• Majki2111
    2.6k


    Sve golove primaju na istu foru, desna trana prodor, ubačaj i slaba reakcija obrane na ubačaj ili povratnu loptu. Može se protiv njih.
  • reziser
    6.2k
    PORAŽAVAJUĆA STATISTIKA: Sudeći po ovim podacima, Dinamu se ne piše dobro u Ukrajini
    Nogometaši Dinama imaju poražavajući učinak protiv ukrajinskih klubova. U dosadašnjih deset susreta ‘modri’ nisu upisali niti jednu pobjedu.
    U deset susreta Dinamo niti jednom nije pobijedio, niti jednom nije prošao u idući krug. Ukupno je upisao osam poraza i dva remija uz negativnu razliku pogodaka 6-20.
    “Modri” su gubili od imenjaka iz Kijeva, Šahtara, Dnjipra i Čornomoreca.
    Prvi put Dinamo je putovao u Ukrajinu u kolovozu 2003. u 3. pretkolu Lige prvaka. Dynamo je u Kijevu slavio sa 3-1, a jedan od strijelaca bio je Jerko Leko koji tog ljeta iz Dinama preselio u Kijev.

    U uzvratu na stadionu Maksimir gosti su slavili sa 2-0. Zagrebački Dinamo je natjecanje nastavio u Kupu UEFA. U 1. kolu “modri” su izbacili mađarski MTK, a u drugoj rundi ponovo su izvukli Ukrajince. Ovoga puta Dnjipro.

    Srna zabio Modrima
    Ukrajinci su u Zagrebu pobijedili sa 2-0, a potom u Dnjipropetrovsku odigrali 1-1. Goce Sedloski je u uzvratu doveo Dinamo u vodstvo u 62. minuti i tako probudio nadu, no samo dvije minute kasnije izjednačio je Oleh Venhilinski.

    Ukrajinci su stali Dinamu na put ulaska u Ligu prvaka i 2008. I to ponovo u 3. pretkolu. I to baš sutrašnji suparnik Šahtar. U prvom susretu igranom u Donjecku bilo je 2-0, a prvi gol na utakmici zabio je Dario Srna, dok je dvoboj u Zagrebu završio pobjedom gostiju 3-1.

    NOGOMET
    CRNA POVIJEST
    PORAŽAVAJUĆA STATISTIKA: Sudeći po ovim podacima, Dinamu se ne piše dobro u Ukrajini
    Foto: Filip Kos/PIXSELLAutor: HINA 11:45 21.10.2019

    U trećem kolu Lige prvaka zagrebački Dinamo će igrati s ukrajinskim Šahtarom
    Nogometaši Dinama imaju poražavajući učinak protiv ukrajinskih klubova. U dosadašnjih deset susreta ‘modri’ nisu upisali niti jednu pobjedu.

    U deset susreta Dinamo niti jednom nije pobijedio, niti jednom nije prošao u idući krug. Ukupno je upisao osam poraza i dva remija uz negativnu razliku pogodaka 6-20.

    Igrali s četiri kluba
    “Modri” su gubili od imenjaka iz Kijeva, Šahtara, Dnjipra i Čornomoreca.

    Prvi put Dinamo je putovao u Ukrajinu u kolovozu 2003. u 3. pretkolu Lige prvaka. Dynamo je u Kijevu slavio sa 3-1, a jedan od strijelaca bio je Jerko Leko koji tog ljeta iz Dinama preselio u Kijev.

    U uzvratu na stadionu Maksimir gosti su slavili sa 2-0. Zagrebački Dinamo je natjecanje nastavio u Kupu UEFA. U 1. kolu “modri” su izbacili mađarski MTK, a u drugoj rundi ponovo su izvukli Ukrajince. Ovoga puta Dnjipro.

    Srna zabio Modrima
    Ukrajinci su u Zagrebu pobijedili sa 2-0, a potom u Dnjipropetrovsku odigrali 1-1. Goce Sedloski je u uzvratu doveo Dinamo u vodstvo u 62. minuti i tako probudio nadu, no samo dvije minute kasnije izjednačio je Oleh Venhilinski.

    Ukrajinci su stali Dinamu na put ulaska u Ligu prvaka i 2008. I to ponovo u 3. pretkolu. I to baš sutrašnji suparnik Šahtar. U prvom susretu igranom u Donjecku bilo je 2-0, a prvi gol na utakmici zabio je Dario Srna, dok je dvoboj u Zagrebu završio pobjedom gostiju 3-1.

    U sezoni 2012-13. uslijedio je novi okršaj protiv kijevskog Dynama. Ovoga puta u natjecanju po skupinama Lige prvaka.

    Krstanović donio bod
    Kijevljani su pred svojim gledateljima pobijedili sa 2-0, a u uzvrat u Zagrebu završio je 1-1. Dinamo je uspio izvući bod golom Ivana Krstanovića iz kaznenog udarca u petoj minuti nadoknade. Bio je to jedini gol Dinama u skupini i jedini osvojeni bod.

    Posljednji put Dinamo je igrao protiv nekog ukrajinskog kluba prije šest godina u skupini Europke lige i to protiv Čornomoreca.

    Loša iskustva
    Već u prvom kolu Ukrajinci su slavili u Zagrebu sa 2-1 nakon što je Dinamo poveo golom Juniora Fernandesa u 43. minuti. No, gosti su u nastavku okrenuli rezultat. U uzvratnom suretu u Odesi domaćin je pobijedio sa 2-1, a odlučujući pogodak zabio je Anatolij Didenko u sudačkoj nadoknadi.

    Dinamo je natjecanje završio na posljednjem mjestu u skupini s jednim bodom osvojenim kod kuće protiv PSV Eindhovena u susretu u kojem nije bilo golova.

    Vrijeme je da i tu lošu statistiku prekinemo sutra!! :strong:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ma da mi je netko prije lige prvaka rekao da ćemo nakon dva kola koje uključuje gostovanje kod Citya imati gol razliku +2 rekao bi mu da je lud ili nepopravljivi optimista.
    Ova naša ekipa je malo drugačija od onih prije, imam neki osjećaj da će nas opet pozitivno iznenaditi.
  • Neki tip
    19.1k
    Moj prijatelj se par puta godišnje okladi, protiv naših uglavnom (repke, Dinama), u važnim tekmama.. i naziva to "emotivnim hedgingom". :) Ako naši dobiju, zaboli ga za izgubljenih parstokuna za koliko već odigra, emotivni dobitak je važniji. Ako izgube, utješit će se s nešto love.

    Taj smiješan pristup sam "ukrao" i primijenio ovo kolo u predictoru.. imam osjećaj da će biti dobro, da Dinamo neće izgubiti. Ali odigrah poraz, da se makar pomaknem na predictor ljestvici ako se to ipak dogodi. Opake li utjehe.. :brow: :lol:

    Brine me jedino ozljeda Ademija.. mislim da bi on falio više i od Olma. Njegova agresivnost i vodstvo. Ali Moro dobro igra, a i Gojak se probudio, pokrpat ćemo se valjda ako ćemo morati.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Inače se ne kladim i nemam talent za to (vidi se na predictoru) :rofl: ali sam se kladio uvijek protiv Dinama kad je zadnji put igrao u LP. Razlog je bila upravo ta utjeha. Kući sam igrao normalan poraz a vani hendikep. Svih 6 utakmica sam uzeo novac a svih 6 puta sam naravno navijao za Dinamo.
  • Neki tip
    19.1k
    prenijet ću frendu da nije usamljeni jahač apokalipse :lol:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ovu sezonu to ne radim jer sam siguran da smo konkurentni i ne treba utjeha :rofl:
  • Guinness
    1.9k
    Ima tko sažetke utakmice shakhtar - Dinamo iz 2008.?
  • Majki2111
    2.6k
    pressica Bjelice


    Presica Shakhtara
  • Maki17
    174
    Jel to Gjira otišao sa prvom u Ukrajinu
  • Majki2111
    2.6k
    Bjelica za HRT prije zadnjeg treninga:

    Ako će Ademi i Petković igrati, igrat će pod Voltarenima.

    Prema 24 sata sitnih problema s gležnjem ima i Livaković, ali svo troje su odradili uredan trening.
  • reziser
    6.2k
    dečki, jel pere nervoza? ipak je danas tekma.
    Mislim da će i petković i ademi biti u momčadi, za Livu uopće ne sumnjam
  • reziser
    6.2k
    24 sata pišu da će naših gore biti oko 1000 ?! dao bog
    iako ne znam od kud im takav podatak...
  • Neki tip
    19.1k
    https://www.tportal.hr/sport/clanak/danasnji-sahtar-je-najslabiji-u-zadnjih-deset-godina-ali-dinamo-nema-bas-nikakve-sanse-za-pobjedu-20191022

    Samo neka podcjenjuju.. šanse odmah rastu. :)

    Ok, to je novinar, ali hoćeš nećeš znaju se takvi stavovi uvući i među igrače..
  • marcio amoroso
    32.1k

    Ma ljudi gledaju Dinamo kroz rezultate iz prijašnjih liga prvaka, normalno da će nas bar malo podcijeniti.
    Mislim da je upravo to naša šansa. Shakhtar je dobar ali sam siguran da nije bolji od Atalante i siguran sam da Bjelica ima plan kako im se suprotstaviti. Dinamo pod Bjelicom nije izgubio 2 razlike u 90 minuta. Benfica nam je dala 2 gola u produžetku a City debelo u sudačkoj nadoknadi.
    Uvjeren sam da se sa Shakhtarom može igrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.