• Jaro
    5.5k
    od kud ti sad on, vjerujem da ni kod Bjelice on nije blizu startera i da nema opasnosti od njega u 11 u LP tako skoro...
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ma ovih 11 sto je sinoć počelo plus Petković i Gojak. To je tih 13 igrača koji su u najužoj rotaciji za lp.
  • BluePhone67
    3.2k
    Ma sjetim ga se svako malo, koliko su ga hvalili, a decko nije povezao 2 dobre utakmice zaredom. A na kukanja zasto on ne igra i zasto ga, Bjelica ne stavlja me zeludac pece. Pa si sve nesto razmisljam, da je decko zdrav bio prosle sezone kada je bila kampanja LM10 kako nam je njegova ozljeda dobro dosla pa i ove sezone takodjer.
  • deda
    27.8k
    Dobro, ja se sjetim dobre većine nas koja je tvrdila da je bolje igrati EL jer da još nismo spremni za CL
  • reziser
    6.2k
    namjeno se jučer nisam javljao, da prespavam i u miru napišem dojmove

    neki su pri izlasku postava odmah bacali kritiku, ne prelazimo centar?
    Neki odmah kritiziraju Petkovića, netko Stojanovića, mislim, wtf?!?!?! (najbolji je onaj padobranac koji je tu kitizirao Petka)

    pa jebemu
    dinamo je jučer odigrao izvanrednu tekmu, od prvog do zadnjeg!

    taktika Bjelice izvanredna. Brazilcima nismo dali disati, bili su im dečki stalno za vratom, prekidali im akcije u startu, Moro mjenjao strane, odigrao odlično. Gavra odradio svoj dio posla, Cataharine, Dilaver, jako dobri, nije lako igrati protiv Sahtjora! Pa pogledajte njihovu statistiku!
    i još jedna stvar, kako je MC razbio Atalantu...a netko je isto kritizirao naš rezultat u engleskoj
    najbolji smo u kritiziranju i pljuvanju...

    ovo je najbolji dinamo zadnjih 30 godina...jači i od dinama s prosinečkim, marićem....
    general je odlično posložio dečke koji ispunjavaju sve zadaće.
    Blizu smo..blizu da opet prezimimo..da li će biti Lp ili liga uefa.....vidjet ćemo

    ali sad govorim, tekma za 2 tjedna će biti užasno teška...
    Šahtjor je jak..užasno jak i neće biti ni malo lako. Ništa još nije gotovo niti sigurno, još 3 tekme pred nama

    Ponosan sam do neba, ponosan sam kaj sam dinamovac...oduvijek!
    Ponosan na BBB koji su bili gore i opet pokazali kako se navija! :ok:
  • reziser
    6.2k
    di se baš sjetiš majera....on nije spojio jednu dobru tekmu, kamoli dvije, nije on za ove evropske tekme, ni blizu. Možda je dobar za Slaven, Inter (bez uvrede drugim klubovima).
    Majer ne spada u grupu igrača za LP
  • xavier
    11.1k
    Ma sjetim ga se svako malo, koliko su ga hvalili, a decko nije povezao 2 dobre utakmice zaredom.BluePhone67

    Baš to. Sjećam se utakmica koje je Dinamo pobjeđivao, a neki su samo kukali zašto nema Majera.
  • xavier
    11.1k
    Dobro, ja se sjetim dobre većine nas koja je tvrdila da je bolje igrati EL jer da još nismo spremni za CLdeda

    Priznajem, ja sam prvi mislio da je LP za nas još uvijek prevelik zalogaj :sweat:
  • Neki tip
    19.2k
    Bemti, sad ispada da nitko živ ne zagovara Majera, a tamo negdje ljetos, u vrijeme domaće protiv Ferencvarosa, osjećao sam se prilično usamljeno. :lol:

    Mislim da ću se poigrati "detektiva" kad stignem. :joke:
  • reziser
    6.2k
    Mi nakon onakve tekme, na ovoj temi pričamo o LM :rofl: :rofl:
  • Neki tip
    19.2k
    a i to što kažeš..
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ovo što je Bjelica napravio sa Dinamom je nevjerojatno. Od uplašenih miševa kojima je u svakoj europskoj tekmi bio cilj primiti što manje je napravio stroj koji melje i tuče se i sa najboljima.
    Bili smo sretni sa prilikom u utakmici LP, gol nam je bio znanstvena fantastika a bod smo doživljavali svake prestupne.
    Možete me nazvati pederom, legom ili mamicevcem ali razmišljam zakačiti njegovu sliku, makar u podrum. Čovjek je doktor nad doktorima i skidam mu kapu do poda.
  • SAS1987
    13.4k
    Ovo što je Bjelica napravio sa Dinamom je nevjerojatno. Od uplašenih miševa kojima je u svakoj europskoj tekmi bio cilj primiti što manje je napravio stroj koji melje i tuče se i sa najboljima.marcio amoroso

    Potpuno je promjenio mentalitetu i kulturu momcadi. Ako želimo da dinamo dostigne pun potencial trebaju nama takvi ljudi i u upravi.
  • reziser
    6.2k
    Potpuno je promjenio mentalitetu i kulturu momcadi.SAS1987

    još kad bi se promijenio mentalitet razmažene publike....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.