• Guinness
    1.9k
    Dok god je Majer ozljeden sanse su nam vece, nama trebaju ratnici, a ne selfi igraci poput njega. Tako je bilo i prosle sezone i prezimili smo, tako da decku za Europu ne zelim ozljezdu, ali barem tribine. On nema sto radit na ovakvim tekmamaBluePhone67

    Isto vrijedi i za onog debila ivanušeca
  • SAS1987
    13.2k
    debila ivanušecabk5b

    Zasto debil? Njega je jako želio Bjelica tako da vjerujem u njegov potencial.
  • deda
    27.5k
    Nikog ja ne bi nazivao debilom. Dečki su još mladi, imaju vremena pokazati svoje mogućnosti i sposobnosti. To smo mi malo skloni previše dizati u nebesa djecu, a sutra ih pokapati.
  • Guinness
    1.9k
    Zasto debil? Njega je jako želio Bjelica tako da vjerujem u njegov potencial.SAS1987

    Zato šta ostavlja dojam bahatog debila
  • runtothehills
    382
    Gledam snimku i jos ne shvacam sta je Sahtarov golman imao u glavi u situaciji sa Gavranovicem. Jos tip protestira 5 minuta i cudi se :snicker:
    Uglavnom hrabra utakmica, kompaktni u obrani sve do drugog njihovog gola. Ne curi na sve strane kao proteklih godina a momcad ima jasnu viziju i slijedi trenera, koji ne mora imati na umu da se nakon ponekih losijih izdanja mora pravdati pojedinim seljacinama u klubu.
    Orsic je cudo. Sada po 3 boda u ZG-u, moramo i mozemo!
  • Mr Blue
    3.3k
    Ne mogu reći nešto što već niste rekli. Prije utakmice sam govorio da je bod ovdje velik k'o kuća i ostajem pri tom mišljenju. Jasno je kako smo mogli odnijet i sva tri, ali dobro je. Odnosno, odlično je. Imamo čak i tekmu fore ispred Atalante. Stojim iza tvrdnje da je treće mjesto i dalje vrhunski rezultat, ali znam kako će naši učinit sve da napadnu i to drugo mjesto koje je sasvim realno nakon prva tri kola.

    KTC je zvijer od igrača, uz Ademija najveća radilica u ekipi, sinoć mi se činio besprijekoran. Obrana je općenito igrala na dobroj razini, osim u par navrata, ali to je sasvim razumljivo s obzirom na kvalitetu suparnika. Kad god bi netko ispao, pokrio bi netko drugi i na kraju je to ispalo dobro. Protivnik je prema naprijed poprilično jak, ali naš napad je jači od njihove obrane.
    Stoga, u Zagrebu očekujem istu ovakvu utakmicu. Puno golova i puno prilika s obje strane, otvoreno i atraktivno.
  • EastsideZg
    166
    Mislim da je u Zagrebu bitno zabit gol u prvih 10-15 minuta. Ako se to uspije uz pomoć punih tribina, napunit ćemo ih ko Atalantu.
  • Infinity
    15.2k
    Pet dana izbivanja s foruma, povratak i drago mi je da je atmosfera odlicna. Dobro smo odigrali sinoc, mada je utakmica za nekog neutralnog gledatelja vjerojatno bila prosjecna, na momente i negledljiva. Mislim da je za to najvise zaduzen sudac. Onako lose sudjenje nisam gledao jako dugo. Nije vukao ni na jednu stranu, jednostavno je bio los. Previse sjeckanja igre, previse sviranja glupih faula. Ovi Shakhtarovi kad su vidjeli kakav je kriterij su poceli sami padat i trazit faule :rofl:


    Meni je ostao dojam da smo mi bili malo impresionirani, tj. da nismo bili svjesni svoje snage ili da smo precjenili protivnika. Zato su i poveli, pa smo morali ganjati preokret. Taison, Ismaily i kasnije Dodo su jedini igraci koji su me kod Shakhtara impresionirali, pogotovo Ismaily. Ostatak ispodprosjecan. Daleko je to od neke ekipe, jednostavno imaju tri dobra pojedinca koji su sinoc napravili dosta problema obrani Dinama preko desne strane, odnosno svoje lijeve. Stojanovic je bio na mukama, a bojim se da bi bili i neki bolji igraci od njega. S druge strane je Leovac odigrao odlicno, ali je imao nesto lakse protivnike. Opcenito sam dojma da je obrana bila pomalo panicna kad ovi dodju na 16. Mislim da se trebamo jos uigravati za igranje s petoricom nazad, jer smo olako ispadali, lopte iza ledja su prolazile same. Na kraju smo i dobili dva gola, sreca pa je napad odradio svoje.

    Prema naprijed smo bili odlicni, stvorili neke sanse i na kraju i dali ta dva gola. Gavranovic je odradio svoje izborivsi vjerojatno najkomicniji penal u nogometnoj povijesti. Nije u formi, nece ga lopta, al bilo je dovoljno da mu jednom prodje bez lopte i Orsa to pospremi s bijele tocke. Kad sam vec kod penela, nakon one sigurnosti sinoc dao bih Orsicu da izvodi sve penale. Petkovic ih moze zabiti jos sto, al u njegovim ocima prije penala vidim da se plasi. Odlican je igrac, al nisu penali njegova specijalnost.

    Mislim da u uzvratu imamo jako dobru sansu. Ako kome znaci cak su i kladionice blago na nasoj strani. U uzvrat bi trebali uci opustenije, tj. bez pocetnog straha. Sad znamo kakvi su, tj. da nisu bolji. Znamo i koga im treba zatvoriti. Znamo i gdje su tanki. Mislim da je sad sve na Bjelici i tome kako ce postaviti utakmicu. Nadam se da cu kuci pjevajuci :rofl:
  • Gelipter
    3.4k
    Odlična igra. Nismo se dali iznenaditi i impresionirati. Oni su mali, brzi i neugodni, al mi smo neugodniji. Ipak, bod kao kuća kako se to popularno kaže ovih dana. Posebne čestitke Oršiću, Olmu, Mori, Ademiju, KTC-u itd. Stojke žrtva možda ove taktike, ali definitivno najgori igrač jučer. Četiri, pet puta u obrani ispada na istu foru, plus kaj komplicira i ne rješava se lopte. U svakom slučaju. U uzvratu samo hrabro, još malo brže igrati, što brže zabiti i uz plavi pakao obraniti drugo mjesto na tablici. P. S. Navodno Dinamo igra i u nedjelju!
  • Ludovic IX
    5.1k
    Oni su lani doma uzeli dva boda a u gostima 4 tako da se jako treba paziti. Istina, dobili su Hoffenheima koji nije ni blizu čvrst ko Dinamo i prilično sam siguran da će u ZG to izgledati još bolje i još čvršće prema tim Brazilcima. Problem je u tih par puta kad dobiju puno prostora
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.