• Neki tip
    19.1k
    mislim da bi Kadzior bio u prvoj i da nisu ranjivi na ubačaje.. Bolji je trenutno od Hajrovića i općenito ne igra loše zadnjih mjesec dana.
  • BluePhone67
    3.2k
    Kakva je situacija da decko iz Kieva kupi kartu za sjever?
  • Papastrumf
    9.5k
    Mislim da nema problema s tim. Bili su Ukrajinci na zadnjem derbiju. Jedino ako nisi mislio na utakmicu u Ukrajini? Tamo ne mogu Ukrajinci uzimat za gostujucu tribinu.
  • BluePhone67
    3.2k
    Ma za ukrajinu, misli. Poslao mu odgovor, prvo sam mislio da me pita za Maks. Hvala
  • Neki tip
    19.1k
    Čitam evo jutros sportske i počinje me "prati"..
    i ne volim i obožavam kad me nešto tako "sporedno" kao nogometna utakmica 2 dana ranije "uzme" i kad znam da će me držati dok ne završi.

    Voli se djecu, ženu, roditelje, prijatelje, ali nemrem pobjeć od toga da, jebemu, nekako baš volim (nema zamjenske riječi za to) i taj nogomet i taj Dinamo..
  • deda
    27.7k
    Pričaj mi o tome. :wink:
  • Von
    8
    Ja bih odmah potpisao treće mjesto pa makar ostali na ova 3 boda.marcio amoroso

    Ja ne bih
  • reziser
    6.2k
    pa već su sad planovi di se gleda tekma, naravno da nas pere...svakog ko voli dinamo....i jedva čekamo utorak
    i zavidim dečkima koji idu gore...nek im je sreno i pamet u glavu! :)
    Ja bih odmah potpisao treće mjesto pa makar ostali na ova 3 boda.marcio amoroso
    i ja bi potpisao treće mjesto..odmah
  • Neki tip
    19.1k
    zavidim dečkima koji idu gore..reziser

    Imaš i na čemu.. ne samo što će uživo gledati Dinamo na dalekom gostovanju, nego i zato što je to predobra zemlja za dobar provod. Bio sam 2015., doduše samo u Kijevu, i baš uživao. U hrani, cugi, zafrkanciji, cijenama i, najvažnije od svega, super ljudima. Vidio sam više manje cijelu Europu, puno poslovno, nešto privatno, a to mi je bilo i ostalo jedno od najdražih putovanja..

    Volim Ukrajince i Ukrajinu, volio bih da sam u utorak ponovno ondje.
  • reziser
    6.2k

    najviše volim ukrajinke
    :rofl: :rofl:
    svako gostovanje ima svoje čari, kao i svako putovanje. od putovanja ipak preferiram zapad :)
    zavidim kaj će u živo gledat bitnu tekmu dinama, i drago mi je da idu gore.
  • Neki tip
    19.1k
    Herojima slava! :wink:

    Slava Ukrajinimarcio amoroso

    warc7b0cxvqlo2sx.jpg

    Dao sam si truda i potražio fotku. :) Srećom, znao otprilike vrijeme kad sam bio pa je potraga time olakšana.
  • Neki tip
    19.1k
    od putovanja ipak preferiram zapadreziser

    Pih, ne znaš šta je dobro.. ali ajd, svatko svoj ukus i te fore.. :wink:

    A što se Ukrajinki tiče, čim mi to netko tak prvoloptaški izbaci, znam da im nije ni primirisao.. :joke:
  • reziser
    6.2k

    znam ja jako dobro kaj je dobro... :P stvar ukusa , želja...i mogućnosti....
    vidim da sve znaš, pa i kaj sam mirisao... :snicker:
    možda se i varaš :P
    no offtopic smo...nebitno

    uglavnom većina tu jedva čeka utorak.... i nadamo se bar bodu
  • marcio amoroso
    32.1k
    Njemačke kladionice daju 1,72 na pobjedu Shakhtara. Nisu baš tako izraziti favoriti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.