istih. Ako niste, zapitajte se jesu li mogli napraviti drugi koji su stajali u redu. Prvo sto ne vjerujem da je 7.000 ostalo vani, a drugo i da jeste, onda ne vjerujem da ih je svih 7.000 planiralo doci na utakmicu i omakelo im se tako da kupuju u zadnji cas. PS. S clanskom ste mogli uci besplatno na istok i sjever!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.