Ako im se dopusti da zuje oko šesnaesterca neće biti dobro. Imaju individualnu kvalitetu da to onda riješe. Nadam se nekom našem presingu, sličnom onom protiv Atalante.
    230
    Postava ''ko pređe centar - pizda''
  • Nino Bule
    11.4k
    Vjerujem bjelici a i vrlo vjerovatno nitko od nas nije odgledao relevantne utakmice da bi znao koje su opasnosti shakhtara. I prije atalante je bilo kud s tri iza bla bla pa smo vidjeli kako je zavrsilo.
  • platini
    230
    Stavljajte linkove, spašavajte
  • Neki tip
    19.1k
    Postava ''ko pređe centar - pizda''platini

Ne slažem se. I ja sam očekivao klasičnu postavu, ovaj put s Kadziorom na desnom krilu, ali ima ovo rezona.. najbolji igrač im je desno krilo, najskuplji im je lijevi bek. A nama je tu Stojanović (obrambeno ipak nešto tanji), dok nam nijedno desno krilo nije baš neko čudo u obrani. To treba zatvoriti, a stići će se u napad, bez brige.
  • Neki tip
    19.1k
    imas na onoj temi sa streamovima ono što je davidinamo postavio, meni su savršeno radili svi koje sam dosad na toj "njegovoj" stranici koristio

Mislim da je na 2. ili 3. stranici
  • Von
    8
    Koliko ima naših gore? Dobro se čuju, bravo dečki.. ajmoo
    32.2k
    Bravo momci, samo dalje ovako.
    Ništa ovi nisu bolji od nas. Kad Bruno uđe imat će još više problema oni :strong:
  • Markelo
    2.5k
    Dinamo bolji, trebalo se i drugi zabit do poluvremena. A valjanje Ukrajinaca i kmecanje sucu je vec iritantno.
  • Neki tip
    19.1k
    Bome, apetiti mi porasli.. bod ko kuća prije tekme, ali sad se nadam i više.

Može i na drugu stranu otić, naravno, no čini mi se da dobro kontroliramo utakmicu. A Petkovićevih 30-40 minuta može čuda značiti..

I nekad zbilja ne kužim te sofascore ocjene.. Katica mi izvrstan (čisti u obrani, priključuje se napadu), a sofascoreu među najgorima.
  • Markelo
    2.5k
    Bod je dobar. Mada ostaje dojam da se trebalo uzet sva 3. Stojanovic kreirao najvece opasnosti za Dinamov gol
    32.2k
    Ufff, moglo je otići i tamo i ovamo ali smo došli na taj nivo da u gostima kod Shakhtara nismo presretni sa bodom. Ja sam ponosan do neba na ovu našu ekipu :love:
  • Dudu
    2.6k
    Ma daj, nek se Stojan goni u tri pm. Kontam na poluvremenu izvadot ce ga 100%, igrac manje cijelu utakmicu..
  • Papastrumf
    9.6k
    Nema sta, svaka cast. Bod ko kuca, iako ostaje zal i za 3.