• deda
    27.7k
    Bravo dečki, junački, ponosan sam :heart:
  • cron1ck
    1.6k
    U isto vrijeme i žalim i sretan, idemo napraviti ludnicu u Zagrebu i pokazati tko je najbolji.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    cijelu desno stranu je zatvorio Katarina, da njega nije bilo popušili bi ovu žešće da smo samo morali se oslonit na Stojanovića...

    no sve u svemu, potpisujem bod, solidan rezulatat, a sad ih doma pobjedit :D
  • Markelo
    2.5k
    Opet Sahtar zabio drugi gol kao protiv Atalante. Igrac prima loptu i u tom primanju nekako golmana izbacuje iz ravnoteze i obilazi ga te zabija. Dosta su srece imali u obje utakmice
  • Dudu
    2.6k


    Nije sreća, samo neinteligencija Petra, koji stoji 2 metra iza svih ostalih.
  • EastsideZg
    170
    Ostaje mala žal za sva 3, ali ovaj bod je odličan. Da mi je netko prije 2 god rekao da će Dinamo nadigrat Shakhtar u gostima mislio bi da je lud. Ljudi, igramo na svom stadionu za prolaz grupe Lige prvaka...
  • Neki tip
    19.2k
    Nije ovo samo "solidan", nego odličan rezultat.

    Ljudi, pa pričamo o 3. kolu skupina LP, u gostima, protiv Shaktara.

    Imamo 4 boda, odigranu tekmu protiv Cityja u gostima, gol razliku 6-4 i dobru zalihu prednosti u međusobnim susretima protiv izravnih suparnika!

    Ponosan do neba!
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    kad se samo sjetim, kako sam prije bio sretan kada smo samo dobro odigrali, a nismo osvojili ni bod. A sad sam nezadovoljan bodom u gostima koji nam možda može donest proljeće. Kako su se vremena promjenila hehe
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ne mogu da vjerujem da nam pobjeda u sljedećem kolu, u ČETVRTOM kolu lige prvaka donosi osminu finala lige prvaka. Ne kažem da će se to desiti i sada bi bio sretan sa trećim mjestom ali ovaj Dinamo je nešto sasvim drugo od onoga na šta smo svi mi kroz sve ove godine navikli.
  • deda
    27.7k
    Ovo je doista neki drugi Dinamo. Gledaš utakmicu dva ozbiljna takmaca gdje dlake odluče o konačnom rezultatu. Samo to smo htjeli sve ove godine na zelenom travnjaku.
  • LovroZG
    1.3k
    Odlična tekma. Nema se kome šta zamjerit. Čak ni Stojanoviću jer se stalno borio s najezdom Šahtarovaca.
  • Majki2111
    2.6k
    Drago mi je jer sam prije pola godine negdje prićao ovdje na forumu o preztimljavanju u LP, a i svojim roditeljima. Svi su mi se rugali, i moji, a i ekipa ovdje na forumu govorili da pričam nebuloze. Korak po korak, a onda možda i još koji korak dalje. Zadvovoljan rezultatom i igrom danas. Nismo još ništa napravili. Treba iskoristit šansu koja nam se nudi, a iskoristit svoje šanse znamo i možemo, dokazali smo u ovih godinu dana.
  • Jaro
    5.5k
    Jbm pas, kad je skupina izvucena, rekao sam neatraktivno i neprelazno... al jbg, ovo nije onaj nas stari luzerski dinamo vise...
    Stojke sa svojim limitima je zrtva ovog sustava i sve njegove mane su ogoljene, ali ne mozemo u lp ocekivati da nekad negdje ne procuri... Bitno je da ne lije ko iz kabla kao kod nekih bivsih strucnjaka...
  • BluePhone67
    3.2k
    Dok god je Majer ozljeden sanse su nam vece, nama trebaju ratnici, a ne selfi igraci poput njega. Tako je bilo i prosle sezone i prezimili smo, tako da decku za Europu ne zelim ozljezdu, ali barem tribine. On nema sto radit na ovakvim tekmama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.